Philips MoistureProtect HP8372/00

szybkość nagrzewania

1. Ewelina

Kto sie jeszcze waha przed zakupem prostownicy nie powinien już dłużej czekać tylko poprostu ja kupić. Osobiście polecam. Prostownica idealna, włosy proste i błyszczące. Jestem pod wrażeniem.

2. Kacha

Używam bardzo często prostownicy i poraz pierwszy nie boję się, iż przez częste prostowanie włosów je zniszczę. Dzięki zastosowanej nowoczesnej technologi mam gwarancję, że dzięki czujnikowi MoistureProtect nie spalę włosów i będę je prostować we właściwej temperaturze. Prostownica posiada cyfrową trzystopniową regulację temperatury, zapewnia stałą temperaturę, a także dzięki technologi jonowej włosy po wyprostowaniu się nie elektryzują, są gładkie i proste, takie o jakich wcześniej mogłabym tylko marzyć. Nagrzewa się bardzo szybko – ok.15 s. Dzięki ruchomym płytkom zapobiegać mogę także uszkodzeniu włosów, gdyż zapewniają one właściwy nacisk na ściśnięte między płytkami włosy. Prostownica posiada bardzo długi obrotowy kabel, co nie powoduje zaplątywania się o niego. Prostownica posiada także przycisk pozwalający ją zamknąć (ścisnąć płytki), co ułatwia jej przechowywanie lub podróżowanie z nią, a do tego w zestawie jest futerał do jej przechowywania. Jest elegancka. Polecam!!!

Zalety
    • długi kabel
    • futerał do przechowywania
    • głośność pracy
    • najnowocześniejsze technologie
    • ruchome płytki
    • szybkość nagrzewania
    • właściwa temperatura dobrana do włosów
  3. Patrycja

Super! Polecam, szybkie nagrzewanie, moisture protect, jonizacja jak i jakosc wykonania sprawiają ze wlosy sa idealnie proste

Zalety
    • czujnik nawilżenia
    • dba o włosy
    • długi kabel
    • etui
    • głośność pracy
    • jakość wykonania
    • jonizacja
    • moisture protect
    • najnowocześniejsze technologie
    • nie niszczy włosów
    • nowoczesny design
    • temperatura nagrzewania
    • właściwa temperatura dobrana do włosów
    Wady
    • wysoka cena
  4. aneta1957

Posiadam w domu prostownicę Moisture Protect HP8372/00 i jestem z niej niezmiernie zadowolona ponieważ idealnie prostuje włosy. Nigdy nie zaobserwowałam zniszczenia włosów odkąd ją używam ponieważ wbudowany czujnik działa perfekcyjnie i sam dobiera automatycznie temperaturę dla rodzaju włosa. Ponad to ta prostownica nie wysusza włosów i zostawia je idealnie nawilżone. Dzięki niej moja fryzura nie rozpada się i włosy są idealnie proste, pełne wdzięku i blasku. Jeżeli chodzi o nagrzewanie się prostownicy to również nie trzeba długo na to czekać bo nagrzewa się bardzo szybko.

Zalety
    • głośność pracy
    • szybkość nagrzewania
  5. Gosia_24

Prostownica wizualnie bardzo ładnie się prezentuje, jest praktyczna i łatwa w obsłudze, nagrzewa się błyskawicznie, zaraz po włączeniu jest już gotowa do użycia. Niezależnie od wybranej temperatury (200-175-150 stopni) nie przegrzewa moich włosów, a co najważniejsze nie wysusza ich, włosy są w idealnej kondycji i ku mojemu zdziwieniu świetnie radzi sobie również z grubszymi pasmami włosów. Dzięki funkcji jonizacji włosy są idealnie gładkie i nie elektryzują się, a efekt utrzymuje się przez cały dzień. Ponadto włosy po wyprostowaniu są idealnie nawilżone i lśniące. Pomimo tego, iż prostownica nie należy do najtańszych (to chyba jedyna wada), to zdecydowanie jest warta swojej ceny, ponieważ włosy po wyprostowaniu wyglądają jak prosto po wyjściu od fryzjera. Jestem nią zachwycona, zdecydowanie jest to produkt godny polecenia.

Zalety
    • głośność pracy
    • szybkość nagrzewania
  6. MariaS

prostownica posiada długi kabel, co uważam za bardzo duży plus, posiada 3 ustawienia temperatury (cyfrowe), nawet już przy najniższej, tj. 150 stopni bardzo dobre daje efekty prostowania, a przede wszystkim nagrzewa się w bardzo krótkim czasie (15 sekund), włosy się nie elektryzują, są gładkie i proste, warto zauważyć iż prostownica posiada ceramiczne i ruchome płytki, co raczej jest nie spotykane w prostownicach, a dzięki temu włosy są mniej narażone na uszkodzenia, bo ucisk na włosy jest odpowiednio dobrany. jestem bardzo zadowolona z tej prostownicy, mimo że używam prostownic bardzo rzadko, to tę gorąco polecam.

Zalety
    • lekka
    • posiada etui
    • ruchome płytki
    • szybkość nagrzewania
  7. Maja

Produkt jest naprawdę godny polecenia. Spełniło się jedno z moich marzen. Prostownica nie niszczy włosów.

Zalety
    • głośność pracy
    • szybkość nagrzewania
  8. iwa731228

Jeżeli masz w planach zakup nowej prostownicy,
    zastanów się najpierw, czego oczekujesz od swojego sprzętu?
    Jeśli ładnego wyglądu, dużej oszczędności energii i łatwego w obsłudze urządzenia to
    prostownica Philips StraightCare prestige jest dla Ciebie. Zaskoczyła mnie nie tylko wyglądem (bo to pierwsza rzecz na którą zwróciłam
    uwagę-
    jest naprawdę wyjątkowa),już po pierwszym użyciu włosy miałam naturalnie nawilżone, dzięki Technologii MoistureProtect,
    która chroni włosy przed przegrzaniem,
    zawsze dobierając optymalną temperaturę bo czujnik ten, dobiera do nich taką temperaturę, aby zachowały naturalne nawilżenie.
    Włosy są lśniące, gładkie i nie puszą się a to dzięki jonizacji - naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się i
    to mnie zaskoczyło naprawdę pozytywnie, koniec z puchem na głowie.I co ważne ruchome płytki dostosowują
    nacisk na włosy, chroniąc przed uszkodzeniem.Jak dla mnie bomba- pozytywnych wrażeń!

Zalety
    • głośność pracy
    • szybkość nagrzewania
  9. Agnieszka

Najlepsza prostownica jaką kiedykolwiek używałam! Mam bardzo długie włosy i wcześniejszych prostownicach które używałam często wplątywały się w płytki przez co zazwyczaj pozbywałam się boleśnie kilku włosów. W prostownicy MoistureProtect nie zdarzyło się to ani razu. Bardzo szybko się nagrzewa, jedno przejechanie wystarcza by pasmo włosów było prościusieńkie. Funkcja kontroli nawilżenia włosa pozwala chronić włosy przed zniszczeniem co na pewno przyda się osobom które bardzo często prostują włosy. Do tego jonizacja dzięki której włosy nie elektryzują się i nie puszą. Powtórzę się - najlepsza prostownica jakiej kiedykolwiek używałam!

Zalety
    • głośność pracy
    • jakość wykonania
    • lekka
    • nowoczesny design
    • posiada etui
    • powłoka ceramiczna
  10. Mariola

Jeszcze nie zdazylam sprawdzic osobiscie.Ale opinie o produkciesame swiadcza ze klienci sa zadowoleni.Mam nadziejeze w mom przypadku bedzie tak samo.

;