Nokia Lumia 830 Czarny

Wersja kolorystyczna
  • Biały
  • Czarny
  • Pomarańczowy

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Nokia Lumia 830 Czarny i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Robson

Telefon udany Windows 8.1 z możliwością aktualizacji do Windows 10.0

2. Krzysztof

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Nokia Lumia 830 Zielony

Smartfon testuję intensywnie już przeszło rok i do tej pory jestem z niego zadowolony. Windows 8.1 na pokładzie jak dla mnie rewelacyjny. Z racji tego, że do pracy i zabawy wystarczają mi aplikacje dostępne w sklepie i to w większości przypadków darmowe, nie mam potrzeby przesiadać się na inny model z Androidem, albo iOS.
    Ekran odpowiednich rozmiarów, czytelny, dobrze reagujący na dotyk. Bardzo dobry aparat z wbudowaną lampą, która po zainstalowaniu softu zmienia się w funkcjonalną latarkę :)
    Jedyne minusy, to trochę mało pamięci wbudowanej, ale można ją spokojnie rozszerzyć wkładając dodatkową kartę, oraz bolączka większości smartfonów - czas pracy na baterii.
    Standardowo przy włączonym WiFi, sporej ilości połączeń i chwili z prostą aplikacją, konieczność podłączenia go do ładowarki raz dziennie.
    Jednakże poza tymi minusami - jak dla mnie sprzęt OK.

3. nokia

Nokie lumie 830 posiadam od ponad roku i jestem z niej mega zadowolony. Zero zacięć, czas baterii 3-5 dni (rozmowy, sms-y, internet), system WP 8.1 super, wygląd, zdjęcia, rozmowy- wszystko w bardzo dobrej jakości. Polecam ten smartfon każdemu!!!

4. henryk 56

W tej cenie nie nic lepszego

5. natalia

Posiadam od roku i jestem bardzo zadowolona, pomimo wszelkich zgryźliwych komentarzy o Lumiach. Uwielbiam system windows phone, jest łatwy i intuicyjny, dodatkowo ciekawiej wygląda niż android, szkoda tylko że twórcy aplikacji o nim zapominają. Jedyny ból, to taki że zbiłam ekran ale to w końcu moja wina.

6. Danielss23

Mam już od 8 miesięcy zainstalowany system WP 8.1. Na brak aplikacji nie mogę narzekać. Znalazłem wszystkie, które potrzebowałem, choć ktoś inny może narzekać, system chodzi płynnie nie zacina się i nie zawiesza. Ekran HD dla mnie wystarczający, dobra czerń i czułość, nie ma problemu z odczytem ekranu w słońcu. Nawigacja sprawuje się bardzo dobrze. W porównaniu z Lumia 930 ma czytnik kart pamięci. LTE śmiga bez problemów. Aparat robi świetne zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu, ma optyczną stabilizację, dedykowany klawisz spustu migawki, oprogramowanie pozwala na zaawansowane ustawienia aparatu. Obudowa solidna z aluminium, nie ma żadnych rys na ekranie czy ramce. Bateria przy średnim użytkowaniu starcza na 1,5-2 dni. Jakość rozmów bez zarzutów. Jak za cenę 800 zł, jestem zadowolony z wyboru mogę go z czystym sumieniem polecić

7. Pirania

Wszystko działa, jest OK

8. mariusz

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Nokia Lumia 830 Pomarańczowy

Smartfon jest super pod każdym względem, wygląd, jakość wykonania, jakość wyświetlacza, szybkość działania.

9. taki

Posiadam ten telefon i nie ma się do czego przyczepić. Działa płynnie, robi dobre zdjęcia. Ma rewelacyjną jakość rozmów nawet przez skype z zagranicą. Synchronizacja kontaktów, maili i kalendarza z google działa bardzo dobrze. Gry chodzą płynnie. Kupując taki dostajesz gotowe narzędzie do pracy z pięknym interfacem. Polecam

10. Anonimowy

Na Lumię 830 przeskoczyłem z telefonu pokroju Samsunga Galaxy SII. Ulga po udrękach z zawieszającym androidem jest niesamowita. Od nowości zero problemów (użytkuję pół roku). Obawiała mnie opinia o małej ilości aplikacji do windowsa. Okazało się to nieprawdą. Aplikacji jest co nie miara, wiele fajniejszych niż na adroidzie. Przeciętnemu użytkownikowi na pewno wystarczy. Maniakowi gier będzie brakowało pewnie wydań z androida. Co do telefonu: stosunkowo lekki, ekran czytelny, wyrazisty, posiada opcję mocnego podświetlenia. Rozmowy są słyszalne wyraźnie, nie ma problemów z zasięgiem. Telefon warty uwagi. Polecam.

Zalety
    • brak zawieszeń