Brit Care Grain Free Adult Salmon & Potato 12Kg

Przeznaczenie dla psów: Z alergią, Wiek: Dorosłe, Rasa: Wszystkie, Smak: Łosoś, Rodzaj: Suche
4,8 5 0 282 opinie / 3 pytania

jakość/cena
przyswajalność/trawienie

1. Anna

Jestem bardzo zadowolona z zamawianej karmy,mój piesek chętnie ją zjada,karma cołkowicie zaspakaja zapotrzebowanie na składniki odżywcze.Oceniam karmę pod każdym względem bardzo wysoko.

2. kotkreskowy

Według mnie karma bardzo dobrej jakości, za nie duże pieniądze. Dobry skład. Przez psa alergika lepiej przyswajana niż podobne droższe karmy. POLECAM.

• jakoś
    • skład
  3. kotkreskowy

Karma dobrej jakości, za nie dużą cenę. Mój pies alergik przyswaja ją lepiej niż inne karmy (toleruje nawet bardziej niż weterynaryjne). Polecam.

4. Ola

Moja alergiczka go uwielbia, skóra w bardzo dobrym stanie choć alergia nie ustępuje ale po 11 latach testowania różnych karm przeciwalergicznych po tej jest całkiem nieźle.

5. hugo

Od paru lat zamawiam jedna firmę karmy która jest brit care. Za każdym razem zmieniam smak na inny dla mojego buldozka i nie wywołuje alergii. Ja osobiście polecam 😆

Zalety
    • brak pszenicy i kukurydzy
    • dobra jakość
    • skład
    • wielkość granulek
    • zapach
  6. Coleurline

Bardzo dobrej jakości karma, pies po niej ma błyszczącą sierść i prawidłowe odchody. Nie ma problemów z gazami, które występowały po karmach z niższej półki cenowej.

7. sylwia

Druga próba z karmą i zadowolenie w 100%. Po pierwszej "innej firmy" piesek dostał wysypki, nie był zbyt chętny aby ją jeść. Brit Care wcina zadowolony i krosteczki po pierwszej karmie znikają, kupy są ok także jesteśmy oboje zadowoleni, zamówiliśmy kolejny wór :)

8. Karolina

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Zalety
    • jakość/cena
    • przyswajalność/trawienie
    • skład karmy
    • walory smakowe
    • wpływ na zdrowie psa
  9. Julita

Karma przyzwoitej jakości, posiada dobry skład- mam nadzieję, że prawdziwy, jak na nią zareaguje mój pies - zobaczymy- na razie nie jest zbytnio zachwycony...

10. Iza

Bardzo dobry skład karmy, w przyzwoitej cenie, efektywny zakup. Pies ma błyszczącą sierść, je ze smakiem, nie ma żadnych problemów żołądkowych. Super karma.

Zalety
    • gramatura
    • jakość odchodów
    • jakość/cena
    • przechowywanie
    • przyswajalność/trawienie
    • skład karmy
    • walory smakowe
    • wielkość granulek