Lakma Perlux 24Szt White Super Compact Perły Piorące

4,9

wydajność

1. Justyna Elżbieta S.

Na samym wstępie chcę podziękować Streetcom za możliwość uczestnictwa w tak wspaniałej kampanii i przetestowania kapsułek piorących Perlux. Dzielenia się nimi z przyjaciółmi, rodziną, znajomymi i sąsiadami.

Jeśli czytając tą rekomendację uważasz, że to co piszę jest tylko reklamą produktu to się mylisz. Przetestowałam perły piorące Perlux wspólnie z moimi przyjaciółmi i znajomymi.

Perły piorące Perlux.
    Zdaniem producenta perły piorące Perlux łączą w sobie ,,skuteczność proszku i delikatność żelu".
    ,,W małym ciele...duży duch" ten cytat idealnie oddaje możliwości perły piorącej Perlux.
    Gdy już raz zastosujesz kapsułkę Perlux środki piorące  takie jak proszek lub żel do prania, odkamieniacz czy odplamiacz nie będzie już potrzebny. Bo ta mała perła łączy to wszystko w sobie.
    Posiada 300% więcej środków powierzchniowo czynnych niż tradycyjny proszek a to gwarantuje lepszą, efektywniejszą jakość prania.
    Zwiększoną ilość środków zmiękczających wodę a to sprawia, że nasze ubrania są jeszcze skuteczniej wyprane.
    Aktywne enzymy zawarte w kapsułce skutecznie walczą z silnymi zabrudzeniami i plamami.
    Kolejną zaletą jest, że perłę Perlux chroni folia rozpuszczająca się w wodzie. Osoba piorąca nie ma kontaktu z enzymami w przeciwieństwie do zwykłego proszku.
    Perła jest idealnym rozwiązaniem dla alergików. Nie uczula bo chroni ją folia zabezpieczająca.
    Zwiększona ilość aktywnego tlenu sprawia, że nasze białe pranie staję się śnieżnobiałe. Szarzenie się białych ubrań staję się odległym wspomnieniem.

Wiele osób narzeka na to, iż środek piorący, który jest reklamowany, chwalony za swą skuteczność nie spełnia oczekiwań.
    Problemem nie jest środek piorący, ale kamień, który osadza się w pralce i na przewodach.
    Moją poprzednią pralkę wykończył kamień. Zaczęło się od tego, że pranie ustawione na 1h coraz bardziej się wydłużało a pranie miało zapach metalu.
    W okresie kiedy miałam problemy z pralką kupno odkamieniacza do pralki nawet w sklepie z chemią należało do rzadkości. Najczęściej radzono mi, aby do pralki wlewać zwykłego octu.
    Gdybym parę lat temu spotkała się z tego typu produktem jak perła piorąca Perlux moja pralka funkconowała by do dziś.
    Obiecałam sobie, iż z następną pralką nie popełnie tego samego błędu i słowa zamierzam dotrzymać.
    Jestem tego pewna w 100%, iż perły piorące Perlux mi w tym pomogą.

Środek piorący zamknięty w małej kapsułce Perlux sprawia, że oszczędzamy aż 3-krotnie!
    Koszt jednego prania z perłą Perlux to 1,20 zł a koszt prania w proszku premium to 3,53 zł.

Perlux jest dużo bardziej opłacalny. Pozwala zaoszczędzić co jest w tych czasach niewątpliwą zaletą.
    Najmniejsza doza środka piorącego na rynku to tylko 23 gramy(w porównaniu do innych kapsułek piorących 37-40 gramów, proszku 50 gramów).
    Perła nie zawiera wypełniaczy. Jest produktem wybiegającym w przyszłość, nowoczesnym dbającym o środowisko. A to jest istotne dla przyszłości naszej planety.

Badania instytu Chemii Przemysłowej wykazały, że Perlux jest najskuteczniejszą perłą piorącą dostępną na rynku!
    Poddano ocenie perły piorące Perlux oraz inne produkty z półki premium sprawdzając jak sobie radzą w zwalczaniu najbardziej uporczywych i najczęściej występujących plam z:
    herbaty
    czerwonego wina
    pomidora
    sosu mięsnego
    krwi
    trawy
    żółtka

Wyniki badań wykazały, że Perlux najlepiej poradził sobie w usuwaniu trudnych plam!

