Franke Box FBI 522 XS Srebrny

4,4 5 0 9 opinii / 1 pytanie
4,4

łatwość obsługi
jakość wykończenia

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Franke Box FBI 522 XS Srebrny i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Kemor2

OK

2. robert

Nie polecam tego produktu dlaczego: - bardzo głośne urządzenie ( ma swoją moc ) ale znam urządzenia z tą samą mocą i działają o klasę ciszej. - mimo ciągu nie wyciąga tak jak bym oczekiwał - w tej cenie można kupić lepsze urządzenia innych marek

3. rysiek

Produkt zgodny z opisem. Jeszcze nieużywany.

4. Lukasz

OK

5. magda

cichy dobry produkt

6. Agnieszka

Póki co nie mogę się wypowiedzieć co do działania. Bedzie zamontowany za tydzień. Wizualnie ok. Bardzo lekki.

7. Michał

łatwy w montazu i obsłudze, troche głośny w najmocniejszym trybie pracy, ale jak to okap

8. AgaN

okap, dobry, ale trochę głośny. Miałam poprzedni z Amiki i tez był głośny, że nie dało sie używać, ten miał być zdecydowanie cichszy, ale niestety nie jest. Może mi się tylko tak wydaje..

9. Wojtek

Sprzęt spisuje się bez zarzutu. Należy go traktować jako budżetowy. Dobrze wkomponował się w szafki - praktycznie go nie widać. Kompaktowość urządzenia sprawia jednak, że gdy urządzenie nie jest włączone ( a jest głośne) para roznosi się na fronty szafek. Głośny, ale chyba wszystkie z tego zakresu cenowego takie są. Ogólnie za tę cenę jestem zadowolony z tego modelu. Gdybym jednak jeszcze raz dokonywał wyboru zainwestował bym w bardziej zaawansowane rozwiązania.

Zalety
    • montaż
    Wady
    • głośność pracy
    • jakość wykończenia