Monitor LG 24" 24GM77-B

Przekątna monitora: 24 cale, Technologia: LED, Rozdzielczość: 1920x1080, Czas reakcji: 1ms, Matryca: TN, Głośniki: Nie posiada
1199,99 Idź do sklepu Darmowa wysyłka
DARMOWY ODBIÓR W 480 SKLEPACH!

jakość obrazu

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie LG 24" 24GM77-B i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Hazet

Bardzo dobry monitor.

Zalety
    • dobre kolory
    • fps
  2. krystian

pełne zadowolenie

• jakość obrazu
  3. Anonimowy

fps, fps i jeszcze raz fps, fantastyczny monitor do gier, 144hz robią różnicę

Zalety
    • fps
  4. Kemil

Niedrogi a zarazem świetny monitor do dynamicznych gier jak FPSy czy samochodówki. 1ms oraz 144hz usuwa wszelkie rozmycia dzięki czemu obraz jest bardzo płynny. Możliwość regulacji wysokości oraz funkcja PIVOT, czyli monitor możemy ustawić pionowo. Polecam gorąco!

5. Patryk

Najlepszy monitor dla graczy z jakim miałem do czynienia. 144hz za te pieniądze to naprawdę zakup, którego nie trzeba rozpatrywać. Wystarczy wziąć gotówkę i udać się do sklepu. Dzięki monitorowi LG mam dużo większe szanse w starciu z graczami w grach online.

6. Chabek

Monitor zakupiony z myślą o grze w counter strike. Sprawdza się do tego znakomicie. Nie oceniam funkcjonalności, gdyż nie skorzystałem z żadnych wejść oferowanych przez ten monitor. Przyjazne menu. W tej cenie nic lepszego nie znajdziecie.

7. Pisak

Bardzo dobry monitor dla graczy. Posiada wszystko, co powinien. Jego największą zaletą są 144Hz, dzięki niemu obraz jest dużo płynniejszy, a czas naszej reakcji skrócony. Odkąd go używam po prostu nie mogę patrzeć na monitory z 60Hz. Polecam go każdemu, kto chociaż kiedyś marzył o karierze profesjonalnego gracza.

8. MarianoItaliano

Świetny monitor dla graczy. Jeżeli ktoś myśli o karierze profesjonalnego gracza i marzą mu się wielotysięczne zarobki powinien odłożyć pieniądze i zakupić ten konkretny monitor. Za nieco ponad 1000 złotych otrzymujemy 144hz, niski czas reakcji, świetne kolory, komplet kabli i mnóstwo opcji konfiguracji. Dla mnie miód malina.

9. BARTOSZ

Służy jako ekran go grania i jest super 144 hz to pełen luxus dla oka.

10. Marek

Świetna regulacja wysokości.