President Harry III Asc

4,4

czułość
wytrzymałość

1. stagger7

Jest to moje 4 radio. Nie będę wymieniał nazw wcześniejszych, gdyż ktoś może posiadać każde z nich i może być totalnie zadowolony.Moja prywatna opinia: dołączam się do 80-kilku pozytywów z różnych for, sklepów i testów. President Harry III ASC którego stałem się SZCZĘŚLIWYM posiadaczem jest w końcu tym, czego od dawn poszukiwałem. Wręcz na początku co chwilę się upewniałem czy aby jest włączone. Totalna cisza, zero szumienia, zero piknięć i itp "dodatków". Dodatkowe zalety to wielkość, łatwość obsługi, gwarancja 5 lat (bez żadnych haczyków i durnego dokupywania za kasę). Dla wahających się: 3 razy TAK

2. Zibi 01

Ja powiem tyle: Fajne Radio dla zwykłego kierowcy.Dobra czułość,selektywność.Solidne wykonanie,porządna Firma. Ale!!! To nie jest Radio dla CB-Radiowca który żąda konkretów.Moja Matula w aucie wozi President Grant 2 z SSB i do tego na dachu antena President Texas 7/8 Lambda,zamontowana na stałe-Dziura w dachu i mikrofon z kamerą pogłosową Farum FD 2060.Najdalsza do tej pory łączność z samochodu? -Polska-Japonia. Jej zestaw w aucie wart jest około 1700zł ale daje maximum możliwości QSO DX.Ja w moim aucie mam President Lincoln 2V3 do niego Mikrofon Amplified Astatic Road Devil z Oregonu w U.S.A. i do tego Antena President Colorado 1800 Power 7/8 rzecz jasna montowana na stałe.Dziura w klapie bagażnika BMW 318i .Ten zestaw daje mi możliwość wołać z auta dookoła Świata więc President jest Super Firmą-Prestiż i Renoma.Wiele lat doświadczenia.Jeździłem po Radia President do ich Bazy w Częstochowie.Fachowcy.Te Radyjko jest bardzo fajne dla każdego kierowcy.Ale lubiącym robić DX-y polecam dołożyć i wybrać tą firme ale droższe Radio.Mój zestaw w Aucie wart jest około 2100zł.POLECAM FIRME PRESIDET BO WARTO! Vy! 73! 55! 51! QRA-Zibi 01 - 27.280MHz Emisja AM lub... QRA 26 Bravo-Delta 003- Monitor AT 27.555MHz emisja SSB

Zalety
    • czułość
    • dobra jakość dźwięku
    • dobry asc
    • jakość wykonania
    • łatwy w obsłudze
    • mogloby byc tansze
    • przyciski kanałów na gruszce
    • rozmiary
    • tryb hi-cut
    • wytrzymałość
    Wady
    • - swietnie pracujące asc
    • zasięg
  3. 9...5

radyjko testuję od tygodnia w samochodzie Citroen C5 2002 + LPG... Jak wiadomo w tym aucie mogą występować zakłócenia...i występują jednak Harry je skutecznie "wyniszcza". Generalnie ASC + dobra regulacja RF GAIN pozwala zachować ciszę w aucie, bez pierdzenia, szumienia, piszczenia ect. Płynnie odbiera i płynnie nadaje. Zasięg sprawdzony na antenie Sirio AS 100 MAG to 7 km - antena stoi na klapie...Bardzo dobry produkt, który polecam, nie tnie żadnych końcówek i słyszysz to co masz słyszeć - czasem zdarzy się szum, ale są to przypadki sporadyczne.

