Lakma Perlux 24Szt White Super Compact Perły Piorące

4,9

wydajność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Lakma Perlux 24Szt White Super Compact Perły Piorące i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Marketing Perluxa zasługuje na pochwałę. Po pierwsze duża rozpoznawalność nowego przecież produktu a przede wszystkim świetne hasło reklamowe „najskuteczniejsze perły piorące na rynku”. Bardzo mi się ono podoba i bardzo działa na wyobraźnie kobiet. Super użyte określenie „perły”, do tego stopnia iż myślałam że kapsułki mają kształt okrągłej twardej kuli. Kapsułka jest mięciutka i bardzo skuteczna. Co najważniejsze rozpuszcza się do końca i nie zostają "gluty" co obserwowałam przy innych tego typu produktach". Pieknie pachnie i spiera plamy. Dodatkowo zajmuje mało miejsca i prosto się dozuje.

• zapach

Polecam Perlux. Perły są świetne, bo charakteryzuje je skuteczność w działaniu, a to jest najważniejsze, a do tego mają bardzo ładne estetyczne opakowanie, które pięknie prezentuje się na łazienkowej półce. Do tego jeszcze a może przede wszystkim, jest to polski produkt i to się chwali. Polecam.

• zapach

perły naprawdę super. Zapach dość intensywny i utrzymujący się długo. kapsułka posiada środek wybielający, zmiękczający wodę, Enzymy i aktywny tlen oraz inhibitor szarzenia. Nie zawiera wypełniaczy, bo jak w tak małej kapsułce zmieściłby jeszcze to. łatwość w dozowaniu - nie zastanawiam się czy jedna , dwie a może trzy miarki!

Zalety
    • bardzo ładnie pachnie i zapach utrzymuje

Duże opakowanie w niskiej cenie. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Zacznijmy od opakowania - plastik chroni kapsułki, żeby nie pękły. Same kapsułki są świetne - połączenie proszku i płynu w dwóch przegrodach. Zapach intensywny, ale bardzo ładny. Skuteczność zauważalna - proszek nie dopierał moich białych ubrań tak jak perły, które nie dość, że usuwają plamy to jeszcze pozostawiają ubrania śnieżnobiałe.

• zapach

Przy użyciu kapsułki pranie jest bardzo proste i wygodne,a do tego zaoszczędza nasz portfel.Wrzucamy tylko do bębna kapsułkę,nie musimy odmierzać proszku i narażać się na jego rozsypanie.Nie muszę stosować innych środków do prania,gdyż jedna taka mała kapsułka zawiera wszystko co potrzeba czyli : proszek do prania,odplamiacz,żel do prania oraz co jest niezwykłe odkamieniacz,czyli dbamy jednocześnie o naszą pralkę.Uważam,że PERLUX,który mogę testować sprawdza się bardzo dobrze.Ubrania pięknie pachną,są bardzo miękkie, że chce się od razu je ubierać.Mogę powiedzieć,że dobrze „odświeża” ubrania. Nie spowodował u nas reakcji alergicznych.
    Jedyne co miałabym zgłosić jakieś uwagi,to chciałabym,żeby zapach był bardziej intensywny jak dla mnie mógłby być troszkę mocniejszy.Niektórzy narzekają na zbyt wysoką cenę kapsułek PERLUX,ale trzeba wtedy dokupić odplamiacze i odkamieniacze, wybielacz jeśli chodzi o białe - czyli cenowo wychodzi lepiej.

Używam pereł piorących Perlux- do koloru i do białego. Oba warianty są godne polecenia. Łączą w sobie żel i proszek, a także odplamiacz i odkamieniacz. Jedna mała kapsułka sprawia, że wszystkie plamy znikają. Ładnie pachną, mają wygodne opakowanie, są wydajne.

• zapach

Kapsułki piorące white sa doskonałe idealnie piorą każde pranie zarówno białe jak i kolorowe i nie zostawiają żadnych śladów na ciuchach.

Zalety
    • bardzo ładnie pachnie i zapach utrzymuje
    • oszczędność
    • zapach

#Perlux Perełki jest to wspaniała nowość polskiego pochodzenia. Znakomicie poradził sobie z plamami na ubraniach córki a wiadomo jak dzieci szybko i skutecznie brudzą ubrania Wspaniałym atutem jest to że jest przyjazny dla alergików i zmiękcza wodę co wydłuża żywotność mojej pralki. Formuła proszku i żelu to oszczędności ( nie trzeba kupować proszku i płynu do płukani). Zapach jest cudowny pranie rozwieszone w domu sprawia że cały dom pachnie. Zdecydowanie polecam

• zapach

Kapsułki piorące perlux white to idealne rozwiązanie dla moich białych ubrań. Jedna kapsułka w zupełności wystarcza, aby osiągnąć zadowalający efekt. Ubrania są odświeżone, przede wszystkim odzyskały swoją biel i przepięknie pachną. Wszelkie żółte plamy i ślady zniknęły a przyznam, że wcześniej miewałam problemy z pozbyciem się okropnych zażółceń na ubraniach. Moje rzeczy są miękkie i delikatne w dotyku a zapach utrzymuje się naprawdę długo. Szczerze polecam zarówno perlux white jak i perlux color i mam zamiar przetestować jeszcze nowe perełki do ciemnych ubrań .

Zalety
    • bardzo ładnie pachnie i zapach utrzymuje
    • łatwość w użyciu
    • ochrona pralki
    • oszczędność
    • skład
    • zmiękczanie wody

Perły Perlux miałam okazję testować dzięki akcji Streetcom. Uważam za produkt w 100% warty swojej ceny. Plusy to przede wszystkim:
    -doskonała jakość : białe ubrania wyprane w Perluxie odzyskały „nowe życie”-dotąd zszarzałe teraz są dużo bardziej białe - to wszystko dzięki specjalistycznej formule, którą opracowali producenci Perluxu. Jednocześnie kapsułki do prania kolorowego mają w sobie składnik chroniący kolor tkanin. Jeśli chodzi o zapach mi on nie przeszkadza, ale znam też opinie ,że kapsułka powinna mieć dodatek płynu do płukania.
    - produkt polski: a więc wspieramy rodzimy przemysł!
    - wydajność: jedna kapsułka wystarcza na jedno pranie, koszt jednego prania w porównaniu z tradycyjnym proszkiem do prania jest niższy ( 1,20zł do 3,53zł)
    -wielowymiarowość produktu: w jednej kapsułce mamy: odplamiacz, połączenie proszku i żelu, odkamieniacz.

To wszystko pozwala mi stwierdzić, że produkt warto kupić.