Estee Lauder Advanced Night Repair Eye Odmładzający Krem pod Oczy 15ml

Kremy, które mają działanie Łagodzące, Nawilżające, Odmładzające, Regenerujące O pojemności: 15ml
4,7 5 0 34 opinie / 2 pytania

wydajność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Estee Lauder Advanced Night Repair Eye Odmładzający Krem pod Oczy 15ml i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Jeden z lepszych kremów pod oczy, jakie zdarzyło mi się stosować. Daje zauważalne efekty i to jest dla mnie najważniejsze - skóra pod oczami jest gładka, nawilżona, ładnie napięta, a cienie widocznie zmniejszone (i za to największy plus!). Używam go codziennie na noc od dłuższego czasu i nie planuję zamienić go na żaden inny. Jest bardzo wydajny. Żałuję tylko, że ma słoiczek w mało wygodnym kształcie - pod koniec opakowania ciężko wydobyć krem.

To jedyny krem pod oczy, którego efekty widz�� i czuję. Używam go od lat i kiedy tylko próbowałam przerzucić się na inny zawsze pokornie wracałam do ANR. Po jego użyciu skóra wokół oczu jest wyraźnie nawilżona i odżywiona. Nieźle radzi sobie ze zmarszczkami mimicznymi. W ciągu ostatnich paru lat nie znalazłam niczego lepszego. Szczerze polecam.

Krem ten dostałam w prezencie, ponieważ w życiu nie kupiłabym tak małego opakowanie (15ml) za tyle pieniędzy. Trzeba przyznać również, aby było widać rezultaty nie wystarczy jedno opakowanie. Produkt sam w sobie daje rezultaty, po dłuższym stosowaniu zauważyłam poprawę. Krem jest delikatny, nie powoduje podrażnień wokół oczu, lekko nawilża.

Doskonaly product, swietnie napina skore wokol oczu, wyraznie poprawia jej koloryt I splyca zmarszczki. Cena jest wysoka ale niestety za jakosc trzzeba zaplacic swoje. Zgodze sie z przedmowczynia ze sloiczek jest nieco niewygodny, wolalabym zeby krem byl w tubce

5. Barbara

REWELACJA!

6. Ewa

Najlepszy krem pod czy na noc...

Zalety
    • idealna konsystencja
    • super skuteczny
    • ulubiony
    • wydajny
  7. Piter

Lekka konsystencja. Wyraźne działanie.

8. anita

super