Yves Saint Laurent L Homme Woda toaletowa 100ml spray

Rodzaj: Wody toaletowe, Pojemność: 100 ml, Nuty zapachowe: Ambra, Bazylia, Cytryna, Drzewo cedrowe, Drzewo sandałowe, Imbir, Kwiaty, Pieprz, Wetiwer

intensywność

Bardzo ładna, klasyczna butelka, poręczna w użytkowaniu. Perfumy bardzo trwałe, efektywne. Zapewniają świeżość i dodają męskości. Polecam na każdą okazję. Polubią je zdecydowani, nowocześni mężczyźni. Nuty zapachowe są zmysłowe, cudowne, wyjątkowe. Świetne na prezent.

Woda toaletowa bardzo dobra, zapach wyrafinowany głęboki i zdecydowany. Utrzymuje się bardzo długo. Jak dla mnie to taki bardziej na okazje niż do użytku codziennego ale to kwestia gustu. Jakość i zapach stoją na najwyższym poziomie dlatego mogę polecić w 100%!

3. P...P

Tak to fakt, zapach podoba się kobietom, choć wersja Ultime jest jeszcze lepsza. Ale te perfumy są jak najbardziej idealnym pomysłem na prezent ;) Polecam!

Zalety
    • * ekskluzywny flakon
    • intensywność
    • piękny zapach
    • podoba się kobietom ;)
    • rewelacyjne pod każdym względem
    • super zapach
    • trwały
    • wspaniały zapach
    • zapach

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme woda perfumowana spray 100ml

Perfumy zakupiłam na prezent dla mojego chłopaka. Przed wyborem przewąchałam ok. 20 najbardziej chodliwych próbek perfum i zrobiłam małą ankietę wśród rodziny. Jednogłośnie wybraliśmy właśnie La Nuit De L'Homme. Zastanawiałam się m.in nad
    Dolce & Gabbana Light Blue i Hermes, Terre D'Hermes, a także Channel, Egoiste. Żadne nie wywarło na mnie takiego wrażenia jak YSL. Postanowiłam nawet, że jeżeli memu lubemu nie przypadną do gustu sama się będę nimi perfumować (są lekko słodkie na początku, później zostaje męski intesywnie przyciągający zapach ;) Niestety był nimi tak samo oczarowany jak ja ;)))
    Zapach utrzymuje się długo użyty rano jest jedynie wyczuwalny wieczorem i nie ma już wtedy tej słodkawej, obłędnej nuty. Intensywnie pachnie do 4-5 godzin.
    Nie jest tak trwały jak Terre D'Hermes, który nie traci nic ze swego zapachu, a nawet łagodnieje i pod koniec dnia pachnie przyjemniej. Jednak D'Hermes to perfumy dla dojrzałych mężczyzn, dlatego wybrałam YSL, który pasuje bardziej dla młodych i energicznych facetów. Idealnie sprawdza się w letnie wieczory. YSL oczarował mnie i teraz chce by mój facet tylko nimi pachniał :)

Zalety
    • obłędny zapach
    • przyzwoita cena jak za taką dużą butelec
    Wady
    • niepraktyczne i nieporęczna butelka

Od momentu gdy dostałem próbkę L'Homme by Yves Saint Laurent, ten zapach dosłownie mnie opętał... Jest genialny i nie da się powiedzieć nic więcej :) Niesamowita kompozycja składników, której minusem jest cena, no ale coś za coś :) Polecam :D

Jest to woda toaletowa, za której samym wyglądem i kształtem nie przepadam. Za to zapach jest bardzo przyjemny, intensywny i powiedziałbym pełny. Utrzymuje się on przez stosunkowo długi czas. Woda toaletowa nadaje się jako prezent na szczególne okazje.

Posiadałem te perfumy spory czas temu, ale do tej pory pamiętam, że był to naprawdę udany produkt tej firmy. Ja osobiście wolę trochę bardziej mocne zapachy, ale ten i tak przypadł mi do gustu. Doskonała rzecz na prezent przy stosunkowo niskiej cenie.

8. Agata

Perfum, któremu nie moge sie oprzeć, zapach trwały powalający na kolana zarówno dziewczyny jak i kobiety. tak powinien pachniec każdy mężczyzna.

Zalety
    • piękny zapach
    • super zapach
    • zapach
  9. emka

Bardzo przyjemny, elegancki zapach.Niby prosty, ale w interesujący sposób zmienia się w ciągu dnia, w każdej odsłonie pachnie pięknie. Trwały.

10. d...3

Ostrzegam wszystkich przed zakupem tej wody, zapachu nie czuć w kilka minut po użyciu, szkoda kasy, niejedna niefirmowa woda pachnie przez prawie cały dzień, a tu za tyle kasy takie badziewie, żałuje zakupu