Nokia Lumia 830 Czarny

Wersja kolorystyczna
  • Biały
  • Czarny
  • Pomarańczowy

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Nokia Lumia 830 Czarny i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. syfon

NIGDY NIE KUPUJCIE TEGO BADZIEWIA FIRMA SIĘ ZWINĘŁA , MAM NOKIĘ LUMIĘ 830 PO 30 MIES. ZAWIESZA MI SIĘ APARAT ROBIŁEM RESET APARATU 4 DNI DZIAŁA I ZNOWU NAPIS COŚ POSZŁO NIE TAK ,,,,, odradzam

Zalety
    Wady
    • czas pracy na baterii
  2. Broken

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Nokia Lumia 830 Czarny-Złoty

Witam, od początku jestem fanem Windows Phone (wcześniej również Windows Mobile). W planach miałem zakup Lumii 930. Niestety nie mogłem jej dostać więc wziąłem sobie 830 (była jeszcze 640). Wziąłem ją z ponieważ to jakby słabszy brat 930. Muszę powiedzieć że wykonanie tego telefonu jest słabe - zwłaszcza dla kogoś kto miał w planie 930. Ramka z ekranem słabo spasowana - mała szczelina przy gnieździe ładowania i na dole w prawym rogu, tylna klapka koło aparatu nie przylega idealnie do aparatu, dookoła jest dziura - można docisnąć palcem ale odbija z powrotem. Tył również też jest słabo spasowany, ma luzy góra / dół. Jak ktoś dzwoni to głośnik rzęzi przy głośności 7/10. Podczas rozmowy gdy ktoś ma zarost może się tym telefonem golić - wyrywa włosy :D. Ogólnie jak ktoś trzymał w ręku 930 czy chociażby wcześniejsze modele 920/925/1520/1020 to 830 w porównaniu z nimi jest jak plastikowa zabawka, jak atrapa telefonu :D. Do plusów oczywiście Windows, aparat, wyświetlacz, obsługa kart pamięci. Telefonu nie mogę polecić, jak na to co oferuje i jak jest wykonany jest zbyt drogi (Lumia 640 650zł). Pozdrawiam.

Zalety
    • obsługa kart pamięci
    Wady
    • wystający obiektyw aparatu
  3. Przemek

Na razie działa

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Nokia Lumia 830 Biały/Złoty

Dobry smartfon do codziennego użytku, jedyną wadą jest cena i brak ekranu amoled.

5. Instruktor

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Nokia Lumia 830 Czarny-Złoty

6. Piotr

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Nokia Lumia 830 Zielony

Produkt mam stosunkowo krótko. Zalety, to estetyka i funkcjonalność. Wada średnia pojemność baterii

7. hiszpan

polecam wszystkim zastanawiającym się

8. Robson

Telefon udany Windows 8.1 z możliwością aktualizacji do Windows 10.0

9. Krzysztof

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Nokia Lumia 830 Zielony

Smartfon testuję intensywnie już przeszło rok i do tej pory jestem z niego zadowolony. Windows 8.1 na pokładzie jak dla mnie rewelacyjny. Z racji tego, że do pracy i zabawy wystarczają mi aplikacje dostępne w sklepie i to w większości przypadków darmowe, nie mam potrzeby przesiadać się na inny model z Androidem, albo iOS.
    Ekran odpowiednich rozmiarów, czytelny, dobrze reagujący na dotyk. Bardzo dobry aparat z wbudowaną lampą, która po zainstalowaniu softu zmienia się w funkcjonalną latarkę :)
    Jedyne minusy, to trochę mało pamięci wbudowanej, ale można ją spokojnie rozszerzyć wkładając dodatkową kartę, oraz bolączka większości smartfonów - czas pracy na baterii.
    Standardowo przy włączonym WiFi, sporej ilości połączeń i chwili z prostą aplikacją, konieczność podłączenia go do ładowarki raz dziennie.
    Jednakże poza tymi minusami - jak dla mnie sprzęt OK.

10. nokia

Nokie lumie 830 posiadam od ponad roku i jestem z niej mega zadowolony. Zero zacięć, czas baterii 3-5 dni (rozmowy, sms-y, internet), system WP 8.1 super, wygląd, zdjęcia, rozmowy- wszystko w bardzo dobrej jakości. Polecam ten smartfon każdemu!!!