LG G2 D802 16GB Czarny

Smartfon z ekranem 5,2 cala. Aparat 13 Mpix, pamięć 2 GB RAM, WiFi: Tak, Dual SIM: Nie
Cena:
1103,23 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Program Ochrony Kupujących
Sklep:

LG G2 D802 16GB Czarny - Opinie

czas pracy na baterii

1. Krystian

LG G2 posiadam od października 2014. Ogólnie telefon jest genialny. Świetna wydajność (Ani razu się nie zawiesił) - a czasem gram na nim w Dead Trigger 2, Order and Chaos Online, czy Need for Speed: MW. Świetna jakość obrazu, perfekcyjne odwzorowanie kolorów (również na zdjęciach). Duży wyświetlacz i jednocześnie mała ramka - Wyświetlacz LG G2 jest o 0,2cala większy od wyświetlacza Xperii Z1, a jednocześnie G2 jest od konkurenta o prawie centymetr krótszy !!! Rewelacyjne wykorzystanie powierzchni.
    Jakość odtwarzanej muzyki jest przyzwoita. Przeglądarka chodzi szybko i płynnie, jak i sam UI. Ogólnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i niezmiernie zadowolony z zakupu. Jedyne czego mi brakuje to troszkę więcej GB pamięci wewnętrznej.

Zalety
    • bateria trzyma 2 pełne dni
    • duża funkcjonalność
    • duży wyświetlacz
    • mała ramka
    • stosunek jakość/cena
    • wygoda
    • wykonanie
    • wymiary
    Wady
    • brak slotu na kartę microsd
    • śliski plastik na tyle obudowy
  2. lkl

Witam, telefon jak najbardziej spełnił moje oczekiwania, ekran jest w przystępnych rozmiarach(nie chciałem zbyt dużego, a 4,7 jest w sam raz), bateria jest chyba najmocniejszą stroną telefonu, nieźle się trzyma nawet przy dość intensywnym używaniu telefonu a przy rozmowach i sporadycznie internecie spokojnie wytrzyma ze 4 - 5 dni. Moc ma przyzwoitą, bez fajerwerków. System sprawuje się bez zarzutu, zero przycięć i innych niespodzianek. Może to moje odczucie ale wydaje mi się że nie ma nawalone zbyt dużo(niechcianych) aplikacji od producenta.Aparat robi całkiem niezłe zdjęcia, ale pamiętać musimy, że to nie jest lustrzanka ale aparat do zdjęć np. gdy chcemy złapać jakiś dobry moment a nie mamy aparatu albo na imprezie, ewentualnie zrobić sobie selfie z toalecie:). Jeśli chodzi o wady to przede wszystkim żałośnie słaba jakość wykrywania sieci wi-fi, nie wiem czy to wina mojego modelu czy tak już jest ale gdy na komputerze mam 3 kreski to na telefonie 1 lub wcale nie wykrywa. Kolejną wadą są przyciski ekranowe które co prawda się chowają w trybie pełnoekranowym ale nie we wszystkich aplikacjach, przez co nie wykorzystujemy całego wyświetlacza. Polecił bym osobom które nie mają czasu i ochoty ładować telefonu raz czy dwa razy dziennie, oraz tym którzy zgubili/zepsuli pilot od telewizora bo telefon w roli pilota sprawuje się znakomicie(no może poza tym, że musimy trzymać telefon bardzo poziomo żeby irda załapała, ale jak ktoś tak jak ja ma smarta to może telewizor tylko włączać podczerwienią i przełączyć się na inną aplikacj

• super wyświetlacz
  3. Kuba

Ogólnie telefon za tą cenę to chyba najlepszy telefon dostępny na rynku. Jedyną wadą przynajmniej w moim egzemplarzu jest troszkę trzeszcząca tylna obudowa. Jestem również pod wrażeniem ilości godzin jakie telefon wytrzymuje na baterii. Przeciętnie przy rozmowach, smsach, użytkowaniu internetu oraz grach telefon wytrzymuje 48h. Jadąc w podróż z włączonym gpsem nie muszę się martwić że bateria za chwilę mi wyczerpie, po 3 h trasie udało mi się zużyć tylko 20% baterii z włączonym 3g i gps, ekran na 100% jasności. Poprzedni mój telefon samsung galaxy s2 potrafił wytrzymać raptem 6-7h w takiej samej konfiguracji i poziom baterii spadał do 0. Podsumowując polecam każdemu lg g2 z czystym sumieniem. Mogę również dodać że nie miałem z nim żadnych problemów jak to czasami słychać ze słabszymi modelami lg.

Zalety
    • bardzo dobra wydajność - procek
    • 2gb ram
    • czas pracy na baterii
    • super wyświetlacz
  4. zawiedziona mama

Witam,
    Zakupiłam ten telefon rok temu, głównie ze względu na aparat (13MPx), gdyż mam małe dziecko i chciałam mieć zawsze dobry aparat (jak na telefon) pod reką. Nie sądziłam, że będzie to taki badziew pod tym względem... Tak jak pisał któryś z moich przedmówców optyczna stabilizacja obrazu nie działa. Przy najmniejszym ruchu zdjęcia wychodzą rozmazane, poza tym szybkość migawki jest zatrważająca. Przy włączonym fleszu muszę czekać parę sekund aż aparat się namyśli i zrobi zdjęcie, które w rezultacie i tak nie wychodzi bo "mój obiekt" ucieka bo nie lubi jak mu sie świeci w oczy (bez flesza każde zdjęcie jest rozmazane). Krótko mówiąc zawiodłam się strasznie, bo w porównianiu z wcześniejszym telefonem (miałam LG swift L9, 8MPx) robi dużo gorsze zdjęcia. Pomijając już fakt, że jak już jakieś się uda to jest albo bardzo naświetlone albo żółte. Ogólnie nie polecam, zwłaszcza tym którzy wybierają telefon pod kątem aparatu i chcą robić zdjęcia dzieciom.

