Pralka Whirlpool AWO/D 4520/P

Klasa energetyczna: A+, Ładowanie: Od frontu, Klasa wirowania: B, Prędkość: 1200 obr./min., Ładowność: 6 kg, Szerokość: 60 cm, Głębokość: 54 cm
Ostatnia cena:
1045,49 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Pralki

Whirlpool AWO/D 4520/P - Opinie

efektywność
zużycie energii

1. Jabol

Jakoś głośnośc pralki mi osobiście nie przeszkadza,mimo że pralka stoi w kuchni!!!
    Jest to kolejny Whirpool w moim życiu.Stara pracowala BEZAWARYJNIE przez 12 lat i dostawała w kość.Super jest to,że przy wirowaniu obudowa pralki jest nieruchoma i gdyby nie widok wirującego bębna i "gwizd" silnika,nie wiadomo by było,że wiruje :-))Znajomi opowiadają o "wychodzących" pralkach w trakcie wirowania,a ta nic nie drgnie!
    Fajne są krótkie programy-codzienny i 30 min.
    Ogólnie bardzo porządna i dobra praleczka.

Zalety
    • Wielka prostota obsługi,"inteligentna",ładny wygląd,dobrze pierze i wiruje,zwłaszcza 1200obr-robi swoje.
    Wady
    • W zasadzie wg mnie na razie nie widzę,chyba że fakt troszkę głośna,ale nie piorę w nocy :-)
  2. janos99

Bardzo fajna pralka. Zgrabna, z przyjemnym wyglądem, w rozsądnej cenie. Bardzo dużo różnych programów. Świetne programy prania szybkiego i codziennego. Dość krótkie, energo/wodo oszczędne, idealnie sprawdzają się do rzeczy średnio zabrudzonych. Intuicyjna obsługa, świetna sprawa z timerem liczacym czas do końca pracy. nie używam pralki zbyt długo, ale jeszcze nie zdarzyło się by cos było niedopłukane.. Pralka jest dość głośna, tak więc tylko do uzytku w pomieszczeniu zamkniętym. Ale nie ma mowy by latała po łazience. Przy dobrym wypoziomowaniu stoi stabilnie w miejscu.

Zalety
    • - rozsądny stosunek ceny do jakości - fajne programy - timer pozostałego czasu pracy
    Wady
    • - dość głosna
  3. KriS89-K2

witam. pralka whirlpool awo 4520 jest bardzo dobrą partią na rynku pralek biorąc pod uwagę producentów pralek bez doświadczenia w tej branży... jej cena to ok. 1100zł, gdzie przekłada się to na zadawalające efekty użytkowania tego sprzętu. Funkcja szósty zmysł doskonale sprawdza się w praktyce. Małe błędy programowe można w łatwy sposób rozwiązać we włąsnym domu przy pomocy przyjaźnie sporządzonej instrukcji obsługi. Jeśli ktoś chce mieć pralke z której bedzie naprawde zadowolony, biorąc również pod uwagę przystępną cenę to szczerze polecam ten model. Warto również brać pod uwage dużą liczbę serwisów Whirlpoola i ogólnie dostępne częśći do tych pralek.

Zalety
    • praktyczność ustawień, dobrze pierze, energooszczędność, cicha, nieawaryjna, małe wymiary, stabilna, duży zakres regulacji
  4. cokupic_anonymouse

na płukanie jak tu ktoś podaje. mamy tę pralkę dopiero od niedawna i faktycznie nie jest bardzo cicha ale i nie taka znowu głośna. bez przesady. stoi w łazience w małym mieszkaniu więc słychać ale pierze dobrze i wypłukuje też dobrze. odwiruje świetnie. ma programy bardzo długie ale my najczęściej korzystamy z codziennego (1h) i pranie jest ok. jak nic nie nawali to z pewnością będziemy z niej zadowoleni. jak ktoś sam sobie naprawia sprzęty po gwarancji to whirlpool się do tego nadaje ze względu na dostępność i ceny części. na razie ok.

Zalety
    • dobrze pierze, energooszczędność, spora pojemność, stabilna, duży zakres regulacji
  5. Tomekk

Mamy ją dopiero dzień i nie da się ukryć głośna jest ale coś za coś 6 kg pojemności to mocny silnik, a ten z kolei głośny. Polecam do małych pralni, kotłowni i pomieszczeń zamkniętych! Pranie 1 klasa! Niskie zużycie energii. Dużo programów. Inteligentny system ważenia prania, co jest plusem przy praniu małych ilości! Niestety nie okłamujmy się ciche pralki są dużo droższe.
    Naprawdę polecam!

