President Johnny III Asc

4,0

czułość
wytrzymałość

1. Kamil

Witam jak dla mnie radyjko Ok, wraz z antena sirio titanum 800 spisuje się super. Użytkuje w ciężarówce i naprawdę polecam. Wydaje mi się ze cześć ludzi kupiła podróbki i dla tego maja złe zdanie obitym radiu. U mnie przyciski są podświetlane i z ASC nie ma problemu. Radio i antenę kupiłem w sklepie ze sprzętem elektronicznym a nie na Allegro... gdzieś są nowe niby identyczne radia tańsze o prawie 200zl wiec skąd taka różnica??
    Osobiście polecam

Zalety
    • asc
    • asc może być
    • automatyczna redukcja szumów
    • beep roger
    • taki bajer
    • design
    • gabaryty
    • jakość potencjometrów
    • jskosc rozmow
    • kompaktowe wymiary
    • ładny dźwięk z głośnika
    • parametry odbiornika
    • wytrzymałość
    • zasięg
    Wady
  2. d...5

Używam johnny'ego iii asc z sirio as100 i naprawde jestem z niego zadowolony! dziwi mnie że macie jakiś problem z asc w tym radiu ponieważ ja jestem bardzo happy z jego działania, może trafiliście na jakieś podróbki (słyszałem że takowe krążą po rynku). Fakt że radyjko mogło by być troszkę tańsze ale wolałem dopłacić niż męczyć sie z jakimś szumofonem typu alan... , aha jeśli ktoś ma problemy z szumami i z asc proponuje coś takiego jak strojenie anteny.

3. Adam

Na razie jeszcze za krótko jest radio w użytkowaniu, dopiero niebawem będę mioał możliwość sprawdzenia radja w trasie. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, odbior czysty, Dość sporo informacji na ekranie, choć czytelność mogłaby być większa - niestety dość słabe kąty widzenia. Stare rozwiązanie było dużo wyrażniejsze. Niemniej polecam!

Zalety
    • czułość
    • wytrzymałość
    • zasięg
    Wady
  4. d...c

Użytkuję radyjko w raz z anteną Sirio ML-145 już od 2 miesięcy. Radyjko bardzo dobrze się sprawuje. Nie ma z nim kłopotów. Asc bardzo dobrze redukuje szumy. W połączeniu z anteną Sirio mam duży zasięg i czysty odbiór. Jedynie co reguluje to czułość odbiornika. Polecam to radyjko. Wadą jest złączony potencjometr od ASC z potencjometrem od głośności. Przez to czasami podczas włączania wyłączamy ASC.

5. b...8

Kupiłem to radyjko i teraz żałuje, przepłaciłem bo naczytałem się o ASC a jak się okazało po zakupie nie warto go używać, podczas odsłuchu zawsze słychać szumy jak ktoś kończy nadawać. Mam antenę Sirio ML145 i podawane przez sprzedawców zasięgi to jakaś bajka. Jednym słowem ASC to niepotrzebny bajer, mogłem kupić Lafayette Atena też małe, tańsze i dobre.

no cóz niestety teraz wszyscy zaczynają produkować w PRC i president tego się nie ustrzegł ale mimo wszystko polecam te radyjko dobrze smiga na antenie sirio silver 90 ASC też działa dobrze teraz CB wraca do łask z powodu kanału 19 ja pamiętam czasy gdzie wieczorami się nadawała do póżna w nocy i wtedy była walka o odległości hehehehe

Wspaniałe radio za przystępną cenę. Bardzo przydatna funkcja ASC - kompletny brak szumów. Łatwe i czytelne przełączniki i pokręt��a. Niewielkie gabaryty pozwalają schować radyjko wszędzie. Kompaktowa "gruszka" dodaje uroku - w końcu po co mi zmiana kanałów i regulacja głośności na niej! Radio w połączeniu z ML145 współgra znakomicie.

8. 9...a

@mikal
    No właśnie.
    Na 2metrowej antenie 15-20km to nie lada wyczyn !
    70km ? w AM ? To ja baza-baza mam problemy osiągnąć takie rezultaty... a Ty piszesz że osiągasz... Nie ma takiej możliwości. 90% komentarzy tutaj to czysta kpina.

A co do Johnny III / Harry III to małe szumofony.

To co piszą ci ludzie to stek bzdur. Radio jest dość słabe. W czasie odbioru szumy. Głos rozmówcy trzeszczący bez wzgledu na odległość. ASC to jakieś nieporozumienie. Nie mam pojęcia skad oni wtrzaneli te opinie, chyba nigdy tego radia nie mieli. Osobiście nie polecam mam drugie znacznie słabszej firmy i dźwięk jest bez porówniania lepszy i nie ma takich trzsków i szumów. Zresztą ci co go kupia przekonaja sie sami.

10. 3...b

Nie polecam radia.Tak jak kolega napisał ASC to jakaś ściema.Same trzaski, piski, i szumy. RF Gain też nic nie daje (kolega sugeruje, że jesteśmy matołkami i nie potrafimy zestroić radia).Przereklamowana marka. Używam z anteną Presidenta ML-145.

;