PHILIPS Żarówka H7 12V White Vision Set 2szt 12972WH + 2x W5W

4,2

dopasowanie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie PHILIPS Żarówka H7 12V White Vision Set 2szt 12972WH + 2x W5W i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. adamecki2000

W komplecie otrzymujesz 2 żarówki do świateł mijania + 2 żarówki świateł postojowych. Żarówki o temperaturze barwowej zbliżonej do światła dziennego, wyższa jasność niż tradycyjnych H7, samochód otrzymuje odświeżony wygląd. Gorąco polecam.

Zalety
    • ciekawa biała barwa światła
    • dobre oświetlenie drogi
  2. Sławek

Lepsze niż zwykłe

3. Seliv

Żarówki zamontowane ostatnio w samochodzie i jestem z nich zadowolony. Dają więcej światła niż org i są o wiele bielsze. Polecam ten wybór jak i z innymi rodzajami wejść niż H7. :)

Żarówki wcale nie są takie dobre jak opisują powyższe opinie. Miałem wcześniej BlueVision i świeciły o niebo lepiej. Generalnie szkoda wywalać kasę. Tańsze wcale nie świecą gorzej.

żarowki kupiłem załozyłem do autka i naprwade maja super zasieg oswietlenie pojazdu jest leszpe niz było i do tego wyglad

6. Karolina

Żarówki bardzo dobrej jakości, światło rzeczywiście jest dużo jaśniejsze i chłopdniejsze niż przy zwykłych żarówkach. Polecam :)

7. misio

Fajnie świeca

8. saj-ko

Zawsze jest coś za coś. Barwa światła i zasięg są satysfakcjonujące, ale trzeba pamiętać, że żywotność żarówek będzie poprzez to trochę mniejsza. Dlatego zawsze mam w bagażniku komplet normalnych H7. Na szczęście nigdy nie zdarza się tak, że padają obydwie na raz.

9. Leszek

fantastyczne światło , kto zobaczy chce je mieć.

Zalety
    • bardzo jasne światło lepiej oświetla dro
  10. Adam

Rewelacja