Monitor LG 24" 24GM77-B

Przekątna monitora: 24 cale, Technologia: LED, Rozdzielczość: 1920x1080, Czas reakcji: 1ms, Matryca: TN, Głośniki: Nie posiada
1199,99 Idź do sklepu Darmowa wysyłka
DARMOWY ODBIÓR W 480 SKLEPACH!

jakość obrazu

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie LG 24" 24GM77-B i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. eMpE

Przyzoity monitor dla gracza.

bardzo dobry monitorek, boost do skilla gwarantowany.

3. Warpech

Monitor super do gier, w szczególności FPS. Kolory bardzo przyzwoite jak na matryce TN, lecz grafikowi grającemu od czasu do czasu w CS polecam rozejrzeć się za monitorem z inną matrycą. Pomimo przykręcenia złącza D-Sub wydaje się być dość luźne, możliwe że tylko w moim egzemplarzu. Polecam jeśli szukasz monitora z wyższym odświeżaniem w zbliżonym przedziale cenowym.

Zalety
    • dobre kolory
    • ergonomia
    • odświeżanie
    • załączone okablowanie

opinia

5. PAweł

Monitor spełnia wszystkie moje oczekiwania

Zalety
    • genialna pod gry fps
  6. Arek

Telewizor dobrze się spisuje jak również może służyć pond monitor . Polecam

7. Marek

Jest OK. Estetyczne wykonanie. Ładny obraz. Elastyczne regulacje. Nie wiem jak tuner. Jeszcze nie zamontowałem anteny.

8. trejn

144HZ warte każdych pieniędzy, 3 krotonie płynniejszy obraz skutecznie poprawia zabawę i na pewno dzięki temu też trochę lepiej będzie nam sie grało - już nigdy nie będziecie potrafili sie przerzucić na 60hz kiedy raz na nim zagracie.
    Do tego dostajemy dwa wejścia USB co sie przydaje żeby podpiąć pendrive'a, uchwyt na kable żeby trzymały sie w jednym miejscu. Za tą cene bezkonkurencyjny

• odświeżanie
    • okablowanie w zestawie
  9. rarytas112

Bardzo szybki czas odświeżania bardzo się przydaje w grach tak samo jak Black Stabilizer

• czas odświeżania

Monitor średni. 144 Hz robi swoje i obraz jest fantastycznie płynny, kolory są w porządku. Jednak to podświetlenie....
    Po ściągnięciu do zera jasności oraz kontrastu, wyłączeniu bajerów rozjaśniających czerń, monitor niestety świeci paskudnie. Czerń jest jasno-granatowa, w dodatku nierównomiernie podświetlona.
    Dodajmy jeszcze bardzo słabe kąty widzenia w pionie i niestety obraz należy do dość słabych (a porównuję ze starą TN-ką też od LG).
    W grach daje kopa, ale tylko i wyłącznie w grach, na necie aż się nie chce siedzieć na tym monitorze, to samo z filmami.

Wady
    • jakość obrazu