Samsung 850 PRO 128GB 2,5" (MZ-7KE128BW)

Dysk SSD o pojemności 128GB, format 2,5cala, zapis - 470MB/s, odczyt - 550MB/s
4,8 5 0 54 opinie / 4 pytania

Zobacz inne produkty z kategorii Dyski SSD

pojemność
szybkość

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Samsung 850 PRO 128GB 2,5" (MZ-7KE128BW) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Piotr

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung 850 PRO 256GB 2,5" (MZ-7KE256BW)

Ideał, dołączone oprogramowanie jak z bajki, Wydajność 100 % up !!!

Zalety
    • chłodny
    • oprogramowanie migrujące
    • szybki
    Wady
    • brak adaptera do montażu w 3
    • 5

Fajny, szybki, mocny. .

Zalety
    • chłodny
    • oprogramowanie migrujące
    • szybki
  3. Krzysztof

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung 850 PRO 256GB 2,5" (MZ-7KE256BW)

Jeden z najszybszych dysków w swojej klasie, praca to czysta przyjemność, szczególnie po przesiadce z talerzowego. Innowacyjna technologia komórek pamięci ma podobno gwarantować ich wydłużoną trwałość, może za wcześnie to oceniać, ale skoro producent daje 10 lat gwarancji to chyba wie co robi. Cena, mimo wszystko, mogłaby być kapkę niższa.

Zalety
    • długość gwarancji
    • innowacyjna technologia
    • szybkość
    Wady
    • może mógłby być nieco tańszy?

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung 850 PRO 256GB 2,5" (MZ-7KE256BW)

Produkt warty swojej ceny. Idealny dla wymagających użytkowników. Bezkonkurencyjna wydajność. Pojemność wystarczająca na system i jeszcze na program graficzny spokojnie starczy.

narazie jest OK

Zalety
    • szybki

Bardzo dobry polecam

8. Bolo

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung 850 PRO 256GB 2,5" (MZ-7KE256BW)

Dysk chodzi szybko jak na SSD przystało, producent zapewnia o trwałości (zobaczymy...) - czas pokaże.

Zalety
    • 10 lat gwarancji
    • ponoć duża trwałość.
    • szybki
    Wady
    • wysoka cena
  9. m@tiss

Produkt fajny, szybki + 10 lat gwarancji

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung 850 PRO 256GB 2,5" (MZ-7KE256BW)

Ta " bezkonkurencyjana wydajność " na tle innych najwydajniejszych dysków ssd konkurencji jest wręcz znikoma ! A cena za to zwala z nóg. Bezkonkurencyjana jest wydłużona gwarancja, bo Samsung przebija najlepszych i daje 2x więcej tj. aż 10 lat !! Można się zastanowić czy nie jest lepszym rozwiązaniem zakup dwóch dysków 128 GB.w tej cenie (lub nieznacznie więcej) Jeden na system, a drugi na programy plus ulubiona gra ;) Oczywiście dla głębokich kieszeni polecam ten dysk bez zastanawiania się ale zawsze jest dylemat jaki opisałem powyżej .... tyczki są ich, a slalom nasz. Pozdrawiam.

Zalety
    • bardzo szybi
    • dodatkowe oprogramowanie oraz wsparcie
    • oprog. migrujące
    • renoma producenta i brak wpadek z ssd
    • trwałość komórek 3nand
    • tzw. programowy ramdisc
    • wydłużona gwarancja aż 10 lat
    • zabezpieczenie przed przegrzaniem chipów
    Wady
    • c