PHILIPS Żarówka H7 12V White Vision Set 2szt 12972WH + 2x W5W

4,2

dopasowanie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie PHILIPS Żarówka H7 12V White Vision Set 2szt 12972WH + 2x W5W i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Adex

Po przejechaniu 50km na A1 jedna żarówka juz się przepaliła.. Tragedia!

Zalety
    • bardzo jasne światło lepiej oświetla dro
    • dobre oświetlenie drogi
    • dużo światła
    • nie oslepiają
    • nie oślepiają innych kierowców
    Wady
    • brak xenon efektu
    • ciekawa biała barwa światła
    • drogie
    • jak na halogen bardzo jasne

Żarówki świecą może i nieco jaśniej, ale światło jest zdecydowanie żółte. Gdyby nie liczne zapewnienia o efekcie ksenonowym, żarówki można by oceniać wysoko - świecą dobrze, ale nie jest to na pewno białe światło.

3. Gornyg85

Daleko im nawet do białego, nie wspominając już o xenonie

4. marcino19

Bardzo dobrze oświetlają jezdnię.

Kupiłem z polecenia kolegi.

Jemu żarówka spaliła się po dziewięciu miesiącach użytkowania, mnie po sześciu miesiącach.

Jak za tę.cenę nie polecam, za krótka żywotność.

padła mi 1 żarówka, po 2 tygodniach od zakupu i ok 300km, spróbuję reklamować ale to chyba nic nie da, Philipsa raczej już nie kupię

Zalety
    • dobre oświetlenie drogi
    • dopasowanie
    • dużo światła
  6. niezadowolony

kupione w norauto za 99 zł, po jednym dniu padła pierwsza. za tą cenę jest to niedopuszczalne. wyglądały ładnie, w nocy efekt bielszego światła i lampa wygląda nieźle, natomiast w dzień widać żółtawy reflektor. niestety nic więcej nie mogę napisać, może po prostu miałem pecha i trafiłem na wadę fabryczną..

7. filu

Nie polecam. Barwa lekko bielsze z poświata przeważającą w żółtym kolorze. Troszkę lepiej świecą od standardowych- odczuwalne gdy jest całkowicie ciemno bez świateł np z latarni. Cena jakoś do kitu.

Zalety
    Wady
    • dobre oświetlenie drogi
  8. Arek

Nie polecam jedna z żarówek wpadła mi po około roku oczywiście reklamacja na nic się zda gdyż żarówki Philips nie posiadają gwarancji producenta dość drogi Gadżet jeśli trzeba wymieniać co rok cena około 90 zł

9. tomeaszekto

Nie swieca na biało tylko na żółto za ta cenę kupilbym o polowe tańsze i nie widziałbym różnicy. Klamanie na opakowaniu o białym świetle

Żarówki wcale nie są takie dobre jak opisują powyższe opinie. Miałem wcześniej BlueVision i świeciły o niebo lepiej. Generalnie szkoda wywalać kasę. Tańsze wcale nie świecą gorzej.