Lakma Perlux 24Szt White Super Compact Perły Piorące

4,9

wydajność

+ 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Lakma Perlux 24Szt White Super Compact Perły Piorące i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Kasia

Tylko do białych kolorów, jasne tracą kolor

Wady
    • ochrona koloru tkanin
    • świetne efekty prania

Maiłam tą przyjemność wypróbować środek piorący Perlux do białych rzeczy. I jestem zadowolona nie dość, że jest bardzo łatwy w użyciu w porównaniu do tradycyjnego proszku to jeszcze wybiela żółte plamy. Zapach jest przyjemny.

3. An...

Kapsułki spełniają swoją rolę, aczkolwiek ze skutecznością jest różnie nie dopiera wszyskich plam. Kapsułki pomimo odpowiedniej temperatury wody nie zawsze się rozpuszczają

• dozowanie
    • kompaktowość
    • odkamieniacz
  4. Da-Na

Bardzo dobry produkt

• zapach

Kapsulki Perlux poznałam dopiero niedawno, ale już wiem, że będzie to znajomość na lata :) Kapsułki Perlux to innowacyjne połączenie proszku i żelu do prania, które świetnie radzi sobie nawet z najtrudniejszymi plamami. Perlux chroni kolory przez blaknięciem, a biel przed szarzeniem. Dodatkowo sprawia, że ubrania są miękkie w dotyku i pięknie pachną jeszcze na długo po wypraniu :)
    Kapsułki Perlux to idealne rozwiązanie dla aktywnych kobiet, które muszą łączyć prace zawodową z prowadzeniem domu, bo są proste i szybkie w użyciu (wystarczy tylko położyć kapsułkę na dno bębna, później włożyć ubrania i już :)), a zaoszczędzony czas można przeznaczyć an chwilę relaksu dla siebie :)

Pereł piorących spróbowałam dzięki kampanii Streetcom, wcześniej patrzyłam na nie w sklepie, ale nie byłam skłonna zaryzykować ze względu na dość wysoką cenę, w porównaniu do płynu stosowanego do tej pory. Cieszę się, że mogłam je wypróbować, bo perły Perlux spełniły wszystkie moje oczekiwania. Pranie jest doprane, świeżo pachnie przez dłuższy czas. Niewątpliwą zaletą jest również forma perły, już nie muszę się zastanawiać ile produktu muszę użyć, a także nie muszę martwić się o dodawanie odplamiacza i odkamieniacza- są zawarte w perle! Polecam ten produkt wszystkim wahającym się.

Zalety
    • funkcja odplamiania
    • łatwość dozowania
    Wady

Ostatnio miałam przyjemność wypróbować kapsułki piorące Perlux opcję White. Jako środek do prania jest bardzo bardzo wygodny. Nie muszę przejmować się już czyszczeniem pojemnika na proszek oraz pozostałościami proszku lub płynu które pozostawiały plamy (osad) na upranych rzeczach. Biorę kapsułkę wrzucam do pralki i nie mam nigdzie rozsypanego proszku. Dla osób którym zależy na czasie idealny środek. Kapsułka się całkowicie rozpuszcza i jest bardzo wydajna. Rzeczy były czyste i ładnie pachnące. Zapach był bardzo ładny, dzięki właściwościom zmiękczającym wodę nie musiałam używać płynu do płukania a ubrania się nie elektryzowały. No ale jest jedna wada. Niestety kapsułki nie mają właściwości wybielających. Rzeczy były czyste ale nie wyglądały lepiej niż po ostatnim praniu. Niestety biel nie była bielsza. Palmy które powstały podczas ostatnich dni były usunięte ale te ubrania które były trochę zszarzałe nie dostały nowego życia. ALE GENERANIE POLECAM!!!

8. Karolina

Zalety
    • funkcja odkamieniania
    • funkcja zmiękczania wody
    • odkamieniacz
    • zapach
    Wady
    • funkcja odplamiania

Testuję kapsułki #perlux dzięki kampanii na Streetcom, gdyby nie to pewnie nie szybko bym po nie sięgnęła. Jeśli chodzi o chemię zawsze rutynowo podchodziłam do zakupów. Muszę powiedzieć, że jestem naprawdę miło zaskoczona, jeden mały produkt zawierający w sobie tak wiele funkcji. Cóż moje pranie nie jest w stanie dociekliwie zbadać skuteczności kapsułęk, ponieważ moje dziecko jest juz prawie nastolatkiem, natomiast dzieci moich znajomych bardzo ciężko pracowały nad tym, żeby kapsułki miały co dopierać :)
    Z czystym sumienie mogę polecić, jak dla mnie tylko zbyt intensywny zapach.

Zalety
    • funkcja odkamieniania
    • funkcja odplamiania
    • funkcja zmiękczania wody
    • łatwość dozowania
    • wygodna formuła
    Wady
    • zapach

#Perlux Biorę udział w kampanii #Streetcom i dzięki niej, mogłam sama przekonać się na własnym praniu o ich skuteczności. Pranie prawie za każdym razem jest doprane jak trzeba. Dla mnie osiągnęły te kapsułki bardzo zadowalający mnie poziom. Ładnie pachną, dopierają, są kompaktowe gdyż nie muszę już myśleć o innych środkach które trzeba dozować. Świetnie się sprawdził i chętnie będę go używać i polecać znajomym.

Zalety
    • dozowanie
    • kompaktowość