4. a...e

Po awarii mojego Unidena Pro 520XL zdecydowałem się kupić to radyjko, mimo dość wysokiej ceny.
    Stwierdziłem, że i tak zwróci mi się już po kilku tygodniach :)

Oto moje spostrzeżenia (jeżdzę z antena Sirio ML-145):
    -zasięg podobny, co w Unidenie (15-20km)
    -ASC działa dobrze, nie ucina końcówek jak w II generacji, choć muszę je jeszcze dokładniej potestować
    -solidne wykonanie i dość niewielkie wymiary (choć trochę grubsze od Unidena)
    -podświetlenie bardzo wyraźne, choć niektórych bardziej wrażliwych może w nocy trochę denerwować.
    - 5 lat gwarancji bardzo pomaga w zakupie

Używam Presidenta Harrego III ASC od 3 lipca 2010r. Radio pracuje w samochodzie osobowym z anteną Sirio ML145. 75% czasu pracy to Kraków, RF-Gain świetnie działa w tym modelu. Nie ma przebić z linii tramwajowych i innych urządzeń. Po za miastem z powiększoną czułością RF-Gainu rozmawiam z kolegami oddalonymi o 15-20km. Polecam to radio, a ja osobiście nie zamienię Harrego na nic innego w obecnym czasie.

Świetne radio. Zalety: Lekkie, małe, dobra jakość dżwięku. Dobra czułość. Silne, bliskie stacje słychać bez zakłóceń i zniekształceń (bez przesterowania), roger, scaner, loc, Hi-cut, RF gain. Wady: brak podświetlenia klawiszy i gałek. Wyświetlacz nieczytelny pod większymi kontami patrzenia; niewygodna obsługa Squelcha - podwójna gałka siły głosu i squelcha; plastikowa płyta czołowa; "twardy" przewód mikrofonu; za mały, za lekki mikrofon.

7. b...0

Radio godne polecenia.Miałem wcześniej alana121 z anteną hustlet ic100 za tę cenę dobry zestaw potem zakupiłem presidenta tommy z anteną siro ml145 w trasie bardzo dobry ale w mieście asc nie dawało rady i były trzaski i piski a teraz harry3 z anteną midland ml145 i jest super w mieście niebo a ziemia w porównaniu z poprzednikami na trasie też.Osobiście mam włączone wszystkie filtry a rfg rozkręcone na max i jest naprawdę cicho żadnych pisków.Naprawdę polecam!Lepiej zainwestować troszkę więcej kasy i być zadowolonym na lata!

8. 8...b

witam wszystkich. mam nadzieje, że moja opinia pomoże w zakupie dobrego radioodbiornika. Jestem szczęśliwym użytkownikiem PHIII od 4 miesięcy. byłem bardzo zadowolony z tego cb, jednk gdy odkryłem coś znacznie tańszego i na poziomie PHIII poczułem się oszukany. mianowicie uni 520 xl jest bardzo poprawny, godny polecenia no i o połowe tańszy od Presidenta. jeśli chcesz kupić dobry niedrogi sprzęt to polecam uni 520 xl. na pewno się nie zawiedziesz.. decyzja należy do ciebie.......

Radyjko bardzo dobre bez dwóch zdań. Jedyny minus Cena za firmę. Znalazłem tą firmę i przetestowałem Radio Team ts-6m za połowę ceny na tej samej antenie. I też w niczym nie odbiega od Harrego oprócz ceny i paru bajerów. ASQ i Rf-gain w Harrym i w Team działa identycznie. Podsumowując do bardzo dobre radyjko dla ludzi którzy lubią produkty markowe na których człowiek się nie zawiedzie. Ja szukałem od roku radyjka które działa podobnie jak to i ma małe rozmiary i cenę.

Radio testuje od tygodnia i jestem bardzo zadowolony. ASC puszcza wszystkie wiadomości a blokuje szumy poniżej trójki. Modulacja płynna, mocna i czysta , odbiór również ładny.Rf-Gain działa jak należy, płynnie skraca sygnał. Funkcji VOX nie testowałem , ponieważ jest mi zbędna. Używam w Citroen C3 1.4 i żadnych zakłóceń. Jedyny minus wg. mnie to brak wyjścia pod PA.

;