Monitor LG 24" 24GM77-B

Przekątna monitora: 24 cale, Technologia: LED, Rozdzielczość: 1920x1080, Czas reakcji: 1ms, Matryca: TN, Głośniki: Nie posiada
1199,99 Idź do sklepu Darmowa wysyłka
DARMOWY ODBIÓR W 480 SKLEPACH!

jakość obrazu

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie LG 24" 24GM77-B i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. feerra

Jak wyjąłem z pudła to obraz razi i trzeba regulować ,oślepia. Regulacja pomogła trochę ,ale nie mogłem osiągnąć takich kolorów jak na 8-mio let. Samsungu także TN ,ani takiej bieli , tutaj mamy jasną szarość.Kąty lipne.Przyciski z przodu to nie regulacja parametrów obrazu,do tego jest joystick od dołu , te są szybkimi trybami dla gracza (dla mnie duperele).Porównując 144 Hz do 60 Hz to jest różnica,ale nie taka jak piszą klakierzy.Smużenie jest mniejsze i odczuwa się w rozgrywce na plus, a różnicę widać także w ruchach myszą na pulpicie Windows.Na koniec prośba do klakierów z firmy- nie wypaczać prywatnych rzetelnych opinii .

2. Mar

Strasznie nierówne podświetlanie monitora

ZALETY
    144hz
    1ms

Monitor średni. 144 Hz robi swoje i obraz jest fantastycznie płynny, kolory są w porządku. Jednak to podświetlenie....
    Po ściągnięciu do zera jasności oraz kontrastu, wyłączeniu bajerów rozjaśniających czerń, monitor niestety świeci paskudnie. Czerń jest jasno-granatowa, w dodatku nierównomiernie podświetlona.
    Dodajmy jeszcze bardzo słabe kąty widzenia w pionie i niestety obraz należy do dość słabych (a porównuję ze starą TN-ką też od LG).
    W grach daje kopa, ale tylko i wyłącznie w grach, na necie aż się nie chce siedzieć na tym monitorze, to samo z filmami.

Wady
    • jakość obrazu

Monitor Lg i jego 144HZ jest bez konkurencyjne, fantastycznie płynny obraz, który skutecznie poprawia zabawę - już nigdy nie przerzucicie się 60hz kiedy raz na nim zagracie. Do tego bardzo realistyczne kolory, które zapewnia matryca TN. Jest to monitor typowo gamingowy, ale również świetnie sprawdza się przy codziennym użytkowaniu.
    Warto wspomnieć o dwóch wejścia USB i cenie, która zostawia konkurencje daleko w tyle.

Zalety
    • 144hz
    • płynny obraz
  5. IlluminatiJa

Monitor jest duży i wszystko dobrze widać. Wygląda estetycznie, zauważyłem bardzo dużą różnicę z przesiadki z 60 hz ma 144 hz. Kolory są dobre, w porównaniu do mojego poprzedniego monitora VA (BENQ GW2255). Ustawianie jasności, kontrastu, itp. jest bardzo łatwe dzięki nawigowaniu po menu "joystickiem". Bardzo polecam.

Zalety
    • 144hz
    • ergonomia
    • fps
    • genialna pod gry fps
    • odświeżanie
  6. harpot

Według mnie jest to świetny monitor głownie do gier fps lecz sprawdza się znakomicie we wszystkich zadaniach.

7. gracz wyczynowy

Kupiłem go z myślą o graniu w CS:GO i nie zawiodłem się. Monitor ma 144hz, praktycznie zerowe opóźnienie i przystępną cenę. Jeżeli chcecie wbić globala, to tylko na tym sprzęcie. Wcześniej byłem goldem.

8. Dzik_xd

Kozacki monitor dla fanów gier komputerowych, którzy liczą na nagły przypływ skilla. 144hz wgniata w fotel!

9. duap

t6g7fryftyftyfytftyftyfyffytftyftyftyftyftyftyftyftyftyftyftyfytfytfftyfytfytfyfty

10. BartoszT

Dobry porządny monitor

Zalety
    • 144hz
    • genialna pod gry fps
    • odświeżanie
    Wady
    • ergonomia