Rode NT-USB

wyjście 3,5mm
solidna, metalowa konstrukcja
i
brak przycisku
świetny dźwięk, design i wykonanie
Brak przycisku wyłączenia może być wadą, ale mi nie przeszkadza, ponieważ można zwyczajnie wyjąć kabel usb. Jakość zaskakująca, wygląd i konstrukcja świetna. Wart inwestycji.
Zalety
brak przycisku
5mm
Mikrofon wykonany solidnie,płynnie i precyzyjnie działające potencjometry do regulacji wzmocnienia i czułości.
Wyróżnia się stylistyką wśród innych produktów tego typu.
Zalety
długi kabel usb 6m
i
popfiltr w zestawie
Najwyższa jakość wykonania, naturalny czysty głos. Mikrofon spełnia wymagania pod każdym możliwym względem. Za te pieniądze nie ma konkurencji. Szczerze polecam
Zalety
cena
5mm
Opcja budżetowa do studia domowego, idealna do podcastów, bardzo dobra do chillowego śpiewania, gorzej radzi sobie z głośniejszymi partiami, ale to tradycja w tym rodzaju mikrofonów.
Niesamowita jakość nagrywanego dźwięku, polecam każdej osobie która chce działać profesjonalnie w kierunku muzyki/sreamowania
Zalety
brak przycisku
5mm
Wady
etui na mikrofon
Ocena: 4,5/5
Mikrofon działający bez zarzutu, oczekiwania spełnione co do stosunku jakości do ceny. Bardzo profesjonalnie opakowany. Szkoda tylko, że nie można regulować przedwzmacniacza.
1 komentarz Zgłoś
Cóż mogę powiedzieć. Rode to klasa sama w sobie, Kupiłam ten mikrofon oczekując wysokiej jakości dźwięku i taki właśnie jest. Jedyny minus to brak przycisku on/off.
1 komentarz Zgłoś
Ocena: 4,5/5
Bardzo dobry, wygodny, wiernie oddaje barwę głosu, trwały i solidny. Brak wyłącznika zasilania, trzeba odłaczać od sprzętu.
Zalety
cena
5mm
Produkt, jak to product z rodziny RODO, solidny, dobrze wykonany, dobrej jakosci. Latwy do zlozenia i uzytkowania. Polecam produkty marki RODO. Mikrofon ladnie zbiera.
Najlepszy mikrofon USB z dostępnych na rynku. Szumy własne praktycznie nie do wykrycia. Jestem bardzo zadowolony.
Zalety
cena