L'Oreal Volume Million Lashes So Couture So Black Pogrubiający Tusz Do Rzęs Extra Black

głęboki kolor
piękna czerń

1. t...2

bardzo fajny tusz, pięknie pokrywa rzęsy, zachowuje trwałość przez całą noc imprezy, nie lubiłam takich szczoteczek aż do użycia tego tuszu, teraz jestem ich fanką, z pewnością zakupię kolejne opakowanie tego tuszu bo bardzo się zaprzyjaźniliśmy

2. t...2

Zalety
    • rozdzielenie rzęs
  3. Wera

Bardzo dobry produkt, idealnie wydłuża i rozdziela rzęsy. Piękna, intensywna czerń. Miałam jeszcze zwykły so couture i ten daje minimalnie sztuczniejszy efekt. Naprawde jest bardziej czarny, ale za to wyglada pięknie. Gorąco polecam.

4. Kamila

Zależało mi na takim tuszu, który utrzyma się od rana do późnego wieczora. Tusz sprawdził się doskonale. Najdłużej miałam go na rzęsach od 5.00 do 24.00 będąc na ważnej konferencji. Nie musiałam w trakcie dnia poprawiać makijażu!

5. PAULA

Maskara doskonale wydłuża oraz podkręca rzęsy nie sklejając ich. Jestem zadowolona z produktu. Mam nadzieję, że nie wyschnie tak szybko jak czarno-złoty tusz z tej serii, który już kiedyś zamawiałam.

Zalety
    • nie skleja rzęs
    • wydłuża i podkręca rzęsy
  6. Karina

Same plusy! No może oprócz ceny w drogeriach, ale na szczęście na Cocolita można kupić w dobrej cenie, dwa razy niższej niż w drogeriach. Ładnie podkreśla, nie skleja, nie odbija się, cały dzień wytrzymuje bez opruszania się.

7. Monika

Wcześniej używałam innego tuszu Loreal'a, tym razem kupiłam ten i nie żałuję. Utrzymuje się bez problemu, nie rozmazuje, wygodna szczoteczka, rzęsy są ładnie rozdzielone i podkreślone. Polecam ;)

Zalety
    • nie rozmazuje się
    • utrzymuję się przez cały dzień
  8. elfu

Ekstremalnie czarna wersja mojego ulubionego tuszu. Wydłuża, pogrubia, nie osypuje się, nie rozmazuje. Można go warstwować i stworzyć efekt sztucznych rzęs. Szczoteczka jest wygodna i solidna.

• głęboki kolor
    • krótkie włoski na szczoteczce
    • mocno czarny
    • -nie skleja rzęs
    • piękna czerń
    • pogrubia
    • precyzyjna szczoteczka
    • świetny dla krótkich
    • prostych rzęs
    • uniesienie
    • -wydłuża i świetnie rozdziela rzęsy
    • zapach
  9. Nati

Ten tusz to mój absolutny faworyt. Pierwsza warstwa przepięknie podkreśla rzęsy, druga nadaje im spektakularny wygląd - fantastycznie wydłuża i pogrubia. Nie skleja, ma precyzyjną szczoteczkę, jest bardzo trwały. Polecam

Zalety
    • głęboki kolor
    • pogrubia
    • precyzyjna szczoteczka
    • rozdzielenie rzęs
    • uniesienie
    • wydłuża
  10. Ola

Ładnie podkreśla i rozdziela rzęsy. Trzeba dobrze go nałożyć przy pierwszym podejsciu bo przy podkladaniu stracimy cały uzyskany efekt. Warto kupić, bo jest wydajny i robi swoją robote :) moje kolejne opakowanie :)