głęboki kolor
piękna czerń

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie L'Oreal Volume Million Lashes So Couture So Black Pogrubiający Tusz Do Rzęs Extra Black i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. ola

Produkt bardzo fajny, przypisuje mu wiele zalet! :) Jedyne co mi w nim przeszkadza to zapach, który utrzymuje się długi czas...

Zalety
    • dobra formuła (ani sucha ani mokra)
    • krótkie włoski na szczoteczce
    • mocno czarny
    • optycznie je zagęszcza
    • pogrubia rzęsy
    • szczoteczka średniej wielkości
    Wady
    • dziwny zapach
  2. Monika

Idealny dla krótkich, rzadkich i prostych rzęs-takich jak moje:) Zdecydowanie polecam, jest najlepszy z serii LOreal Volume Million Lashes.

Zalety
    • -nie skleja rzęs
    • -piękny zapach
    • -wydłuża i świetnie rozdziela rzęsy
  3. alex179

Tusz ma kolor pięknej głębokiej czerni. Jest niezwykle trwały, pomimo mocnego pocierania podrażnionego oka nie osypał się ani nie rozmazał. Świetnie rozdziela i unosi rzęsy, widocznie je wydłuża. Co do pogrubienia to nie uważam je za wyjątkowe ale całkiem niezłe. Polecam

Zalety
    • głęboki kolor
    • rozdzielenie rzęs
    • uniesienie
  4. joana

Świetny tusz, nie kruszy się i ciekawie pachnie. Jest maleńki problem ze zmywaniem, ale można mu wybaczyć;)

5. Marta

Najlepszy tusz jaki kiedykolwiek miałam :) Nie dość, że pogrubia rzęsy to jeszcze wydłuża. Nie odbija się, nie osypuje, po prostu świetny :)

bardzo dobry tusz, rzęsy wyglądają idealnie. nie skleja. bardzo dobry produkt, polecam

7. Alina

najlepszy tusz jaki kiedykolwiek miałam

najlepszy tusz jaki kiedykolwiek miałam

9. Ela

okazał się najlepszym tuszem, dzięki Paniom z infolinii wizaż24 za polecenie, chciałam kupić inny a ten tusz jest świetny

10. PAULA

Maskara doskonale wydłuża oraz podkręca rzęsy nie sklejając ich. Jestem zadowolona z produktu. Mam nadzieję, że nie wyschnie tak szybko jak czarno-złoty tusz z tej serii, który już kiedyś zamawiałam.

Zalety
    • nie skleja rzęs
    • wydłuża i podkręca rzęsy