Monitor LG 24" 24GM77-B

Przekątna monitora: 24 cale, Technologia: LED, Rozdzielczość: 1920x1080, Czas reakcji: 1ms, Matryca: TN, Głośniki: Nie posiada
1199,99 Idź do sklepu Darmowa wysyłka
DARMOWY ODBIÓR W 480 SKLEPACH!

jakość obrazu

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie LG 24" 24GM77-B i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Marek

Ogólnie nigdy nie wystawiam opinii, ale tym razem muszę zrobić wyjątek.
    Monitor kupiłem jakoś w połowie 2k14 :-) Jest 2k19, a sprawuje się znakomicie - tryb 240motion = SZTOS. 0 Rozmycia, choćbyś machał myszką na 1000000dpi :-) Nie umknie wam żaden szczegół z gry.

Zalety
    • jakość obrazu
  2. mikrokabel

Bez zastrzeżeń

3. BartoszT

Dobry porządny monitor

Zalety
    • 144hz
    • genialna pod gry fps
    • jakość obrazu
    • odświeżanie
    Wady
    • ergonomia
  4. duap

t6g7fryftyftyfytftyftyfyffytftyftyftyftyftyftyftyftyftyftyftyfytfytfftyfytfytfyfty

5. Miki

Obecnie nie ma lepszego monitoru gamingowego z odswieżaniem 144hz w tej strefie cenowej! Świetna robota LG. Bardzo dobre wykonanie, solidna podstawka dzięki temu monitor nie buja się nam na wszystkie strony. Świetna jakość obrazu. W tej strefie cenowej monitor nie ma dla siebie konkurencji!! :)

6. Miki

144Hz powala na kolana i to jeszcze w tak niskiej cenie !! Jestem amatorskim graczem komputerowym i nie wyobrażam sobie korzystać z 60Hz, jest to ogromny przeskok w jakości. Same wykonanie monitora robi wrażenie, bardzo dobre kolory oraz możliwość korzystania z najnowszych technologii typu Black Stabilizer, który dość mocno ułatwia nam momentami rozgrywkę. Polecam!

7. Artur

Monitor, który jest bezkonkurencyjny w tej strefie cenowej. Idealny dla graczy dzięki 144Hz. Zapewniam, że już nie będziecie chcieli wrócić na 60Hz. Super płynność obrazu dzięki, której dużo przyjemniej się nam gra. Dzięki stabilizatorowi czerni nie musimy się wiercić na fotelu żeby zobaczyć jakieś dokładniejsze szczegóły a za tym idą zdrowsze plecy :) Dodatkowym fajnym plusem są dwa wejścia usb, które są bardzo przyjemne bo nie jest nam potrzebne dokupowanie jakiś dodatkowych wejściówek, mocno polecam !

8. Filip

Kolejna świetna robota LG. Jest to najlepszy monitor w tej strefie cenowej! Idealny dla graczy,odświeżanie 144 Hz w obecnych monitorach to rzadkość a tu mamy to z cenie trochę ponad 1000 zł. Fajny design beż żadnej przesady a dodatkowym atutem jest możliwość regulacji wysokości.

9. Bujczi

Jestem pod wielkim wrażeniem tego monitora, jest wart swojej ceny i gdybym miał komuś polecić monitor to wybrałbym właśnie ten. Świetnie się sprawuje w użytku codziennym jak i w bardziej wymagającym użytku,np przy grach dzięki świetnej rozdzielczości a co najważniejsze jest to monitor o 144 Hz dzięki czemu obraz przy większej dynamice przesuwania chodzi płynnie.

10. Zbyś

Szukałem monitora do gier i wszyscy polecali mi ten model. Na obecną chwilę jestem mega zadowolony, różnica między 60 a 144Hz jest ogromna i gra się dużo przyjemniej. Podobno w kolorach jest jakaś różnica, ale nie dostrzegam tego na tyle, aby mi to w jakikolwiek sposób przeszkadzało.