NavRoad Yanosik DVR

3,1 5 0 15 opinii / 1 pytanie
3,1

ekran
łatwość obsługi

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie NavRoad Yanosik DVR i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. radar

200 zł na rok za transmisję danych? Stanowczo odradzam.

Za drogi, wymaga dodatkowych opłat za transmisję danych.

Zalety
    • ekran
    Wady
    • reklamy rozpraszajace w czasie jazdy
    • słaba nawigacja

Kupiłem mojemu ojcu na gwiazdkę i jak na razie jest zadowolony z działania :)

Zalety
    • 3w1
    Wady
    • reklamy podczas korzystania
  4. Welpas

Urządzenie tragedia Chiński badziew użytkuje go już jakiś czas i zdążyłem wysłać go już pięć razy na gwarancji Serwis gwarancyjny jeszcze gorszy nic nie potrafią naprawić oprócz wygrywania nowego softu. Za każdym razem po ich naprawie po trzech tygodniach było to samo nie poczuwają się do błędu ani winy

Wady
    • brak trybu noc/dzień aplikacji
    • dobra skuteczność informowania
    • dokładność nawigacji
    • dość duży koszt rocznego transferu.
    • duży ekran
    • duży wyświetlacz
    • fatalna jakość nagrań
    • sam się restartuje
    • słaba kamera
    • słaba nawigacja
    • szybkość działania
    • trzeba trzech kroków by wyłączc uradzezy
    • ubogie możliwości konfiguracji
    • wyświetla reklamy
    • ze złej strony umieszczony kabel zasilaj

Bardzo fajne urządzenie, dla tych, którzy chcą mieć wszystko w jednym. Komunikator super! Widać, że dużo osób korzysta. Mapa potrzebuje jeszcze uzupełnienia, ale na moje potrzeby jest wytarczająca. Wideorejestrator sprawuje się dobrze. Ogólnie urządzenie ładnie się prezentuje i jest łatwe w obsłudze.

Zalety
    • 3w1
    • łatwy w obsłudze
    Wady
    • drogi abonament
    • reklamy podczas korzystania

dobry

7. Zbyszek

Bardzo dobra

8. uzytkownik od 2 lat

Po 2 latach uzytkowania drogiego DVR obiektywnie uznaję że to porażka i jawne złodziejstwo! Nie kupujcie tego badziewia ponieważ:
    - lepiej zainstalować bezpłatną apkę na telefonie lub smartfonie z wyprzedaży w jakimś "media" za 1/7 ceny - samo urządzenie chyba zostało wciśnięte na rynek na zasadzie pagerów z filmu "U Pana Boga w..." - technologiczna, niezoptymalizowana masakra- Chińczyk wyprodukował coś pomiędzy tabletem, a telefonem- na szczęście znalazł sie "Yanosik" ;-/
    - komercyjny DVR nie ma możliwości wyłączenia reklam- skandal! płacisz kupę kasy, a dostajesz nieprofesjonalną wersję, gdzie to oni powinni Ci płacić za oglądanie reklam albo rozdawać taki "terminal reklamowy" za free. Oczywiście w Biurze Obsługi Pani informuje, że możliwość blokady spotów istnieje....w przypadku telefonu z darmową aplikacją - szlag człowieka trafić może za własne 5 stówek tak się wyfrajerzyć....
    - do tego można się zabić za własną kaskę; w nocy zazwyczaj wywalają tak świecące i jaskrawe reklamy, że nic nie widać na drodze
    żeby jeszcze było śmieszniej- są to zazwyczaj reklamy....piwa :-)
    - włącza sie co jakiś czas jakaś cholerna muza- nie wiem nawet co ma symbolizować, ale wystraszyć potrafi...kolejne niebezpieczeństwo
    - o w/w niedogodnościach nie dowiesz się of course kiedy to zamawiasz, a jak się okazuje "nie stanowią podstaw do reklamacji"- ciekawe co na to UOKiK?
    - sama platforma wygląda jakby ją stworzył jakiś rzeźbiarz ludowy lub amator- zupełny brak proporcji w czymkolwiek, kolory 2 do wyboru, praktycznie zero możliwości ustawienia czegokolwiek
    pamięci w "urządzeniu" za to zajmuje to prawie jak najnowszy system Windowsa w wypasionym tablecie...
    - jest tak niedporacowany, że głowa mała: np.nie da się go ładować bez automatycznego włączenia się urządzenia, a prąd żre strasznie: wtedy ładujesz w domu i przez całą noc ci świeci i słyszysz "patrol w okolicy", albo nic nie słyszysz jak sobie sciszysz- ale nadal swieci. Musisz ładować bo:
    - ładowarka sieciowa pali się po tygodniu, a samochodowa- po miesiącu (oczywiście ciągle komunikat, że za mały prąd ładowania co skutkuje np. wyłączeniem się szajsu akurat wtedy kiedy dojeżdżasz do celu
    - o płaceniu abonamentu 2 razy w roku po 99 zl nawet już nie wspomnę

Reasumując: DVR wykazuje znamiona "bezczelnego cyckania kasy" od naiwnych i jak ktoś chce się wyfrajerzyć tak samo jak ja- to niech se kupi- powodzenia!

ps. Policja zamiast kombinować jak tu ***** klasycznie tego typu "antyradary" - powinna postawić zarzut stwarzania niebezpieczeństwa dla kierującego np. ze wzgledu na te reklamy czy niespodziewane dźwięki, które na prawdę je stwarzają!!!!

9. Łukasz

jest super