Lodówka Whirlpool ART9811A++SF

Klasa energetyczna A++, Szerokość 54 cm, Wysokość 193 cm, Głębokość 54,5 cm
4,2
Kupon

pojemność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Whirlpool ART9811A++SF i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Rewelacja

2. wieloch w

bardzo pojemna i wysoka, starannie wykończona.

3. AREK

Jeszcze nie mam zamontowanej więc o cechach produktu nie mogę się wypowiedzieć!

4. LAsh

Strasznie głośna. Słychać ją na piętrze a w zasadzie było słychać bo od 2 tyg nie działa.
    Służyła niecałe 3 lata. Na serwis Whirlpoola czekam 3 tydzień...
    Przyjdzie mi kupić nową. Nie polecam

Zalety
    • pojemność
    Wady
    • głośność pracy

Lodówka super. Długo szukałem lecz ten rozmiar jest idealny. Jest cicha i pojemna bez zbędnych bajerów. Polecam

Same zalety. I mam nadzieje na bezawaryjną pracę :)

Zalety
    • głośność pracy
    • pojemność
    • wygoda
  7. Marta P.

Lodówka bardzo duża, daje radę. Czasami aż się wydaje pusta, ale w przypadku, kiedy zostają garnki po obiedzie czy sałatka, surówka- idealnie się nadaje. Oprócz tego cicha, wygodna, jasne oświetlenie.

8. Ewa

Lodówka ma bardzo głośny wentylator, który włącza się bardzo często. Ponadto po 4 miesiącach użytkowania zaczyna wydawać głośne dzwięki przelewania, stukania i trzeszczenia. Na infolinii uzyskałam informację, że to normalne zachowanie sprzętów marki Whirpool. Zdecydowanie odradzam, najgłośniejsza z moich dotychczasowych sprzętów.

Super!

10. Łukasz

Posiadam lodówkę od 2 lat u siebie w domu, sam handluje nią na co dzień. Nie spotkałem się nigdy z negatywnym odbiorem. Sprzęt jest cichy i ma nikła awaryjność. Stop Frost który zbiera szron to piękna rzecz (cichsza niż lodówki z no frostem)

Zalety
    • głośność pracy
    • jakość wykończenia
    • klasa energetyczna
    • oświetlenie
    • pojemność
    • wygoda