Brit Care Grain Free Adult Salmon & Potato 12Kg

Przeznaczenie dla psów: Z alergią, Wiek: Dorosłe, Rasa: Wszystkie, Smak: Łosoś, Rodzaj: Suche
4,8 5 0 274 opinie / 3 pytania

jakość/cena
przyswajalność/trawienie

1. MARIA

Bardzo dobrze przyswajalna karma dla psów z problemami alergicznymi. Pieski chętnie zjadają karmę i świetnie się po niej czują - nie występują żadne problemy gastryczne jak to bywało z innymi karmami. Polecam

Zalety
    • jakość/cena
    • przyswajalność/trawienie
    • walory smakowe
  2. gosia

Karma dosyć drobna,dobra dla psów ras małych i szczeniaków.Zapach dosyć rybi,ale znośny i smakuje psu:)Dla mojego alergika ok.Z reguły po zmianie karmy przez dzień lub dwa pies miał problemy żołądkowe,w tym przypadku ich nie było.Polecam

3. agasia

Karma, która jako jedna z nielicznych smakuje mojemu psu. Jest to kolejne opakowanie zakupione przeze mnie. Dobrze przyswajalna, sierść po niej się ładnie błyszczy i jak na razie nie było żadnych problemów z jej przyswajaniem.

4. Nomad

Mój spaniel zjadł 5 opakowań karmy i nie składa zażaleń. Za każdym razem największy problem stanowi rozpoczęcie uczty. Doświadczenie pokazuje, że im się wyższej jakości karma tym trudniej pieska zachęcić do jedzenia.

5. Grzegorz

Nasz czworonożny Przyjaciel jest zachwycony pokarmem. Gdyby miał ludzkie odruchy, to po każdym posiłku oblizywałby się bez opamiętania. Produkt spełnił Jego (a właściwie Jej, bo to nasza Kochana Sunia) oczekiwania.

Zalety
    • gramatura
    • jakość odchodów
    • jakość/cena
    • przechowywanie
    • przyswajalność/trawienie
    • skład karmy
    • wpływ na zdrowie psa
    • zapach
  6. busiu

Bardzo dobra karma, sprawdza się przy moim psie, który źle reaguje prawie na wszystko. Nie zmieniamy jej od dłuższego czasu, a pieseł nadal nie wybrzydza i wcina bez grymasów. Polecam.

Zalety
    • jakość/cena
    • przyswajalność/trawienie
    • walory smakowe

Bardzo dobra karma. Mój pies, który do suchych karm nie jest za bardzo przekonany, tą je bez problemu i dłuższej "medytacji" nad nią. Według mnie dobry stosunek ceny do jakości, brak zbóż jak najbardziej na plus.

8. mk

Mam buldoga francuskiego i wcześniej próbowałam inne karmy również od producenta Brit Care ale ta najbardziej mu smakuje. Zajada aż mu się uszy trzęsą :) dobrze po niej wygląda i świetnie się czuje, jest energiczny i ma lśniącą, miękką sierść. Tą karmę wybrał dla siebie mój piesek :) polecamy!

9. Milena

Karma jak dotąd sprawdza się super. Do tej pory psy były na bricie z ryżem i jagnięciną. Po zmieszaniu wybierają same chrupki z łososiem. Nie ma problemów trawiennych i do tej pory jest okej.

Zalety
    • jakość/cena
    • przyswajalność/trawienie
    • walory smakowe
  10. Anna

Jestem bardzo zadowolona z zamawianej karmy,mój piesek chętnie ją zjada,karma cołkowicie zaspakaja zapotrzebowanie na składniki odżywcze.Oceniam karmę pod każdym względem bardzo wysoko.