A to dlatego, że Perlux w swoim składzie zawiera aktywne związki, które są bardzo pomocne i skutecznie usuną w temperaturze prania 40°C codzienne plamy, jak i te najtrudniejsze do wyprania zaschnięte plamy.
    Idealne połączenie związków aktywnych ze specjalnie dobranym kompleksem enzymów pozwala usunąć najtrudniejsze plamy.

Stosuj się do porad eksperta.

Perły piorące najlepiej rozpuszczają się w temp. minimum 40°C oraz cyklu prania minimum 40 minut.

Tylko zastosowanie się do tych wskazówek gwarantuję całkowite rozpuszczenie się perły piorącej i zawartego w niej proszku.

Dlaczego?
    Bo proszek, który jest skoncentrowany w perle piorącej potrzebuje wyższej temperatury oraz większej ilości wody, aby całkowicie się rozpuścić.

Kupowanie proszku lub żelu do prania, odkamieniacza i odplamiacza jest już zbędne.
    Perła piorąca Perlux ma w swoim składzie to wszystko i to we właściwych, skutecznych proporcjach.

Dzięki kampanii Streetcom miałam możliwość przetestowania dwóch wariantów pereł piorących Perlux White Super Compact i Perlux Color Super Compact.
    Perły wspaniale wywiązały się ze swojego zadania.
    Już po pierwszym praniu odzież biała stała się jaśniejsza. Kolorowe ubrania stały się bardziej wyraziste.
    Zapach świeży, długo się utrzymuję na wysuszonym praniu.
    Ten produkt jest niesamowity!

Gama Perlux poszerzyła się jeszcze o:

Perlux baby - perły piorące do ubranek dziecięcych oraz osób ze skórą wrażliwą

Perlux black - perły piorące do czarnych ubrań

oraz koncetraty:

Perlux Classic Fresh Wind
    Perlux Delicate Lovely
    Perlux Baby Gentle Touch.

Teraz kilka słów o producencie Perluxa.

Firma Lakma istnieje od 1988 roku na rynku!
    Lakma jest jednym z największych producentów polskich z bogatą ofertą profesjonalnych środków piorących i czyszczących.
    W ofercie posiada doskonale znany środek czyszczący Sidolux...nie pierwszy raz stosowałam ;)
    Lakma to firma z doświadczeniem, z wypracowaną przez lata marką. Lakma posiada 100% polski kapitał.

Podsumowanie
    Perły piorące Perlux to najlepsza rzecz jaka przytrafiła się mojej pralce i moim ubraniom.
    Moje pranie cudownie pachnie, po plamach i zabrudzeniach nie ma śladu.
    Idealny środek jest teraz w zasięgu ręki.
    Perły piorące Perlux to najlepszy wybór!
    Jestem z nich w pełni usatysfakcjonowana! :)

Zalety
    • funkcja odkamieniania
    • funkcja odplamiania
    • funkcja zmiękczania wody
    • łatwość dozowania
    • zapach
    Wady
    • brak
  2. Karolina

Ostatnio miałam przyjemność wypróbować kapsułki piorące Perlux opcję White. Jako środek do prania jest bardzo bardzo wygodny. Nie muszę przejmować się już czyszczeniem pojemnika na proszek oraz pozostałościami proszku lub płynu które pozostawiały plamy (osad) na upranych rzeczach. Biorę kapsułkę wrzucam do pralki i nie mam nigdzie rozsypanego proszku. Dla osób którym zależy na czasie idealny środek. Kapsułka się całkowicie rozpuszcza i jest bardzo wydajna. Rzeczy były czyste i ładnie pachnące. Zapach był bardzo ładny, dzięki właściwościom zmiękczającym wodę nie musiałam używać płynu do płukania a ubrania się nie elektryzowały. No ale jest jedna wada. Niestety kapsułki nie mają właściwości wybielających. Rzeczy były czyste ale nie wyglądały lepiej niż po ostatnim praniu. Niestety biel nie była bielsza. Palmy które powstały podczas ostatnich dni były usunięte ale te ubrania które były trochę zszarzałe nie dostały nowego życia. ALE GENERANIE POLECAM!!!

