Vordon 4,5 PL + EU

4,8 5 0 167 opinii / 1 pytanie
4,8
167 opinii
189,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących
?

ekran
łatwość obsługi
Liczba głosów: 177 Liczba opinii: 167
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

 1. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Swietna w obsłudze nawigacja, fantastycznie spełniająca swoją funkcję. Doskonałym atutem są podpowiedzi ulic, gdyż czasami czas nas w trasie goni, a tu już nie trzeba wklepywać długaśnych nazw. Dobrze sprawdza się w dużych miastach, gdyż asystent ruchu konkretnie wskazuje, który pas ruchu należy zająć, aby na przykład zjechać z ronda w odpowiednim miejscu. Polecam jako dobry, sprawdzony zakup.

  Zalety
  • bez wad
  • łatwość obsługi
  • pod każdym względem dobra
 2. kazimierz
  Ocena:
  3/5 Wystawiono użytkowania

  mierna jakość

  Opinia potwierdzona zakupem
 3. Kat
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Nie wiem dlaczego niektóre osoby skarżą się na szybkość działania, ponieważ Vordon 4,5 PL + EU jest jedną z najsprawniejszych nawigacji z jakimi miałam do czynienia. Mały, wręcz kieszonkowy rozmiar sprawia, że nadaje się jako wakacyjny przewodnik podczas zwiedzania nowych miejsc na piechotę. Posiada nawet funkcję, która informuje o zabytkach w okolicy, więc na pewno niczego nie przegapimy.

 4. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  4,5/5 Wystawiono

  Bardzo spodobała mi się ta nawigacja. Za taką cenę produkt spełnił wszystkie moje oczekiwania. GPS posiada dużo map, do tego wyświetlacz jest dosyć mały lecz idealny dla mnie. Nie mam dużo miejsca w samochodzie, więc ten produkt to najlepsze rozwiązanie. Polecam dla każdego, kto potrzebuje jakościowo dobrej nawigacji w przystępnej cenie.

  Zalety
  • ekran
  • łatwość obsługi
  • solidne wykonanie
 5. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Dobrej jakości nawigacja, z którą nie miałem większych problemów. Wszystko śmigało szybko i jak dotąd nie zauważyłem żadnych lagów. Aktualne mapy oraz przejrzysty interfejs to są jedne z większych plusów urządzenia. Nie miałem problemu z zamontowaniem jej w samochodzie. Sprawdza się w dłuższych podróżach jak i wycieczkach po mieście.

  Zalety
  • ekran
  • szybkość działania
 6. Robert
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Nawigacja jest niezwykle praktyczna w moim środowisku. Często jeżdzę samochodem w różne miejsca więc zależy mi na precyzji i szybkości wyznaczenia trasy - nawigacja firmy Vordon posiada te funkcje. Jest dobrze wykonana jedynie obudowa z przodu trochę się rysuje, ale pewnie dlatego że nie zawsze trzymałem ją w futerale. Jednak mam nadzieję, że posłuży mi na długi czas.

 7. Alan B
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  VORDON 4,5 PL + EU
  Doskonały produkt o ciekawych rozmiarach.Wielkość tego urządzenie sprawia,że niekoniecznie musi mieć ono swoje zastosowanie jako nawigacja stacjonarna w aucie.Kupiłem ten sprzęt bratu na imieniny,okazał się nieoceniony przy jego rowerowych eskapadach.Polecam to urządzenie wszystkim,którzy żyją aktywnie i chcą cieszyć się życiem bez kłopotów.

 8. martakleszcz90
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Znam bardzo dobrze wiele nawigacji marki Vordon i bardzo je sobie cenię. Ta konkretna nawigacja szczególnie mi się spodobała. Uważam, że to bardzo praktyczne urządzenie o starannym wykończeniu i wykonaniu. Prosta obsługa, która nie stanowi problemu nawet dla mojego taty, który jest na bakier z tehnologią :) Oczywiście bezbłędnie nawiguje prosto do celu.

 9. Cytryn21
  Polecam
  Ocena:
  4,5/5 Wystawiono

  VORDON 4,5 PL + EU
  Świetna nawigacja w dobrej cenie.Posiada nie standardowy wymiar wyświetlacza, dzięki czemu jest oryginalna. Kilka miesięcy temu dokonałem zakupu tego sprzętu,od tego czasu obserwuję tylko jak perfekcyjnie prowadzi mnie do celu.Należy podkreślić,że wspaniały wygląd odpowiada również fantastycznym mapom oraz prędkości działania.

 10. ania
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Wiele razy korzystałam z tej nawigacji i jeszcze ani razu nie zbłądziłam, nie wyprowadziła mnie w las :) Nawigacja Vordon jest niewielka, jednak nie stanowi to żadnego problemu, mapy są naprawdę świetnie widoczne i bardzo czytelne. Sam sprzęt jest porządnie wykonany, prosty w obsłudze poprzez intuicyjne menu co też oszczędza nam cenny czas.