Monitor LG 24" 24GM77-B

Przekątna monitora: 24 cale, Technologia: LED, Rozdzielczość: 1920x1080, Czas reakcji: 1ms, Matryca: TN, Głośniki: Nie posiada
1199,99 Idź do sklepu Darmowa wysyłka
DARMOWY ODBIÓR W 480 SKLEPACH!

jakość obrazu

1. Bujczi

Jestem pod wielkim wrażeniem tego monitora, jest wart swojej ceny i gdybym miał komuś polecić monitor to wybrałbym właśnie ten. Świetnie się sprawuje w użytku codziennym jak i w bardziej wymagającym użytku,np przy grach dzięki świetnej rozdzielczości a co najważniejsze jest to monitor o 144 Hz dzięki czemu obraz przy większej dynamice przesuwania chodzi płynnie.

2. IlluminatiJa

Monitor jest duży i wszystko dobrze widać. Wygląda estetycznie, zauważyłem bardzo dużą różnicę z przesiadki z 60 hz ma 144 hz. Kolory są dobre, w porównaniu do mojego poprzedniego monitora VA (BENQ GW2255). Ustawianie jasności, kontrastu, itp. jest bardzo łatwe dzięki nawigowaniu po menu "joystickiem". Bardzo polecam.

Zalety
    • 144hz
    • ergonomia
    • fps
    • genialna pod gry fps
    • odświeżanie
  3. MarianoItaliano

Świetny monitor dla graczy. Jeżeli ktoś myśli o karierze profesjonalnego gracza i marzą mu się wielotysięczne zarobki powinien odłożyć pieniądze i zakupić ten konkretny monitor. Za nieco ponad 1000 złotych otrzymujemy 144hz, niski czas reakcji, świetne kolory, komplet kabli i mnóstwo opcji konfiguracji. Dla mnie miód malina.

4. Pisak

Bardzo dobry monitor dla graczy. Posiada wszystko, co powinien. Jego największą zaletą są 144Hz, dzięki niemu obraz jest dużo płynniejszy, a czas naszej reakcji skrócony. Odkąd go używam po prostu nie mogę patrzeć na monitory z 60Hz. Polecam go każdemu, kto chociaż kiedyś marzył o karierze profesjonalnego gracza.

5. Przemekk

Monitor 10/10 dzięki odświeżaniu 144hz oraz 1ms odpowiedzi. Jeżeli lubicie strzelanki, ten monitor zdecydowanie jest dla Was. Przy bieganiu i obracaniu ekranem, mamy płynność w 100% a nie jakieś klatkowanie. Wygląd futurystyczny, więc powinienn się spodobać każdemu.

6. Rafaello

Typowy monitor do gier, gdzie mamy 144hz (b.płynny obraz) oraz 1ms. Dodatkowo możemy regulować góra/dół dzięki czemu monitor da się ustawić na wysokości oczu. Obraz wydaje się być jasny i przejrzysty, gdzie czerń wygląda jak czerń.

Poleca, zapalony gracz FPS!

Zalety
    • 144hz
    • 1ms
    • regulacja wysokości
  7. Miki

Obecnie nie ma lepszego monitoru gamingowego z odswieżaniem 144hz w tej strefie cenowej! Świetna robota LG. Bardzo dobre wykonanie, solidna podstawka dzięki temu monitor nie buja się nam na wszystkie strony. Świetna jakość obrazu. W tej strefie cenowej monitor nie ma dla siebie konkurencji!! :)

8. Zbyś

Szukałem monitora do gier i wszyscy polecali mi ten model. Na obecną chwilę jestem mega zadowolony, różnica między 60 a 144Hz jest ogromna i gra się dużo przyjemniej. Podobno w kolorach jest jakaś różnica, ale nie dostrzegam tego na tyle, aby mi to w jakikolwiek sposób przeszkadzało.

9. Filip

Kolejna świetna robota LG. Jest to najlepszy monitor w tej strefie cenowej! Idealny dla graczy,odświeżanie 144 Hz w obecnych monitorach to rzadkość a tu mamy to z cenie trochę ponad 1000 zł. Fajny design beż żadnej przesady a dodatkowym atutem jest możliwość regulacji wysokości.

10. Marek

Ogólnie nigdy nie wystawiam opinii, ale tym razem muszę zrobić wyjątek.
    Monitor kupiłem jakoś w połowie 2k14 :-) Jest 2k19, a sprawuje się znakomicie - tryb 240motion = SZTOS. 0 Rozmycia, choćbyś machał myszką na 1000000dpi :-) Nie umknie wam żaden szczegół z gry.

Zalety
    • jakość obrazu