Zalety
    • funkcja odkamieniania
    • funkcja zmiękczania wody
    • odkamieniacz
    • zapach
    Wady
    • funkcja odplamiania

Mam szczęście testowania Perluxa ze Streetcom i jestem z niego ogromnie zadowolona. Na początku nie byłam nastawiona zbyt entuzjastycznie ,no bo jak jedna kapsułka może w sobie zawierać proszek,żel,odplamiacz,odkamieniacz i to wszystko w małej kapsułce,ale już po pierwszym praniu okazało się inaczej.
    Mam małe dzieciaki więc one potrafią brudzić ich ubrania poszły na pierwszy ogień ,i co się okazało skarpetki doprane plamy po soku i zupie z przedszkola również ,dla mnie to jest naprawdę rewolucja zamiast kupować proszek żel i odplamiacz mam pralkę bez kamienia i doprane ubrania więc dziękuje LAKMIE że wprowadziła na rynek Perlux ,króry pomaga Polskim mamą!
    Chce jeszcze nadmienić ,że kapsułka w ogóle nie pozostawia po sobie śladu co jest ogromnie ważne a prałam w różnych temperaturach i nawet przy 40c nie było problemu z jej rozpuszczaniem .
    Ja od siebie serdecznie polecam Perlux bo jest to innowacja w praniu i domu!!

Zalety
    • dobra rozpuszczalność kapsułki
    • dodatek odplamiacza
    • oszczędność
    • połączenie żelu i proszku
    • skład

Testuje obecnie kapsułki piorące #Perlux super compact white.
    Jestem bardzo zadowolona z rezultatu prania. Używam programu „pranie codzienne” 51 minut i 40 stopni. Kapsułka bez problemu się rozpuszcza. Pranie jest doprane, plamy znikają, białe rzeczy zachowują swoją naturalną biel. Wyprane rzeczy bardzo ładnie pachną.
    Dzięki połączeniu proszku i żelu produkt jest bardzo delikatny dla ubrań. Zawarty dodatek odplamiacza usuwa plamy. Składniki anticalc, zawarte w kapsułce zmiękczają wodę i tym samym produkt dba również o pralkę- kamień nie osadza się na elementach pralki, na bębnie czy w komorze, do której sypie się proszek. Perełka #Perlux składa się w 100% skoncentrowanych składników i 0% wypełniaczy dzięki temu jest w 100% skuteczna.
    Jako mama 2 małych dzieci (2 lata i 4 miesiące) bardzo sobie cenie rozwiązania, które oszczędzają czas, pieniądze. Dzięki kapsułkom piorącym #Perlux nie muszę odmierzać proszku, martwić się, że coś się rozsypie, nie muszę pamiętać o dodaniu odkamieniacza, mam czyste pranie i czystą pralkę.
    Z czystym sumieniem mogę zarekomendować ten produkt.

Zalety
    • dodatek odplamiacza
    • łatwość w użyciu
    • ochrona pralki
    • oszczędność
    • połączenie żelu i proszku
    • skład
    • zapach

Wypróbowałam ten produkt i naprawdę polecam !
    Taką możliwość dała mi strona streetcom.pl - strona marketingu rekomendacji. Początkowo byłam dość sceptyczna perły piorące, a w czym mogą być lepsze od innych kapsułek czy żeli do prania? ale cóż szkodzi spróbować.. i tu się zdziwiłam bo czymś się różnią. po pierwsze kupując wspieramy polską firmę, po drugie produkt jest skuteczny i łączy w sobie kilka rzeczy: proszek, żel, odplamiacz, wybielacz, chroni kolor, zmiękcza wodę. więc jest do tego oszczędny, wydajny i zajmuje mało miejsca. Pranie ładnie i długo pachnie-nawet to suszone na dworze- plamy są usunięte, a kolor się utrzymuje..
    myślę że warto go poszukać, bo jest naprawdę skuteczny i łatwy w użyciu

Zalety
    • bardzo ładnie pachnie i zapach utrzymuje
    • dobra rozpuszczalność kapsułki
    • dodatek odplamiacza
    • łatwość w użyciu
    • ochrona pralki
    • połączenie żelu i proszku
    • wygodne opakowanie
    • zmiękczanie wody

