Philips MoistureProtect HP8372/00

szybkość nagrzewania

Super nowoczesna prostownica, błyskawiczne nagrzewanie, szybkie prostowanie. Polecam !!!

2. Basia86

Prostownica Philips Hp8372 to produkt który bardzo mi się spodobał. Mimo że prostownicy używam sporadycznie to jestem zadowolona. Urządzenie do przetestowania dostałam od rodziny i byłam zachwycona. Moje włosy po użyciu były idealnie proste i gładki. Długi przewód nie krępował ruchów, a 3 stopniowa regulacja pozwoliła odpowiednio dopasować temperaturę do moich delikatnych i cienkich włosów co niestety nie we wszystkich prostownicach jest możliwe. jednym słowem prostownica jest super.

Zalety
    • głośność pracy
    • szybkość nagrzewania
  3. Magdalena

Prostownica naprawde godna polecenia . Szybko sie nagrzewa i super gladko prostuje wlosy.

4. AdamR

Moja partnerka mówi, że rewelacja!

Zalety
    • głośność pracy
    • szybkość nagrzewania
  5. Inesita218

Tak dobra jak znana GHD :)

• czujnik nawilżenia
    • posiada etui
    • szybkie prostowanie
    • temperatura do wyboru
    • temperatura nagrzewania
    • właściwa temperatura dobrana do włosów
    • wysoka cena
  6. OW

Spełnia wysokie oczekiwania

7. Sandra

Spełnia wszystkie wymogi.

• szybko się nagrzewa
    Wady
    • etui
  8. Gosia

Super prostownica

Zalety
    • głośność pracy
    • lekka
    • nowoczesny design
    • szybkość nagrzewania
  9. wiosna

Wart swojej ceny

Zalety
    • długi kabel
    • głośność pracy
    • ruchome płytki
    • szybkość nagrzewania
  10. Lukasz K.

"Moisture protect" czyli "ochrona nawilżenia" jest najprawdopodobniej niezłym chwytem marketingowym, gdyż po pierwsze oprócz symbolu na urządzeniu, który pojawia się gdy naciśniemy przycisk, nie widać np. dynamicznego obniżania temperatury, a więc tym samym nie wiadomo jak właściwie tutaj ta funkcja działa. Po drugie, o ile konstrukcja suszarki jako urządzenia pozawala na dynamiczne wyhamowanie temperatury, to tutaj potrzebny byłby chyba azot, aby to było wykonalne (azot jest paradoksalnie wybuchowy, więc to chyba też nie jest rozwiązanie). Moja żona ma włosy długie, cienkie i lekko falowane (na pewno nie grube i kręcone) i mimo to, z włączoną funkcją m.p. prostownica nie dawała rady nawet na najwyższej temperaturze. Dopiero pod koniec wyłączyła tą funkcję i zostawiła na najwyższej temperaturze, ale trudno powiedzieć czy się polepszyło (włosy były gorzej wyprostowane niż na zwykłej prostownicy innej firmy, którą posiada). Dodatkowo jonizacja chyba nic nie dała, bo włosy nie sprawiały wrażenia totalnie "rozmagnetyzowanych".

Sprzęt szybko się nagrzewa, jest lekki, poręczny i ładnie wygląda zwłaszcza, że mamy do kompletu suszarkę z ochroną nawilżenia, w tej samej stylistyce. Ruchome płytki chyba spełniają swoją rolę. Cóż jednak po wyglądzie, kiedy nie spełnia ona swojego zadania.

W podsumowaniu powiem tak: kupiłem jej komplet profesjonalnych kosmetyków (4 tej samej firmy i ochronę przed temperaturą innej firmy) za ok. 180 zł i myślałem, że w połączeniu z tą prostownicą będą się działy cuda, włosy będą jak ze spotu telewizyjnego. Ostatecznie kosmetyki żona oceniła na plus z powodu odczuwalnych efektów, a prostownica uważana za profesjonalną, zadziałała gorzej od zwykłej.

Pierwszy raz w życiu stwierdzam, że bardzo pozytywne opinie piszą ludzie opłacani przez producenta.

P. s. Polecam suszarkę moisture protect, bo ta naprawdę działa i jest przydatna dla kobiet, które suszą włosy z reguły dłużej od mężczyzn. Obojętnie jakie byłyby efekty tej funkcji, to przynajmniej w suszarce ona działa tak jak ją reklamują. Poza tym miło jest gdy przy suszeniu powietrze nie parzy jak trzyma się suszarkę przy samej głowie.

Zalety
    • długi kabel
    • elegancki design
    • głośność pracy
    • jakość wykonania
    • lekka
    • lekkość
    • posiada etui
    Wady
    • czujnik nawilżenia
    • jonizacja
    • moisture protect
    • temperatura do wyboru
    • temperatura nagrzewania
    • właściwa temperatura dobrana do włosów
    • wysoka cena
;