Synology DS215J

4,6 5 0 21 opinii / 1 pytanie

Zobacz inne produkty z kategorii Dyski NAS

pojemność
szybkość

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Synology DS215J i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Krzysztof

kupiłem, zainstalowałem 2 dyski WD RED w RAID0 - najszybszy tryb podobno,

prędkośći odczytu po sieci - 50 MB, po włożeniu tego samego dysku do komputera mamy stałe 150-170 MB, gdzie się podziała wydajność

urządzenie ma śmieszną ilośc pamięci, widać że producent pożydził, jak można w 2015r dawać do urządzenia za parę stów 500MB pamięci, moja komórka ma więcej, smiech na sali,
    efektem tego jest to że na jakiekolwiek efekty trzeba czekać milion lat

cisza - podobno miało być cicho - niestety urządzenie jest bardzo słabo wytłumione i dyski hałasują niemiłosiernie

NIE POLECAM
    producent oszczędza na czym może, daje podzespoły sprzed 10 lat, a cenę kasuję jak za najnowszy sprzęt

Zalety
    • biały kolor
    • niewielki
    Wady
    • cichy
    • jeden port gigabit
    • mało pamięci
    • możliwości
    • niezawodny
    • wolne działanie
    • wysoka cena
    • wysoka cena jak na tak ubogie podzespoły
    • żenująca wydajność
  2. Arius

Posiadam go krótko, ale myślę że zakup był trafny. Doskonały do domu lub małej firmy.

Zalety
    • duża ilość dodatkowego oprogramowania
    • mały z dużymi możliwościami
    Wady
    • trochę wolny przy obsłudze
  3. pepe

Bardzo dobry produkt spełnia swoje zadanie wyśmienicie.

Zalety
    • pojemność
    • szybkość
  4. anoleyn

Jeden z najlepszych serwerów NAS do domowego użycia.

Zalety
    • cichy
    • energooszczędny
    • łatwy montaż
    • możliwości
    • prosta konfiguracja urządzenia
    • wsparcie techniczne (aktualizacje)
    Wady
    • mało pamięci
  5. jednostka lecznicza

Dobry NAS za rozsądne pieniądze. Synology DSM jest bardzo intuicyjny i prosty w zarządzaniu.Posiada wiele aplikacji oraz możliwości rozbudowy. Jeśli chodzi o wydajność określiłbym ją jako wystarczającą do domowego użytku.

Zalety
    • cichy
    • dsm
    • jakoś do ceny
    • możliwości
    Wady
    • aplikacje mobilne bywają niedopracowane
  6. Karol

ogólnei super, super soft, super hard. U mnie występuje natomiast problem z niekotnrolowanym odłączaniem dysku USB, jeszcze nie sprawdzałem tematu dokłądnie i nie reklamowałem. może da się to jakoś naprawić. Poza tym uważam, że jest super i nie ma co wydawać 2 razy tyle na wersję play

7. vsdfv

Wszystko jak najbardziej ok i super nic tylko polecać tak znakomity produkt także polecam polecam zdecydowanie ;)

8. tomasz

Produkt bardzo dobry zgodnie poleceniami

9. Raf

Produkt bardzo dobry poza tym, że wydajność mogłaby być ciut większa. Zdecydowanym minusem jest to, że po podłączeniu dysku zewnętrznego przez port USB i kopiowaniu kilkuset GB system zawiesza się po kilkunastu minutach. Potrzebny wtedy jest hard reset. Co do software to nie do końca jeszcze przetestowałem funkcje, ale wydają się też na 4+.

Zalety
    • cichy
    • intuicyjny interfejs i software
    • łatwy montaż
    Wady
    • dysk przez usb - wiesza się
  10. Maciej

Używam tej stacji w domu i spełnia większość zakładanych funkcji a nawet więcej.
    Jako serwer plików w domu super! Chociaż mam problem z przenoszeniem automatycznym plików z telefonu (ale pewnie do ogarnięcia). Odtwarzanie plików muzycznych i filmów w sieci domowej to bajka (jeszcze nie próbowałem udostępnić na zewnątrz). Problem jest tylko z odtwarzaniem filmów na telewizorze Sony, chociaż zdjęcia i muzyka to nie problem.
    Generalnie polecam.