Z perłami Perlux miałam okazję zapoznać się dzięki kampanii #Streeetcom #Perlux #NajskuteczniejszePerły
    Jak dotąd dość skutecznie wzbraniałam się od używania wszelkiego rodzaju kapsułek, pereł i innych skoncentrowanych środków piorących, nie wierząc w ich skuteczność a przede wszystkim w dopasowanie składu produktu i ilości składników zawartych w tak małej objętości. Moje dotychczasowe obawy nie sprawdziły się w przypadku pereł Perlux.
    Perlux świetnie poradził sobie ze wszelkimi plamami i zabrudzeniami, z którymi musiał się zmierzyć. Pościel, firany, obrusy, mocno zabrudzone robocze stroje, plamy z tłuszczu, ręczniki.... wszystko czyściutkie. Perlux poradzi sobie także z plamami z z herbaty, czerwonego wina, pomidora, sosu mięsnego, krwi, trawy czy też białka. A to dzięki zastosowaniu formuły połączenia żelu i proszku do prania, które pełnią szereg funkcji, m.in. zawierają odplamiacz i odkamieniacz, zmiękczają wodę, pozostawiają długotrwały i przyjemny zapach, zmiękczają także wodę.
    Do mniej zabrudzonego prania wystarczy spokojnie jedna perła, dla silniejszego efektu dwie. Najlepiej jednak prać w programach o min 60min. długości, nawet w 40 stopniach świetnie sobie poradzi.
    U mnie zagości na stałe. Polecam serdecznie

• zapach

Gorąco polecam wszystkim osobom, które są alergikami na wszelkie produkty chemiczne. Ja też do nich należę, jednakże miałam ostatnio szansę się przekonać, że można kupić w sklepie coś idealnego dla mnie, a dodatkowo jest to polski produkt. Jako ambasadorka Streetcom otrzymałam paczkę z perełkami. Na początku nie byłam do nich przekonana. Jednakże po pierwszym ich zastosowaniu zakochałam się.

Teraz wiem, że nigdy nie wrócę do innych środków piorących.
    Perełki Perlux nadają się na każdy rodzaj plam oraz nadaje ślicznie delikatny zapach tkaninom. Moja rodzina i przyjaciele, którym poleciłam ten produkt, też są nimi zachwyceni.

Polecam :)

• zapach

Marketing Perluxa zasługuje na pochwałę. Po pierwsze duża rozpoznawalność nowego przecież produktu a przede wszystkim świetne hasło reklamowe „najskuteczniejsze perły piorące na rynku”. Bardzo mi się ono podoba i bardzo działa na wyobraźnie kobiet. Super użyte określenie „perły”, do tego stopnia iż myślałam że kapsułki mają kształt okrągłej twardej kuli. Kapsułka jest mięciutka i bardzo skuteczna. Co najważniejsze rozpuszcza się do końca i nie zostają "gluty" co obserwowałam przy innych tego typu produktach". Pieknie pachnie i spiera plamy. Dodatkowo zajmuje mało miejsca i prosto się dozuje.

• zapach

Perły marki Perlux mają ważną cechę: są najskuteczniejsze w praniu, łączą one bowiem to co najlepsze dla naszych ubrań - skuteczność proszku i delikatność żelu.
    Jedna perła zawiera w sobie:

Proszek do prania,
    Żel do prania,
    Odplamiacz
    i - uwaga - ODKAMIENIACZ !!

Tak, to dla mnie - jak i myślę dla wielu z Was - zupełna NOWOŚĆ.

Biel jest intensywna, bez efektu szarzenia, wszelkie plamy znikają a bardzo przyjemny zapach który wita nas tuż po otwarciu opakowania, pozostaje na praniu na długi czas.
    Zdecydowanie mogę polecić produkt jako idealny do prania białych tkanin.

Zalety
    • bezpieczeństwo dla alergików
    • dodatek odplamiacza
    • funkcja odkamieniania
    • ochrona koloru tkanin
    • ochrona przed kamieniem
    • połączenie proszku i żelu
    • produkt polski
    • zapach

Testuję kapsułki #perlux dzięki kampanii na Streetcom, gdyby nie to pewnie nie szybko bym po nie sięgnęła. Jeśli chodzi o chemię zawsze rutynowo podchodziłam do zakupów. Muszę powiedzieć, że jestem naprawdę miło zaskoczona, jeden mały produkt zawierający w sobie tak wiele funkcji. Cóż moje pranie nie jest w stanie dociekliwie zbadać skuteczności kapsułęk, ponieważ moje dziecko jest juz prawie nastolatkiem, natomiast dzieci moich znajomych bardzo ciężko pracowały nad tym, żeby kapsułki miały co dopierać :)
    Z czystym sumienie mogę polecić, jak dla mnie tylko zbyt intensywny zapach.

Zalety
    • funkcja odkamieniania
    • funkcja odplamiania
    • funkcja zmiękczania wody
    • łatwość dozowania
    • wygodna formuła
    Wady
    • zapach