President Harry III Asc

4,4 5 0 69 opinii / 2 pytania
4,4
69 opinii
579,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Darmowa wysyłka
?

czułość
wytrzymałość
Liczba głosów: 75 Liczba opinii: 69
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

 1. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  To moje juz kolejne radio - dodam ze mialem juz ok 20 różnych modeli, ale koniec experymentów. Harry iii z anteną Sirio Omega zostaje u mnie na stale. Mam w bagażniku równiez Sirio ML145, jednak w mojej opinii nawet na Sirio Omega pracuje znakomicie. Polecam, warto

  Zalety
  • - swietnie pracujące asc
  • jakość wykonania
  • rozmiary
  Wady
  • mogloby byc tansze
 2. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Zajedobry sprzęt! - polecam z czystym sumieniem!Co prawda jestem laikiem w dziedzinie cb itp. Ale radyjko zrobiło na mnie ogromnie pozytywne wrażenie!Jestem bardzo zadowolony z zakupu i nie zamieniłbym tego radyjka na rzadne inne!Często jezdżę na auto squelczu (autoszumy) i muszę przyznać że zdaje egzamin!

 3. 4...f
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Radio super !!! po Unidenie 520XL cisza w aucie po odpowiednim ustawieniu !!! Warto wydać więcej kasy i mieć komfort używania Cb radia , Asc dopracowane , wyświetlacz potężny , pokrętła ergonomiczne ,przełacznik kanałów w gruszce ,FM (przyszłościowo) no i te 5 lat gwarancji .Polecam !!!

 4. ws
  Polecam
  Ocena:
  4,5/5 Wystawiono użytkowania

  odbiór w porządku, radio w porządku, jego rozmiary również, ale jak wszystkie produkty tego typu (wejście kabla anteny z tyłu zajmuje 3 centymetry głębi radia, a do tego głośnik pod spodem), praktycznie trudno sensownie umieścić w samochodzie osobowym.

  Opinia potwierdzona zakupem
 5. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Świetnie pracujące radio. Jestem posiadaczem i polecam produkt. ASC idealne. Nie jest to tanie radio ale warto. Do mobili kupujcie sprzęt I w drogę 7/3 Minusów brak co do wykonania gałki wspaniale pracujące radio na kilka lat.

 6. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Krótko i na temat :) Bardzo dobry odbiór, mocne nadawanie i czysta modulacja.ASC działa jak należy tzn. Puszcza słabe sygnały gdzie lekko słychać nadawanie nawet na 1, oraz blokuje zakłócenia do 3. Wada to brak wyjścia pod papugę (PA).

 7. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Bardzo fajne radyjko! Używam je od 3 lipca 2010r. i jestem z niego bardzo zadowolony. Radio zamontowane jest w samochodzie osobowym i współpracuje z anteną Sirio ML145. Według mnie to jedno z najlepszych radiostacji przewoźnych. 73!

 8. Robb
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  To moje drugie radio. Wcześniej miałem Yosana 120 pro. Moim zdaniem President bez porównania lepszy. Świetna słyszalność, dobra jakość w mieście. Świetna gruszka - trwała i ergonomiczna. jak dla mnie 5.

  Zalety
  • - swietnie pracujące asc
  • jaość rozmów
  • świetna redukcja szumów
  • zasięg
 9. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Bardzo dobre radio. Intuicyjne, łatwe do strojenia. Zapewnia czysty i wyraźny odbiór, bez szumów i trzasków. Radio jest podłączone do anteny Sirio ML145 i uważam je za idealny zestaw dla wymagających użytkowników.

 10. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Radio bdb zdecydowanie polecam ale nikt nie informuje że sam zakup to nie wszystko trzeba jeszcze dostroić antenę u specjalisty bi inaczej można radio uszkodzić... co niestety mnie spotkało przez niewiedzę........

;