Samsung Galaxy Tab 4 7.0 8GB WiFi Czarny (SM-T230NYKAXEO)

Tablet: 7 cali, Rozdzielczość: 1280x800, System: Android, RAM: 1,5GB, Dysk: 8GB, Liczba rdzeni: 4, Łączność: Wi-Fi
4,4
549,99 Idź do sklepu Darmowa wysyłka
DARMOWY ODBIÓR W 480 SKLEPACH!

czas pracy na baterii

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Samsung Galaxy Tab 4 7.0 8GB WiFi Czarny (SM-T230NYKAXEO) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. null

Mamy rok 2018, a ja wciąż go używam. Aparat to jakaś parodia, wszystkie zdjęcia rozmyte i niewyraźne (tekst), do natury ujdzie. Bateria trzyma bardzo długo. "Mały", poręczny, wygodny. Kitkat już nieco przestarzały (u mnie Prism Barebone) ale Firefox Nightly + menedżer plików dają radę. Czasem się przycina, dość cichy głośnik (dla mnie zaleta, dla innych wada), przy graniu w cokolwiek zaczyna się przegrzewać W sam raz do przeglądania internetu i filmów. Polecam. Cena zdecydowanie za droga, za 500 zł można już znaleźć używanego smartfona z nugatem/marshalem.

2. Anna

Mam go już trzy lata i jak do tej pory ..odpukać....
    Nie narzekam.POLECAM.

duży +

Zalety
    • czas pracy na baterii
    • design
    • dobry wyświetlacz
    • główny aparat
    • jakość wykonania
    • kiepskie aparaty
    • lekki
    • lekki i cienki
    • mało precyzyjny czujnik dotyku
    • modem 3g/4g
    • nie widzę
    • nie zawiesza się
    • poręczny
    • szybki
    • wykonanie
    Wady
    • funkcja telefonu

Bardzo dobrze go się trzyma ale ma słaby słaby zasięgy internetowy

Zalety
    • czas pracy na baterii
  5. Anonimowy

Rozmiar tabletu jest idealny do damskiej torebki.Wyświetlacz bardzo dobry o dużej jasności.Szczerze polecam!

6. Anonimowy

Polecam. Bardzo sprawny tablet. Przydatny zarówno w pracy jak i w aucie do puszczania bajek :)

7. Anonimowy

Polecam do użytku codziennego. U mnie sprawuje się zarówno do pracy, jak i dla synka w celu oglądania bajek :)

Zalety
    • czas pracy na baterii
  8. maks02

Bardzo dobry tablet, wygodny w użytkowaniu. Dzięki 4-rdzeniowemu procesorowi oraz 1,5 GB pamięci RAM system Android 4.4 szybko działa i się nie zacina. Bardzo długi czas na jednym ładowaniu baterii! Jedynym minusem jest to, że 8 GB pamięci wbudowanej to trochę za mało.

Zalety
    • czas pracy na baterii
  9. Arkadiusz

Wygodny i funkcjonalny tablet, który na upartego może również służyć jako typowa słuchawka. Staranne wykonanie połączone z odpowiednim procesorem i zasobami pamięci doskonale sprawdza mi się w podróży, służąc również jako nawigacja.

Zalety
    • czas pracy na baterii
  10. Mi...

Czas pracy na baterii i ekran zadowalajacy, ale ramu i pamieci kapkę mało. Przydało by się co najmniej 16gb romu.

Zalety
    • czas pracy na baterii