Brit Care Grain Free Adult Salmon & Potato 12Kg

Przeznaczenie dla psów: Z alergią, Wiek: Dorosłe, Rasa: Wszystkie, Smak: Łosoś, Rodzaj: Suche

jakość/cena
przyswajalność/trawienie

1. M

Twój pies ma alergie? Nie masz dużo kasy? Nie martw się, może to nie jest super mega hiper karma, ale jest ok. Kup próbkę, sprawdź smak, jak wszystko po 2 tygodniach powolnego przechodzenia na nową karmę bd ok, to kupuj dalej.

Zalety
    • hipoalergiczna
    • tania
    Wady
    • słaby skład
  2. Add

Dobra jakość, dobra cena. Pies je ze smakiem,ładnie się załatwia,regularnie, pije dużo wody. Plus że karma jest bezzbozowa.

Zalety
    • jakość/cena
    • przyswajalność/trawienie
    • walory smakowe
  3. Monika

Psu smakuje. Mój pies lubi jak mu się zalewa cieplą wodą chrupki. Bez tego zalania wodą nie zje :p Musze tak robic z każdą suchą karmą, którą mu podaje.

4. Paula

Moj pies zajada sie ta karma od ukonczenia roku. Probowalam innych karm, lecz za nimi pies nie przepadal, a ze uwielbia rybe to ta karma jest idealna,

5. Użytkownik CeneoRenata

Juz od dluzszego czasu karmie moja 8 letnia suczke tymi karmami i ma sie calkiem dobrze.
    Bardzo jej smakuja , jej stan zdrowia nie budzi zastrzezen

6. Karola

Karma spełnia oczekiwania wymagającej rasy jaka jest buldog francuski. Sierść jest po niej błyszcząca, miękka. Piesek dobrze się po niej czuje.

7. O...a

Kolejna karma z tej serii, która przypadała do gustu mojemu psu. Ma alergię pokarmową, a po tej karmie wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Zalety
    • gramatura
    • jakość odchodów
    • jakość/cena
    • przechowywanie
    • przyswajalność/trawienie
    • walory smakowe
    • wielkość granulek
    • wpływ na zdrowie psa
    • zapach
  8. ywona

polecam karmę ,pies bardzo ją lubi. karma ma ładny zapach i nie za duże chrupki. cena też jest przystepna.

Zalety
    • świetna karma
    Wady
    • brak
  9. Łukasz

Karmę od ponad roku jedzą 2 psy. Starszy ma 15 lat,młodszy 2. Oba wcinają ze smakiem. Nie mają żadnych problemów zdrowotnych. Kup ok :)

10. Dagmara

Pies nie chce jeść tej karmy mimo,że wcześniej jadł chętnie.Karma pachnie inaczej, jest jak nadmiernie wysuszony produkt.

Wady
    • jakość/cena
    • przyswajalność/trawienie
    • walory smakowe