Vordon 4,5 PL + EU

4,8 5 0 167 opinii / 1 pytanie

ekran
łatwość obsługi

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Vordon 4,5 PL + EU i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Ola

Polecam wszytskim, mnie sprawdził się w 100%

Zalety
    • ekran
  2. Jerzy

Po prostu świetna nawigacja!

3. Marek

Tani produkt a wspaniale się sprawdza:)

4. Julia

Fajny produkt, fajnie sie sprawdza, mnóstwo map:)

5. Czarna28

Test niezawodności nawigacja zdała u mnie celująco.

Zalety
    • ekran
    • szybkość działania

Swietna w obsłudze nawigacja, fantastycznie spełniająca swoją funkcję. Doskonałym atutem są podpowiedzi ulic, gdyż czasami czas nas w trasie goni, a tu już nie trzeba wklepywać długaśnych nazw. Dobrze sprawdza się w dużych miastach, gdyż asystent ruchu konkretnie wskazuje, który pas ruchu należy zająć, aby na przykład zjechać z ronda w odpowiednim miejscu. Polecam jako dobry, sprawdzony zakup.

Zalety
    • bez wad
    • pod każdym względem dobra
  7. broni511

zamiast wydawać kase na drogie sprzęty lepiej kupić vordona i dziecku ubranko. bo nawigacja jest dobra, łatwa w obsłudze a dodatkowo ma mapy za friko :)

Zalety
    • ekran
  8. Fein

Bardzo dobra nawigacja, używana była w pracy jakoś rok temu, i muszę powiedzieć że jej jakość wykonania czas pracy i samo prowadzenie do danego punktu sprawdziło się idealnie, polecam!

Dobrej jakości nawigacja, z którą nie miałem większych problemów. Wszystko śmigało szybko i jak dotąd nie zauważyłem żadnych lagów. Aktualne mapy oraz przejrzysty interfejs to są jedne z większych plusów urządzenia. Nie miałem problemu z zamontowaniem jej w samochodzie. Sprawdza się w dłuższych podróżach jak i wycieczkach po mieście.

Zalety
    • ekran
    • szybkość działania
  10. Tomekkk123

Urządzenie naprawdę daje radę z droższymi kolegami. Dokładna nawigacja, szybkie szukanie sygnału to zalety tego urządzenia. Przede wszystkim stosunek cena/jakość. :)

Zalety
    • ekran