Radioodtwarzacz Philips AT10 czarny

4,2

Zobacz inne produkty z kategorii Radioodtwarzacze

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Philips AT10 czarny i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. kluczos

Działa bardzo fajnie do czasu... no właśnie mi przestał działać dzień po upływie gwarancji razem z innym produktem tej firmy ale to już inna historia...
    Sprzęt sprawował się dość dobrze, czsami zdażało się że kasował zapisane stacje radiowe. Aktualnie nie działa, nie reaguje na nic. Więc fajnie gra do póki gwarancja trwa.

Zalety
    • bluetooth
    • mały
    • wbudowany akumulator
    Wady
    • bardzo dobra jakość dźwięku
  2. Alicja

bardzo poręczny i malutki, jednak nie ma funkcji czytania płyt CD a na tym mi zależało

3. Elżbieta

Radio ma dużo zalet jak: jest lekkie i niewielkie można je zabierać ze sobą na działkę, bardzo dobry odbiór, łatwy w obsłudze,dobra cena i jeszcze możliwość wejścia USB i SD.

4. Kris

Ok

5. L...8

Sprzęt dopiero co dotarł, ale pierwsze wrażenia są pozytywne. W budynku stacje radiowe łapie nie gorzej niż inne odbiorniki. Poziom głośności jest zadowalający.

Radiogłośnik wybrałem jako nagrodę z punktów payback. Jakość wykonania, dzwięk, funkcjonalność - wszystko jest ok. Da się nawet przeboleć brak ładowarki bo przecież każdy takową dziś ma. Ale denerwujące jest to że słuchając radia minimalna głośność jest czasami zbyt głośna.. Na MP3 czy BT tego problemu nie ma, na BT dodatkowo możemy sobie to ściszyć np. w telefonie. Samo radyjko polecam, chociaż ta wysoka głośność w trybie radio jest naprawdę czasem wręcz dyskwalifikująca..

Zalety
    • jakość dźwięku
    • wygoda używania
    Wady
    • za głośny minimalny poziom głośności
  7. Łukasz

Bardzo dobra jakość dźwięku. Automatyczne zapisywanie stacji radiowych uważam za wadę - stacje wyszukują i zapisują się same co uniemożliwia zrobienia własnej listy.

Zalety
    • aux
    • bardzo dobra jakość dźwięku
    • usb
    Wady
    • automatyczne zapisywanie stacji radiowyc

Kupiłem wczoraj więc to bardziej pierwsze wrażenie niż opinia...
    Radio jest wykonane, wygląda i działa ładnie (adekwatnie do ceny i jak na zdjęciach).
    Jakość dźwięku jak na takie pudełko wystarczająca. Moc dźwięku (słyszalna) - słychać w całym domu :-)
    W zasadzie żadnych niespodzianek na plus ani na minus w stosunku do tego co widać nie było.
    Brakuje mi na rynku urządzenia z funkcjonalnością tego phlipsa, ale z lepszym dźwiękiem i wyświetlaczem z większą ilością szczegółów. Generalnie polecam osobom, które potrzebują radia z mp3 na akumulator. Ja zamierzam tego używać jako audiobooka dla dzieci, radio na budowę, a potem radio / mp3 na działce itp.

Zalety
    • jakość dźwięku
    • wygoda używania
    Wady
    • brak ładowarki
    • skąpe możliwości wyświetlacza i ustawień

jak na takie maleństwo to jakoś dźwięku przyzwoita
    głośność samego urządzenia zaskakuje na plus

- brak ładowarki(tylko kabel USB)

Zalety
    • jakość dźwięku
  10. Tomek

Generalnie dobry produkt za rozsądną cenę.
    Zarówno do domu jak i na piknik, pod namiot itp.