Maski do włosów, które mają działanie Regenerujące. O pojemności: 200ml.
4,7
120 opinii
Ostatnia cena: 60,00
Zobacz inne produkty z kategorii Maski do włosów

L'Oreal Expert Absolut Repair Lipidium Mask Maseczka Do Włosów Uszkodzonych 200Ml - Opinie

Klienci, którzy zakupili L'Oreal Expert Absolut Repair Lipidium Mask Maseczka Do Włosów Uszkodzonych 200Ml , mogą podzielić się swoją opinią poprzez ankietę Zaufanych Opinii. Prezentujemy wszystkie oceny (zarówno pozytywne jak i negatywne), a Zaufane Opinie oznaczone są zieloną tarczą.
4,7
zapach
wydajna
wygladza
100%
zero bubli i wybrakowanych towarów
cena
natychmiastowy efekt
polecam kazdemu w ciemno
100%
profesjonalne kosmetyki i zawsze dostepn
Liczba głosów: 120 Liczba opinii: 114
Ocena: 5/5
Z pelna odpowiedzialnoscia moge polecic te maske do wlosow. Kupilam ja na allegro (duzo taniej niz w salonach fryzjerskich). Uzylam jej dopiero dwa razy, a juz widze rezultaty: wlosy sie blyszcza, sa odzywione i zdecydowanie mniej suche :) Do tego ladnie pachnie.
Ocena: 5/5
Długo szukałam dobrej maski do włosów. Chyba kuzynka poleciła mi właśnie tą I roszę, na prawdę regeneruje włosy. Ja mam bardzo długie włosy a ta maska ma taką konsystencję, że bardzo łatwo się ją rozprowadza i jest wydajna. Włosy pięknieją.
Ocena: 5/5
Maska loreal absolut repair przeznaczona jest szczególnie do włosów wrażliwych i delikatnych. Odżywia i regeneruje włosy, a w rezultacie stają się lśniące i pełne blasku. Dzięki zawartości ceramidu Bio-Mimetic oraz naturalnych wosków doskonale wzmacnia włosy i ułatwia rozczesywanie.
Ocena: 4/5
Maska ładnie pachnie, jest gęsta i nie spływa z włosów. Dobrze nawilża nawet mocno przesuszone farbowaniem kosmyki. Sprawia, że włosy wyglądają zdrowo i ładnie się błyszczą. Kosmetyk jest wydajny - mała ilość wystarcza na całe, nawet długie włosy. Polecam używanie tego kosmetyku wraz z szamponem z tej samej linii.
Ocena: 4/5
Mam bardzo dziwne włosy- suche i jednocześnie przetłuszczające się. Musze je myc każdego dnia inaczej wyglądają nieestetycznie. Niestety po myciu nie można ich rozczesać nawet jak nałożę odzywkę. Próbowałam wielu szamponów i odzywek(wszelkie przedziały cenowe) i muszę stwierdzić że nic nie działa lepiej jak ten produkt. Maski używam 2 x w tygodniu- nakładam na włosy po myciu, zostawiam an 30 minut i gotowe. Polecam ten produkt dla każdego kto chce sprawić aby jego włosy były mięciutkie i dobrze nawilżone. Mam bardzo jasny blond (nie farbowane-jedynie pasemka), ale kiedyś farbowałam to może tłumaczyć czemu teraz są takie dziwne i niesforne :) Odejmuje jedną gwiazdkę gdyż trochę obciąża włosy
Ocena: 5/5
Rewelacyjna maska do włosów którą polecam każdemu.Doskonale nawilża,regeneruje i przywraca zdrowie i witalność włosom.Produkt wydajny i wart swojej ceny choć muszę przyznać że nie jest ona najniższa ale cóż warto ponieważ maska Absolut Repair jest doskonałym produktem pielęgnacyjnym.Już po pierwszym użyciu widać różnicę i efekty są naprawdę widoczne.Polecam produkt.
Ocena: 5/5
Po prostu wspaniała, profesjonalna odżywka firmy Loreal. Jest ona bardzo wydajna i ma wspaniała konsystencję. Odżywka sprawia, że nasze włosy po pewnym czasie stają się po prostu cudne i strasznie dobrze odżywione. Odżywka dobrze nawilża włosy wysuszone po prostownicy. Polecam.
Ocena: 5/5
Maseczka ta ma bardzo przyjemny zapach. Bardzo dobrze odżywia i wygładza włosy, które dzięki niej zyskują piękny, zdrowy wygląd. Dodatkowo bardzo ułatwia rozczesywanie nawet najbardziej niesfornych włosów. Niestety jej cena to ok. 70 zł.
Ocena: 2/5
Maska ta jest dość gęsta i ma treściwą kosystencję. Może dlatego obciąża włosy, mimo że spłukuję ją bardzo długo i dokładnie. Myślę, że będzie dobra dla mega suchych i puszących się włosów, z każdych innych zrobi nieefektowne strąki. Fajnie pachnie i nieźle się rozprowadza.
Ocena: 5/5
Jest to świetna maseczka do włosów wrażliwych z formułą neofibrine . Regeneruje włosy bardzo uwrażliwione , chroni również skórę głowy . Odnawia włosy , aż po same końcówki . Intensywnie wzmacnia włosy i zapewnia trwałą ochrone każdego włosa . Zawiera filtr uv .

Produkty rekomendowane