Mam telefon od dwóch tygodni i zdążyłem się dobrze z nim zapoznać. Reklam z kurami jak poprzednik nie oglądałem więc skupię się najpierw na tym co mnie boli w tym fonie , a co jest w reklamach i forach jakoś skrzętnie pomijane , mianowicie :

bateria - mimo że ma podobno 3000 mAh , naprawdę dużo , wcale demonem mocy nie jest i telefon wytrzymuje przy normalnym użytkowaniu czyli , przeglądaniu internetu , robieniu zdjęć czy filmów oraz zwykłym rozmawianiu w ciągu dnia - dobę.
    Warto też wspomnieć że nie mamy możliwości jej wymiany na inny np. zamiennik kiedy już nam "siądzie" bo jest wbudowana na stałe , a fon jest jednolitą bryłą dla zwykłego użytkownika , więc zostaje tylko zakupienie i wymiana baterii w jakimś serwisie za co oczywiście dopłacimy.

slot kart micro sim - jest , zewnętrzny , niby super ale , no właśnie , do otwierania "szufladki" (jest obok niej otworek) by włożyć w nią naszą mikro sim potrzeba spinacza biurowego , tak , spinacza , producent dokłada do zestawu takie małe metalowe "G" zakończone od dołu cienkim bolczykiem , ja już swoje zgubiłem więc teraz zostało mi tylko używanie w razie potrzeby gdy będę chciał wymienić sim - spinacza biurowego.

6. Greg

Ja swój LG G2 po tygodniu czasu oddałem do serwisu. Usterka jaka miał mój model to nieuaktualniał daty i godziny po właczeniu go rano (wyłaczanie telefonu na noc) oraz bardzo slaba jakoś połaczeń (bardzo słabo mnie słyszeli rozmówcy). Poza tym telefon w miare ok. Jak każdy smartphone ma swoje zalety i wady. Ale ogólnie już 2 raz mnie zraziła ta firma do siebie i już wiem, że LG to nie jest godna firma jeśli chodzi o smartphony. Wracam do swojego leciwego ale bardzo dobrze działającego SGS2.

Zalety
    • szybka transmisja danych
    • pamięć ram
    • wyświetlacz
    Wady
    • bateria
    • aparat
    • awaryjność
    • brak slotu na kartę microsd
    • czas pracy na baterii
    • jakośc połączeń
    • łatwo rysująca tylna obudowa
    • mała pamięć wewnętrzna
    • przekombinowana nakładka systemowa
  7. Tom

Posiadam LG G2 od tygodnia. W mojej ocenie jest to obecnie najlepszy na rynku smartfon o najkorzystniejszym stosunku ceny do możliwości. Posiada genialny wyświetlacz IPS - czyste, piękne, naturalne kolory. Amoledy Samsunga to jakaś pomyłka, nienaturalne kolory, biel jest szara. LG G2 jest mega szybki w działaniu, robi na tym polu ogromne wrażenie, chodzi tak samo szybko jak Galaxy S5 przy cenie o połowę niższej !!!. Polecam ten telefon wszystkim niezdecydowanym. WARTO na 100 procent !!

Zalety
    • czas pracy na baterii
    • duży
    • ładny wyświetlacz
    • jakość wykonania
    • szybkość działania
  8. Mariusz

Dużo by pisać, ten telefon zaskakuje swoimi funkcjami każdego dnia. Po prostu genialny, ekran jest bajeczny, odtwarza wszystko, każda gra chodzi w pełnych detalach, ma chip muzyczny, dwa mikrofony (jeden do tłumienia hałasu), aparat jak w drogiej cyfrówce. Bateria jest absolutnie najlepsza, zastosowano w niej nowe autorskie rozwiązania LG. Już nie muszę wyłączać internetu czy przyciemniać ekranu jak w innych telefonach, żeby wytrzymały cały dzień bez ładowania.

Zalety
    • budowa
    • doskonała jakość dzwięku
    • ekran
    • genialna bateria
    • knock on
    • stabilizacja obrazu
    • szybkość
  9. Rav

Telefon jest idealny, działa szybko,płynnie bez żadnych zacinek. Na plus bateria telefonu, super wyświetlacz. Jeżeli chodzi o wady to na pewno brak dodatkowego slotu pamięci, w wersji 16 gb może niektórym brakować wolnego miejsca, kolejną "wadą" są przyciski z tyłu obudowy, chociaż osobiście uważam, że to kwestia przyzwyczajenia. Ogólnie stosunek ceny do jakości oceniam na 5/5.

Zalety
    • bateria
    • wyświetlacz
    Wady
    • brak dodatkowego slotu pamięci
    • przyciski z tyłu
  10. Michał

Zdecydowałem się na LG G2 mimo, że miałem ogromną ochotę na Samsunga S4 i wcale nie żałuję. Jestem bardzo zadowolony. Telefon jest przyjazny w obsłudze, jest bardzo szybki, nie zawiesza się, wykonuje świetne zdjęcia, ekran jest bardzo wyrazisty no i nie muszę ładować baterii każdego dnia :) To tylko kilka najważniejszych dla mnie zalet jakie wymieniłem.

Zalety
    • długotrwała bateria
    • łatwy w obsłudze
    • rewelacyjny ekran
    • szybki
    • świetny aparat