Flexinovo Forte 30 sasz+ 60 kaps

4,6 5 0 146 opinii / 1 pytanie

wydajność

1. mariano113183

Produkt dwuskładnikowy, rozszerzone działanie względem zwykłych tabletek. Póki co moje oczekiwania zostały spełnione. Czas pokaże na ile odpowiedni jest to środek na moje dolegliwości.

2. mariano113183

W moim przypadku, bardzo skuteczny suplement wspomagający stawy. Mimo "zaawansowanych" problemów ze stawami, szczególnie, kolanowymi, "suplek" spełnia swoje zadanie w 95%.

3. Kolo

Polecam - zakupy przebiegły bez zarzutu. Informacje o statusie zamówienia były przekazywane na bieżąco, była możliwość śledzenia, na jakim etapie zamówienie się znajduje.

4. Monika

Pierwsze opakowanie skutecznie pomagało zwalczyć powypadkowe problemy z urazem kolana i zmniejszało ból. Kolejne już nie dają aż tak spektakularnych efektów.

Zalety
    • przyjemny smak
    • skład
    Wady
    • szybkość działania
  5. Ulka

Bardzo skuteczny lek suplement diety, staw biodrowy przestał mi dokuczać juz po dwóch tygodniach poczułam się o wiele lepiej produkt godny polecenia

6. Maciej

Produkt naprawdę skuteczny. Już po niecałym miesiącu zauważyłem zdecydowane efekty. Sukcesywnie korzystam z tego produktu i mogę go szczerze polecić.

7. Anonimowy

Stosuje od kilku tygodni. Ból kolana nieco ustąpił. Po konsultacji z ortopedą zamierzone rezultaty mają wystąpić po min. 3 miesięcznej kuracji.

8. elkat

preparat zalecony przez ortopedę, piję od jakiegoś czasu i postawił mnie na nogi, a staw biodrowy nadawał się do wymiany. Piję nadal

9. Q

Po pierwsze - jest z Polski.
    Po drugie ma dobry skład.
    Po trzecie jest tani. Czego więcej chcieć?

Zalety
    • przyjemny smak
    • skład
  10. Krystyna

Bardzo pomocny preparat na stawy ,ale trzeba przyjąć więcej jak jedno opakowanie ,po jednym jest już poprawa ale lepiej więcej