Głośniki Edifier S760D 5.1 (SPK-EF-S760D)

4,4
3447,68 Idź do sklepu

Edifier S760D 5.1 (SPK-EF-S760D) - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Edifier S760D 5.1 (SPK-EF-S760D) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
4,4
dolby digital, dts
świetny dźwięk
dźwięk przestrzenny (filmy, gry) efekt w
Daje radę ;-)
Zalety
bezprzewodowy pilot z czytelnym wyswietl
dźwięk przestrzenny (filmy
gry) efekt w
żadnych usterek
Wady
cena
Głosniki maja niezłe pier**lnięcie na maxa nie da sie ich długo słuchać bo można ogłuchnąć przy oglądaniu filmów sprawują się normalnie bez jakiś cudów ale po rozgłosnieniu pokazują dopiero jaką mają moc jakość tez bardzo dobra Polecam :D
Mamy te głośniki już ponad 3 lata, w czerwcu wybije 4 rok i jesteśmy nimi cały czas zachwyceni. Przed nimi również mieliśmy głośniki Logitech, również dobre, ale wybór Edifier był naszą najlepszą decyzją :-) Wówczas były nowością na rynku, a po tylu latach musimy stwierdzić,.że to produkt solidny i wart swojej ceny.
Zalety
bezprzewodowy pilot z czytelnym wyswietl
dźwięk przestrzenny (filmy
gry) efekt w
Ocena: 2,5/5
Mam te głośniki już ponad rok. Wcześniej miałem kultowe Logitech Z5500. Edifier był w momencie zakupu ponad dwa razy droższy, więc miałem nadzieję na sporą różnicę. Niestety rozczarowałem się. Głośniki grają w salonie około 30m2. Sub ustawiony tam gdzie stał wcześniej sub od Z5500 i niestety muszę powiedzieć że bas jest dużo słabszy, mniej głęboki, nawet na maksymalnej głośności suba (która jednak sprawia że zaczyna wszystko dudnić).
Dopiero jak się odkręci głośność dużo powyżej akceptowalnego przez sąsiadów poziomu to bas przebija Z5500 i zaczyna go być czuć. Do kina domowego też się średnio nadaje, bo nie ma wejść HDMI, a po optyku już rzadko coś działa (PS4 Slim nie ma wyjścia optycznego, Nintendo Switch również, wszyscy przechodzą na HDMI powoli). Jedyna zaleta tych głośników to w zasadzie fajny wygląd, porządne satelity.

Suma summarum za tą cenę naprawdę się nie opłaca i nie bez powodu wszyscy piszą, że lepiej kupić ampli i do tego jakieś głośniki 5.1 stacjonarne. Wiadomo, że to drożej wyjdzie, ale mamy dźwięk z prawdziwego zdarzenia. A zestaw S760D jest w sumie dla nikogo - za drogie to, jako głośniki do kompa, z powodu braku HDMI nie nadaje się na kino domowe, a nawet jakby wybaczyć brak HDMI to jednak bas w kinie domowym musi być porządny. Ja nie polecam.
3 komentarze Zgłoś
Głośniki to poprostu mistrzostwo w swojej klasie, jeśli ktoś piszę że lepiej za te pieniądze złożyć zestaw na amplitunerze to widać odrazu że słuchał ich tylko na youtubie i sprzedaje komuś swoje nic nie warte mądrości, sprzęt sprawdza sie naprawdę nieźle nawet w muzyce, jeśli mu zapodacie dobre źródło dźwięku.
Zalety
dolby digital
Ocena: 3,5/5
Ponad rok wahałem się. Czytałem opinie, które były wyłącznie pozytywne. Wcześniej posługiwałem się głośnikami Logitech Z623. Słabsze, mniejsze, do tego 2.1.
W końcu kupiłem i... rozczarowanie.
Mam je niecały miesiąc. Edifier S760 nie grają źle.
Jednak przy nieprawdopodobnej różnicy w cenie w stosunku do Logitech Z623, odsłuch w warunkach codziennych, czyli przy głośności na poziomie 20-25% mocy jest w mojej ocenie słabszy niż w Logitechu Z623, a to rozczarowuje zdecydowanie. Wraz z podkręceniem głośności sytuacja zmienia się. Głośniki nabierają wigoru.

Spodziewałem się też, że dźwięk będzie czystszy, wyraźnie uchwytny każdy instrument. Tak niestety nie jest.

Rozczarował mnie też pilot. Ten przewodowy. Pomysł fajny. Z daleka widać poziom głośności, parametry ustawień. Jednak na wyświetlacz trzeba patrzeć pod kątem zbliżonym do 90 stopni. Inaczej nie widać co jest wyświetlane...

Być może moje oczekiwania były zbyt wygórowane.... w końcu jestem w mniejszości niezadowolonych.
1 komentarz Zgłoś
................................................................................
moc
Scena szeroka, wieksza ilosc szczegolow, lepsza dynamika no i brak rezonansow czego nie moza bylo powiedziec o Creativach G550W, ktore posiadalem do tego czasu :)
Slychac wieksza kontrole nad basem i oczywiscie nie ma takiego plastikowego dzwieku jesli chodzi o satelity :)
O glosnosci juz nie wspomne bo maja kopa niezlego i nie czuc zeby sie dławily gdy jest glosno.
Kolejne plusy to mnogosc wejsc
Ogolnie polecam bardzo. (zastanawialem sie miedzy nimi a z-5500 lub z906)
Co mnie zaskoczylo to to ze zestaw przyjechal na palecie bo tyle zajmuje :)

Glosniki wymagaja naprawde dobrej karty dzwiekowej, podlaczanie pod karte zintegrowana mija sie z celem.

Glosniki podlaczone pod Creative SoundBlasterX AE-5
Zalety
dolby digital
1 komentarz Zgłoś
Głośniki świetne do filmów. Niestety zakres 120-160Hz jest wyczuwalnie cichszy, co w niektórych gatunkach muzyki może być odczuwalne. Przy większych poziomach głośności ta różnica nie jest aż tak dokuczliwa, niemniej to wciąż pewne rozczarowanie w tej kategorii cenowej.
Glosniki idealne jezeli ktos ma duzo pieniedzy przy sobie, sa mocne i wyrazny dzwiek, ciekawy wyglad. mieszkam w 40 m kwadratowych w wiezowcu i nei mam problemow z sasiadami . moze dlatego ze grube mury, bass nei jest wcale taki dudniacy, gleboki w zaleznosci od ustawienia. Filmy w dobrej jakosci- a przede wszystkim DVD z dolby digital z podlaczeniem kabla optycznego oddaja moc moim zdaniem jak w kinie. Jedyna wada u mnei to telewizor 32 calowy. Coc do dzwieku przestrzennego w filmach- potrafi baardzo pozytywnie zaskoczyc. GORACO POLECAM :D
Zalety
bezprzewodowy pilot z czytelnym wyswietl
moc
Wady
cena