President Harry III Asc

4,4

czułość
wytrzymałość

President Harry III asc posiadam od roku , pracowało z antenka ML-145 ( oryginał ) , president ML-145 , oraz president Missisipi (aktualnie). W moim harrym został wymieniony filtr a także poprawione asc. Generalnie jestem zadowolny z tego radia . Wszystkim polecam zmiane filtru a takze poprawe asc , po takim zabiegu radio to działa zdecydowanie lepiej niż na fabrycznym filtrze. Co do pracy radia , oceniamy na mocną czwórke z plusem.

Zalety

Od trzech miesięcy użytkuję właśnie tego harrego, wcześniej posiadałem Unidena 520 ale jak dla mnie strasznie trzeszczał i został sprzedany. W harrym w końcu jest tak jak być powinno, ASC działa całkiem dobrze ( szczególnie w dużych miastach ). Dobra moc nadawania, oraz dobry odbiór. Dodatkowe filtry także się przydają. Często jeżdżę różnymi osobówkami i wszystko jest ok.

Świetne radio polecam, warto wydać te pieniążki :)

Po przesiadce z przechwalanego Unidena 520xl (który nie ma nic wspólnego z dzisiejszym Presidentem ) niesamowita poprawa kultury pracy , wraz z sirio ml145 super zestaw choć cena jest wygórowana , filtry bardzo pomagają , według mnie " Jaka cena taka jakość" Jedyna wada to w ciemności słabo widoczny wyświetlacz patrząc z dołu i niepodświetlone przyciski . Polecam.

Posiadam President Harry III ASC z anteną Presidenta od miesiąca i powiem krótko - za te pieniądze to naprawde REWELACJA. Napewno są lepsze ale dla kierowcy osobówki w zupełności wystarczy. Polecam

Radio wykorzystuję od tygodnia. Współpracuje z anteną Sirio Omega 27 Mag. Zestaw działa idealnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń do radia. Dźwięk jest bardzo dobry. Wykonanie sprzętu na najwyższym poziomie. Produkt wart polecenia. Sprzedawca również godny polecenia. Kontakt z firmą bardzo dobry. Przesyłka błyskawiczna. POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6. kra16641

Ok polecam radio fajne godne polecenia przy asc i wszystkich filtrach idealne na miasto dla mnie super na trasę też ok lata radio na sirio 5000 tak że daje rady ! A jak ktoś będzie chciał kupić po tuningu to radio TO SIE DOBRZE ZASTANOWCIE I POCZYTAJCIE O TYM ZEKOMYM TUNINGU TROCHE I ZASTANOWCIE CZY WARTO WYJE.... O 300ZL WIECEJ

Według mnie radio na pewno lepsze niż Johnny II ASC ,ASC działa jak powinno ( w końcu jest wyregulowane ) do tego filtry dobrze pracują a na dodatek duży wyświetlacz tylko gdyby nie był to kolor pomarańczowy należny pamiętać aby dobrać odpowiednią Antenę bo to od niej zależy jakość odbioru i nadawania

Radyjko naprawde godne polecenia.Uzywam go w samochodzie osobowym (focus 1.6) z antena ktora jest podrobka presidenta tego 75cm...Bardzo fajnie,czysto slysze innych na odleglosci okolo 4-5 km...czyli jak stoje w centrum olsztyna to slysze rozmowy z calego miasta.Duzo przydatnych funkcji oraz prosta obsluga.

Radio jak radio,rewelacji w nim nie dostrzegam za to cena powala z nóg.Za takie same pieniądze lubb niewielką dopłatę rzędu stu zł można kupić cb radio gdzie taki President Harry nawet nie ma co konkurować .Akurat do czynienia miałem z tym modelem jak i z najdroższym presidentem jaki jest sprzedawany na rynku oba jak na te kwoty są powiem śmiało mizerne.Siła reklamy.

Gdyby ktoś szukał radia CB to odradzam ten badziew President Harry III.
    - juz drugi raz padła końcówka mocy i muszę bulić za wymianę (nie minął nawet ROK!)
    - sprawdziłem instalację i jest ok
    - serwisant z którym rozmawiałem powiedział mi, że to delikatny sprzęt. Zaszkodzić mu moze nawet zbyt wysoki prąd ładowania :shock:
    - radyjka używałem sporadycznie tylko na imprezach ...

;