Nokia Lumia 830 Czarny

Wersja kolorystyczna
  • Biało-złoty
  • Biały
  • Czarny

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Nokia Lumia 830 Czarny i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. nokia

Nokie lumie 830 posiadam od ponad roku i jestem z niej mega zadowolony. Zero zacięć, czas baterii 3-5 dni (rozmowy, sms-y, internet), system WP 8.1 super, wygląd, zdjęcia, rozmowy- wszystko w bardzo dobrej jakości. Polecam ten smartfon każdemu!!!

2. syfon

NIGDY NIE KUPUJCIE TEGO BADZIEWIA FIRMA SIĘ ZWINĘŁA , MAM NOKIĘ LUMIĘ 830 PO 30 MIES. ZAWIESZA MI SIĘ APARAT ROBIŁEM RESET APARATU 4 DNI DZIAŁA I ZNOWU NAPIS COŚ POSZŁO NIE TAK ,,,,, odradzam

Zalety
    Wady
    • czas pracy na baterii
  3. Krzysztof

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Nokia Lumia 830 Zielony

Smartfon testuję intensywnie już przeszło rok i do tej pory jestem z niego zadowolony. Windows 8.1 na pokładzie jak dla mnie rewelacyjny. Z racji tego, że do pracy i zabawy wystarczają mi aplikacje dostępne w sklepie i to w większości przypadków darmowe, nie mam potrzeby przesiadać się na inny model z Androidem, albo iOS.
    Ekran odpowiednich rozmiarów, czytelny, dobrze reagujący na dotyk. Bardzo dobry aparat z wbudowaną lampą, która po zainstalowaniu softu zmienia się w funkcjonalną latarkę :)
    Jedyne minusy, to trochę mało pamięci wbudowanej, ale można ją spokojnie rozszerzyć wkładając dodatkową kartę, oraz bolączka większości smartfonów - czas pracy na baterii.
    Standardowo przy włączonym WiFi, sporej ilości połączeń i chwili z prostą aplikacją, konieczność podłączenia go do ładowarki raz dziennie.
    Jednakże poza tymi minusami - jak dla mnie sprzęt OK.

4. natalia

Posiadam od roku i jestem bardzo zadowolona, pomimo wszelkich zgryźliwych komentarzy o Lumiach. Uwielbiam system windows phone, jest łatwy i intuicyjny, dodatkowo ciekawiej wygląda niż android, szkoda tylko że twórcy aplikacji o nim zapominają. Jedyny ból, to taki że zbiłam ekran ale to w końcu moja wina.

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Nokia Lumia 830 Biały/Złoty

Dobry smartfon do codziennego użytku, jedyną wadą jest cena i brak ekranu amoled.

6. Danielss23

Mam już od 8 miesięcy zainstalowany system WP 8.1. Na brak aplikacji nie mogę narzekać. Znalazłem wszystkie, które potrzebowałem, choć ktoś inny może narzekać, system chodzi płynnie nie zacina się i nie zawiesza. Ekran HD dla mnie wystarczający, dobra czerń i czułość, nie ma problemu z odczytem ekranu w słońcu. Nawigacja sprawuje się bardzo dobrze. W porównaniu z Lumia 930 ma czytnik kart pamięci. LTE śmiga bez problemów. Aparat robi świetne zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu, ma optyczną stabilizację, dedykowany klawisz spustu migawki, oprogramowanie pozwala na zaawansowane ustawienia aparatu. Obudowa solidna z aluminium, nie ma żadnych rys na ekranie czy ramce. Bateria przy średnim użytkowaniu starcza na 1,5-2 dni. Jakość rozmów bez zarzutów. Jak za cenę 800 zł, jestem zadowolony z wyboru mogę go z czystym sumieniem polecić

7. Anonimowy

Na Lumię 830 przeskoczyłem z telefonu pokroju Samsunga Galaxy SII. Ulga po udrękach z zawieszającym androidem jest niesamowita. Od nowości zero problemów (użytkuję pół roku). Obawiała mnie opinia o małej ilości aplikacji do windowsa. Okazało się to nieprawdą. Aplikacji jest co nie miara, wiele fajniejszych niż na adroidzie. Przeciętnemu użytkownikowi na pewno wystarczy. Maniakowi gier będzie brakowało pewnie wydań z androida. Co do telefonu: stosunkowo lekki, ekran czytelny, wyrazisty, posiada opcję mocnego podświetlenia. Rozmowy są słyszalne wyraźnie, nie ma problemów z zasięgiem. Telefon warty uwagi. Polecam.

Zalety
    • brak zawieszeń
  8. Robson

Telefon udany Windows 8.1 z możliwością aktualizacji do Windows 10.0

9. Instruktor

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Nokia Lumia 830 Czarny-Złoty

10. Broken

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Nokia Lumia 830 Czarny-Złoty

Witam, od początku jestem fanem Windows Phone (wcześniej również Windows Mobile). W planach miałem zakup Lumii 930. Niestety nie mogłem jej dostać więc wziąłem sobie 830 (była jeszcze 640). Wziąłem ją z ponieważ to jakby słabszy brat 930. Muszę powiedzieć że wykonanie tego telefonu jest słabe - zwłaszcza dla kogoś kto miał w planie 930. Ramka z ekranem słabo spasowana - mała szczelina przy gnieździe ładowania i na dole w prawym rogu, tylna klapka koło aparatu nie przylega idealnie do aparatu, dookoła jest dziura - można docisnąć palcem ale odbija z powrotem. Tył również też jest słabo spasowany, ma luzy góra / dół. Jak ktoś dzwoni to głośnik rzęzi przy głośności 7/10. Podczas rozmowy gdy ktoś ma zarost może się tym telefonem golić - wyrywa włosy :D. Ogólnie jak ktoś trzymał w ręku 930 czy chociażby wcześniejsze modele 920/925/1520/1020 to 830 w porównaniu z nimi jest jak plastikowa zabawka, jak atrapa telefonu :D. Do plusów oczywiście Windows, aparat, wyświetlacz, obsługa kart pamięci. Telefonu nie mogę polecić, jak na to co oferuje i jak jest wykonany jest zbyt drogi (Lumia 640 650zł). Pozdrawiam.

• obsługa kart pamięci
    Wady
    • wystający obiektyw aparatu