Zmywarka Amica ZIM428E

Klasa energetyczna: A++, Pojemność: 10 kompletów, Hałas: 45 dB, Wysokość: 80 cm, Panel: Zintegrowany
4,3

Zobacz inne produkty z kategorii Zmywarki do zabudowy

efektywność

1. Tomasz

Uzywam od kilku tygodni. Jak na razie żadnych problemow, swietna 3 szuflada na sztucce, regulowany kosz srodkowy, nie ma problemow z niedomywaniem i wypadaniem tabletki, bardzo funkcjonalne podswietlenie wnetrza. Ogólnie dopracowany produkt. Polecam

2. myszy

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZIM628E

Zmywarki używamy od miesiąca. Dobrze oświetlone wnętrze. Materiały dobrej jakości. Duży wybór programów, ale nie każdy program obejmuje suszenie, trzeba je dodatkowo ustawić, ale wydaje mi się, że nie ma takiej możliwości (warto dopytać). Lepiej jest skonstruowany otwór do wsypywania soli - miałam starszy model zmywarki Amica i tam otwór był trudno dostępny. Za to nie ma możliwości (albo nie wiem jak to zrobić, bo brak opisu w instrukcji) rozdzielenia i wygodnego domycia wewnętrznego filtra (siateczka od plastiku). Brak szczegółowej instrukcji użycia utrudnia korzystanie. Zdarza się, że podajnik kostki do zmywania nie otwiera się i efektem są wymyte tylko wodą naczynia. Niestety mam wrażenie, że na niższych programach zmywarka nie dopłukuje np. szklanek. Kosz do sztućców jest moim zdaniem bardzo wygodnym i ergonomicznym rozwiązaniem. Zmywarka jest głośna w porównaniu do modelu Amica, który kupiłam 6 lat temu. Generalnie zamierzam ją jeszcze testować.

Wady
    • głośność pracy
  3. lukas

Towar oceniam bardzo dobrze . Dobra relacja cena a jakość dotarł w terminie i w jednym kawałku:) Sprzedającego ogólnie polecam. Nie mam zastrzeżeń!

4. goch

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZIM628E

Zakupiłam tą zmywarkę również niedawno.To fakt, że jest pojemna ,oświetla świetnie wnętrze zmywarki,grzeje ,dosusza naczynia są gorące, super.Aleco mi przeszkadza ;nie domywa naczyń ,są resztki jedzenia, są ślady na talerzach ,nie domyte są wnętrza kubków jakby nie dopłukuje. Na przykład wyschnięte kubki przy ponownym użytku, czuję na obrzerzach kubka płyn ,i denerwuje mnie to układanie brudnych sztućców [ w poprzednie jdo koszyka wrzuciłam, a tutaj każdy z osobna trzeba układac,] nie jest to higieniczne jest to niewygodne.

Zalety
    • głośność pracy
    • zużycie energii
    Wady
    • efektywność
  5. Monika

Zmywarka bardzo dokładnie myje nacczynia. Posiada wiele programów i ustawień pozwalających na optymalne jej użytkowanie. Polecam!

Zalety
    • dodatkowe miejsce na sztućce
    • oświetlenie led
    • proste układanie
  6. Radek

mam nadzieje,że będzie na 5,bo dopiero odebrałem od kuriera

7. Kasia

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZIM628E

MASAKRA- na całej linii!!Nawet Pan serwisant powiedział, że teraz te zmywarki produkowane przez Amicę to szajs. Po pierwsze jesli Wam nie domywa, to dlatego że jest bubel. Zła konstrukcja, czy ktoś przypuszczałby ,że filtr który jest na dnie zmywarki, nie spełni swojej funkcji? a wręcz odwrotnie? tylko szkodzi..gdyż jeśli macie jakąkolwiek resztki z jedzenia okruchy itd..dostają sie one do filtra, który je przepuszcza i wpycha gdzie? nie zgadniecie:-) do ramion skrzydeł które myją naczynia...takie cóś.. i otworki ,które teraz ponoc producent wypyśli jeszcze mniejsze sie zatykają, co w konsekwencji powodu ,że woda nie może wypłynąć i nie kreci się skrzydełko:-)
    Poza tym zmywarka nie suszy, otwierasz ja nawet po godzinie i wiele rzeczy mokrych. Jest bardzo głośna jak kombajn...
    Miałam wcześniej przez 5 lat innej firmy zmywarę, nie podaję nazwy, aby nie robic reklamy, więc mam porównanie. Naprawdę nie POLECAM!

Wady
    • wada konstrukcyjna powoduje niedomywanie, głośna, niedosusza

Jak za taką cenę to słaba zmywarka. Dośc glosna, program ekspresowy jest doslownie ekspresowy - 8 minut tylko, gdzie min to powinno byc 15.

9. Justyna

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZIM628E

SZCZERZE ODRADZAM!! Jak dla mnie tragedia, naczynia wyciąga się mokre, po zakończonym zmywaniu sama zmywarka jest mokra , suszenie nie działa w ogóle bez względu jaki program wybiorę, wszystko trzeba wycierać, jak jakieś jedzenie zaschnie to jest niedomyte. Było zgłoszenie do serwisu, Pan przyjechał i stwierdził że to taki model 'energooszczędny' i najlepiej uchylać drzwi po zakończonym zmywaniu bo naczynia suszą się przez parowanie.... Jeśli tak to powinien być program który sam uchyla drzwi po zakończeniu zmywania, bo nikt nie siedzi i nie czeka aż się skończy zmywać żeby uchylić drzwi... toż to jakieś jaja, nie wspomnę że ich nawet nie da się uchylić, otwierają się na całą szerokość. Jak gdzieś zostaną resztki zaschnieętego jedzenie to ich nie domywa. Stracone pieniądze. NIE POLECAM! Nigdy więcej zmywarki firmy AMICA.

10. Emil

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZIM628E

No mili państwo produkt dno i metr mułu. Zmywarka zakupiona w sierpniu 2016 roku. Przez pierwszy rok działała nawet nieźle i mógłbym dać wtedy ocenę 5/5 ale niestety po roku zaczęło się psuć.
    Najpierw wyskoczył błąd E3 czy tam E4. Na szczęście gwarancja na dwa lata więc serwis przyjechał. Przyjechał, naprawił, pojechał a błąd wciąż wyskakiwał. Tak więc serwis stwierdził, że wina pompy, pompy na stanie nie ma więc trzeba zamówić. Czekałem tydzień. Tydzień minął pompa przyjechała, zamontowana i dla odmiany ze zmywarki cieknie. Na serwis trzeba poczekać tydzień. Przyjechali, stwierdzili, że natrysk dolny do wymiany i nie ma mają na stanie i trzeba czekać. Pewnie znowu z tydzień. Tak więc usterki w produktach Amica występują nie tyle pojedynczo co stadnie. Minął miesiąc - zmywarki wciąż nie mam i czekam na części. Czyli kupując produkty Amica nie tylko kupujemy wadliwy sprzęt ale i słabo działający serwis.