President Johnny III Asc

4,0 5 0 42 opinie / Zadaj pytanie
4,0

czułość
wytrzymałość

Mam wrażenie że większość piszących tutaj osób kupiła jakąś chińską podróbkę, ASC działa i to bardzo dobrze nic nie trzszczy itp, głośnik jest głośny i wyraźny, jedyna wada do której można sie przyczepić to słabo czytelny wyświetlacz kiedy patrzymy pod kątem.

Zalety
    • asc
    • czułość
    • wytrzymałość
    • zasięg
  2. 0...c

Mam to radyjko z antenką FARUN CALGARY(missouri) Zasięg 25 km bez problemu super pracuje i małe gabaryty. Jedyny minus to nie podświetlany przedni panel, tylko wyświetlacz jest podświetlany jednak przyciski i potencjometry niestety nie.

Radio testuje od dwóch tygodni i działa rewelacyjnie. W porównaniu do poprzednich modeli poprawiony ASC. Zero problemów z nadawaniem i odbiorem. No i co najważniejsze - radio jest intuicyjne i łatwe w obsłudze. POLECAM

Radio dość drogie ale mówią że PRESIDENT jest super i bezawaryjny. Bzdura po 2 tygodniach padło a w serwisie powiedzieli że sam spaliłem radio bo nie używałem orginalnej ateny PRESIDENT (miałem ML-kę MIDLANDA). Musiałem zapłacić za naprawę sporo kasy. Radio działa ale żałuję...

Rewelacyjne radyjko , wcześniej miałem Alana 42 ( ręczniaka ) z dużo gorszymi parametrami dlatego zdecydowałem się na ten zakup i...nie żałuję , naprawdę warto wyłożyć parę złotych więcej na coś porządnego.

Radio kupiłem dla żony, która niestety zdążyła nazbierać trochę punktów :) Była bardzo sceptycznie nastawiona, lecz po pierwszej podróży szybko przekonała się do radia. Trudno ocenić mi parametry, bo nie miałem innego radia, ale uważam, że to działa super.

Fajne zgrabne działa extra. Elegancko się mieści na wcisk w Audi A6 2003 w kieszeń z lewej strony pod włącznikiem świateł. Czysto zbiera. Ładnie filtruje zanieczyszczenia. No i cena jest dosc okazyjna. Polecam.

8. magda

prezent dla męża na razie nie narzeka radio sprawuje się dobrze i z tego co wiem jest bardzo zadowolony!!!!! myślę że naprawdę można polecić to radyjko!!!!!!!!!!!

Zalety
    • automatyczna redukcja szumów
    Wady
    • brak
  9. f...7

Nowy wynalazek Presidenta Johnny III asc w porównaniu ze starszymi produktami to wielka kupa.
    Mam starszego presidenta johnny II , a mój kolega ma III i jak porównywałem te radia to President zszedł na psy. Jakośc wykonania taka sobie, ale jakość dźwięku z głośnika to pomyłka.

10. Fred

Za te cenę to kpina z kupującego. po teście kilku radyjek i antenek w serwisie - stwierdzam ze to radio jest złomem. rozumiem ze ktoś się może nie zgodzić ale pewnie dlatego ze na tym zarabia !!!

Zalety
    • wytrzymałość
    Wady
    • asc
    • parametry odbiornika
    • zasięg