Clatronic Myjka Parowa 3535

3,3

Zobacz inne produkty z kategorii Pozostałe akcesoria do sprzątania

Clatronic Myjka Parowa 3535 - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Clatronic Myjka Parowa 3535 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
3,3
możliwość dokupienia akcesoriów
myjka do szyb na początku brudzi
kiepsko wykonana podst. końcówka
do niczego
nie nagrzewa się szybko (3min)
Na razie wygląda dobrze, ale jeszcze trudno coś powiedzieć zanim zacznie się użytkowanie codzienne.
Towar dobrej jakości
łatwość używania
Ocena: 0,5/5
stanowczo odradzam. skutecznosc czyszczenia żadna (próby na fugach,oknach ). bardzo krótki czas dzialania (mały pojemnik na wode) . Potem czekamy az ostygnie kilkanascie minut żeby znowu móc skorzystać prze 8 minut.Szczotki pod wpływem pary juz po pierwszym uzyciu do smieci. Zmarnowane 80 zł.
Wady
nie usuwa zabrudzeń
Myjka tania i coś tam czyści, ale dysze do kitu a urządzenie popsuło się po 2 dniach ( 5 napełnień).
Zalety
cena
Ocena: 0,5/5
Kupiłem taka myjkę z uwagi na to że będzie czyscić trudno dostępne miejsca,tłuszcz,czy jakiekolwiek inne zabrudzenia.
NIC BARDZIEJ MYLNEGO!
Takimi myjkami to można se poczyscić to co jest już czyste,ale nie brudne miejsca.
Nie nadaje się do niczego.Nie myje w ogóle.Plamkę na panelu musiałem traktować chyba ze 20s,gdzie mokrą szmatką w 3s umyję.
A np.na kąciki w oknie mogłem trzymać bez końca i nic,tylko wody się nazbierało.
Szyba w piekarniku-zapomnij.
To co przeczytałem w opiniach to mnie rozbawiło "Kuchenkę gazową z zaschniętego tłuszczu i plam po sosie pomidorowym (też zaschniętym) umyłem w 2 minuty".
Dlaczego ludzie piszą takie bzdury (może nimi handlują).
Nie polecam.
Wady
do niczego
nie nagrzewa się szybko (3min)
Urządzenie spełnia swoją rolę. Działa sprawnie. Czyści co ma czyścić
Jednyne minusy to waga urządzenia, krótki wąż i konieczność ciagłego trzymania przycisku włączającego parę. Przy dłuższym sprzątaniu jest to męczące. No i to co piszą wszyscy - końcówki ze szczotkami szybko się zużywają, Ale to nie one czyszczą tylko para
1 komentarz Zgłoś
Praca tym urządzeniem to: miło, łatwo i przyjemnie.
1 komentarz Zgłoś
produkt dobry, choć denerwujące jest wyłączanie z prądu za każdym napełnieniem oraz to że niema regulacji pary zaraz przy dyszy a tylko na rączce, ściągając taśmy z ram okiennych potrzebuje kolejnej pary rąk do trzymania myjki i regulacji pary oraz osobnej do ściągania taśm. Nie usuwa mega zabrudzeń, ale ciężkie w dostępie miejsca codziennego użytku- ok :-)
Myjka spełnia swoje zadanie. Szybko czyści zabrudzenia. Kuchenkę gazową z zaschniętego tłuszczu i plam po sosie pomidorowym (też zaschniętym) umyłem w 2 minuty. Ogólnie, działa tak jak powinna działać myjka parowa. Jedynymi wadami są dwie dostarczone końcówki takie jak myjka do szyb, która przy pierwszym użyciu brudzi na czarno i podstawowa końcówka, wykonana z nie najlepszej jakości materiału.
Zalety
~ 8 min. działania na szklance wody
dużo akcesoriów
estetycznie wykonane
możliwość dokupienia akcesoriów
szybko czyści
usuwa zaschnięte zabrudzenia
Wady
kiepsko wykonana podst. końcówka
myjka do szyb na początku brudzi