Philips MoistureProtect HP8372/00

szybkość nagrzewania

1. Treselle

Produkt bardzo wysokiej jakości. Pięknie prostuje włosy, są lśniące i wyglądają zdrowiej. Polecam

2. Justyna

szału nie a za ta cenę spodziewałam się czegoś ekstra. na ta chwilę taka sobie.do tego w środku wystake taki "bolec" ktory ciągnie mnie za wlossy

3. OLI

Pierwsza moja prostownica która nie niszczy mi włosów, ogromny plus za bardzo krótki czas nagrzewania, jest rewelacyjna, polecam.

4. Małgośka88

Prostownica ta jest wspaniała. Bardzo szybko się nagrzewa, idealnie prostuje włosy nawet w najniższej temperaturze 150 stopni. Jest bardzo kobieca i elegancka, posiada praktyczne etui. Posiada również długi, obrotowy przewód, co sprawia, że jest wygodna w użyciu. Funkcja jonizacji sprawia, że włosy nie elektryzują się i pozostają lśniące i zdrowo wyglądają. Włosy nie straciły swojego naturalnego nawilżenia, a ułożenie fryzury zajęło niewiele czasu. O takiej prostownicy marzyłam od dawna, bo dzięki niej proste włosy można uzyskać w ekspresowym tempie i bez zniszczeń.

Zalety
    • dba o włosy
    • nie niszczy włosów
    • powłoka ceramiczna
    • szybkie prostowanie
    • temperatura do wyboru
  5. lawina74

Z wyglądu jest nowoczesna i elegancka, solidnie wykonana. Posiada praktyczny futerał. Do największych zalet tej prostownicy należy krótki czas nagrzewania. Ruchome płytki, które minimalizują ryzyko uszkodzenia włosów chronią je i dają poczucie bezpieczeństwa. Możliwość ustawienia odpowiedniej temperatury do swoich włosów jest alternatywą , której nie spotkałam wcześniej w innych prostownicach.Włosy po prostowaniu nie są przesuszone , efekt prostowania utrzymuje się długo.Włosy są nawilżone i nie elektryzują się dzięki funkcji jonizacji, wyglądają gładko i lśniąco.

Zalety
    • długi kabel
    • moisture protect
    • szybkość nagrzewania
  6. julitax

Właścicielką prostownicy jestem od niedawna-wygrałam ja na aukcji na Ambasadorzy Philips.I muszę napisać , że wylicytowanie jej to był dobry wybór.Prostownica zachwyca wyglądem-ładne kolory , delikatna , leciutka , długi "obrotowy"kabel , który zapobiega jego przecieraniu.Oczywiście wygląd jest ważny ale najważniejszym novum w owej prostownicy jest Technologia MoistureProtect.Dzięki niej wiem , że moje włosy po prostowaniu nie są zbyt przesuszone.Poza tym po stylizacji urządzeniem moje włosy nie są naelektryzowane , są za to gładkie , lśniące a to dzięki pielęgnacji jonowej.Jak do tej pory to najlepsza z moich prostownic a muszę nadmienić , że używałam ich sporo .

7. MAŁGOSIA

CENA JEST DOŚĆ WYSOKA , ALE PO TEJ PROSTOWNICY WIDAĆ EFEKTY !!! WŁOSY SĄ PIĘKNE ! WSZYSTKO JEST OK ! POLECAM !

8. ANETA

Prostownica spełnia oczekiwania, wszystko zgodne z opisem. Szybko sie nagrzewa, nie niszczy włosów.

9. claudiq

Philips MoistureProtect HP8372/00 to doskonała prostownica. Dzięki niej prostowanie włosów stało się łatwe i przyjemne. Czas jej nagrzewania jest bardzo krótki - 15 sekund, posiada 3 ustawienia temperatury 150-175-200 stopni, co pozwala na dopasowanie odpowiedniej temperatury do swoich włosów. Posiada funkcję jonizacji, dzięki czemu włosy nie elektryzują się. Po użyciu włosy stały się idealnie proste oraz gładkie i lśniące. Do wyprostowania wystarczyło niewiele pociągnięć, więc zajęło to niewiele czasu, a włosy pozostały odpowiednio nawilżone.

Zalety
    • głośność pracy
    • szybkość nagrzewania
  10. Asia .M.

Zawsze byłam fanka prostownic z philipsa zachwycona tym modelem z opinii i wygladau postanowiłam ja zakupic.I cóż zawiodłam sie.Prostownica kompletnie nie spełnia moich oczekiwań.W prostownicy nie chodzi o ładny wygląd czy szybkosć nagrzewania ale przede wszystkim kupuje sie ja po to by idealnie prostowała włosy.Ja mam włosy wysokoporowate krecone -prostownica zupełenie nie potrafi ich ujarzmić,,,mimo ze prostuje na 200 stopniach.Czy nie niszczy włosów?hmm nie ma prostownicy która tego nie robi kazda wysoka temperatura ma negatywne skutki dla włosów.Jestem zwolennikiem przejechania jeden raz pasma włosów i to zawsze powtarza mi moja fryzjerka a tutaj musiłam to robic kilka krotnie a efektu i tak nie było takiego jaki oczekiwałam.Za ta cene można zdecydowanie wybrac coś lepszego.Nie rzucajcie sie na ładny wyglad moja rada.A zanim przystapicie do zakupu prostownicy dobrze poczytajcie do jakich włosów ma służyc.

;