Zalety
    • Bardzo dobrze dobrane programy, Klasa A+ , intuicyjna obsługa, b. dobra jakoś wykończenia.
    Wady
    • - głośność (choć to w sumie zależy od miejsca instalacji)
  6. p

zgadzam się z poprzednikiem. Intuicyjna, ładna i prosta, ale głośna. Nasza jest postawiona w pralni, więc nie słychać, aler chodzi dość głośno. Poza tym dobrze pierze (nie ma sytuacji niedopierania proszku), bardzo fajny jest timer z pozostałym czasem pracy. Jest to juz kolejny whirlpool i wyglada na to, ze wszystkie chodzą głośno. Ale za tą cene ;)?

Zalety
    • tania, prosta, dobrze pierze
    Wady
    • głośna
  7. Sinkiewicz Włodzimierz

Pralka dosyć dobra chodź według mnie mogła by mieć lepsze wirowanie
    Miałem indesita przez 11 lat miał 1000 obr/min wirowania a whirpool ma 1200 obr/min a mam wrażenie, że po wyciągnięciu jast tak samo suche. Czyżby te obroty były fikcyjne?
    Mogła by być ciut cichsza, ale nie jest strasznie.
    Bardzo prosta i czytelna obsługa!

Zalety
    • Prosta obsługa
    Wady
    • za mało odwirowuje wodę
  8. uzytkownik_anonimowy

Z zachwytami nad pralką Whirlpool proponuję zaczekać aż minie termin gwarancji. Pralkę mam niecałe 3 lata. W okresie gwarancji pracowała bez zarzutu. Schody zaczęły się po dwóch latach używania: zaczęła zdecydowanie głośniej pracować (wirowanie przypominało włączenie kosiarki do trawy w zamkniętym pomieszczeniu), a spod pralki wyciekał zielony płyn (prawdopodobnie smar ze środka). Mechanik stwierdził uszkodzenie łożysk, a że pralka ma "nowoczesną", nierozbieralną konstrukcję bębna, to łożysk jako takich wymienić nie można (nie ma do nich dostępu). Można ewentualnie wymienić bęben z osprzętem - koszt około 700 zł. Firmie Whirlpool dziękuję za współpracę. Jeśli mam co trzy lata kupować pralkę - wolę kupić tanią - jak nie będzie się jej opłacało naprawiać, tak jak "inteligentnego" Whirlpool'a, mniej szkoda będzie wyrzucić.

Zalety
    • pojemność
    Wady
    • awaryjność
  9. Mateusz

W 100% odradzam kupno tej pralki. Kupiłem 1,5 roku temu i wysiadły mi łożyska gwarancje miałem ale zgubiłem paragon i nie dało rady jej oddać na gwarancje. A żeby wymienić łożyska należy rozkręcić bęben co jest w tej pralce nie możliwe ponieważ bęben jest zgrzewany na stałe, a kupno całego tego elementu wynosiło 700 zł. A więc nie opłacało się jej naprawiać w ten sposób. Musiałem rozciąć bęben szlifierką wymienić łożyska i dać fachowcowi do zgrzania (zespawania) bęben. Nie wiem jak długo mi pochodzi ale narazie jest w porządku. Za zespawanie i łożyska zapłaciłem ok 200 zł.. ODRADZAM KUPNA !!!!!

Zalety
    • Brak...
    Wady
    • Słabo wykonana
  10. niezadowolony

Witam.
    Ja miałem pralkę Polar PWA 1051/P i chodziła tylko 1,5 roku. Na początku okazało się że Polar to nie Polar tylko obudowa jest polarowska, a wnętrze Whirpoola. Potem notorycznie zacinał się programator, a do tego na koniec działalności wylała z siebie na podłogę wodę i luz. Serwisant znalazł w zbiorniku pod bębnem blachę o długości 20 cm i szerokości 1 cm z dwoma nitami na końcu i jakimiś numerami na niej i stwierdził że sam sobie ją tam włożyłem. Chyba myśleli, że jestem tak debilny że uszkadzam sobie pralkę i zostawiam dowód. Reklamacji nie uwzględniono, gdyż było to ciało obce, a z serwisem w Łodzi i gwarantem w W-wie nie szło się dogadać. Po tych przejściach obiecałem im że każdemu odradzę zakup ich produktów co niniejszym czynię. Życzę Wam abyście decydując się na zakup tego produktu dobrze przemyśleli sprawę.

Zalety
    • brak