Zmywarka Amica ZIM428E

Klasa energetyczna: A++, Pojemność: 10 kompletów, Hałas: 45 dB, Wysokość: 80 cm, Panel: Zintegrowany
4,3

Zobacz inne produkty z kategorii Zmywarki do zabudowy

efektywność

1. Kinga

Ciężko wypowiedzieć się na temat dopiero kupionego urządzenia, które jeszcze nie zostało przetestowane ale z pewnością spotkałam się z liczną, pozytywną oceną sprzedawców, którzy polecali ten produkt za jakość i funkcjonalność w atrakcyjnej cenie

Zalety
    • ilość programów
    • jakość wykonania
    • przystępna cena
    • szeroki zakres funkcji
  2. doti

Jeżeli uda mi się włączyć zmywarkę to bardzo dobrze myje naczynia, jednakże żyje swoim własnym życiem. Nie uruchamia się od razu po zaprogramowaniu. Musze zgłosić na serwis

Zalety
    • naczynia dobrze umyte
    • pojemność
    Wady
    • raz chodzi
    • raz nie
  3. Michał

Obawiałem sie produktu Amica,ale jestem bardzo mile zaskoczony.Produkt bardzo solidny,swietnie myje i naprawde dobrze suszy.Ma dużo programów,miły gadżet to podswietlenie zmywarki-naprawde przydatne.Polecam

4. MARCIN

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZIM628E

Zmywarka rewelacja! Cicha, wydajna. 8 programów mycia. Nadstawka na sztućce rewelacja! Podświetlenie LED w zmywarce. Same plusy, a w dodatku wykonana u Nas! JAKOŚCIOWO PETARDA!
    Miałem kilka zmywarek i ta jest rewelacyjnie wykonana, dużo ''bajerów'' ekonomiczna oraz cenowo dostępna!
    Ludzie, zacznijcie kupować NASZE PRODUKTY!! Jakość jest już na poziomie zachodnim jak nie lepsza, gdyż większość rzeczy zachodnich jest pakowana tylko u nich i robiona nalepka MADE IN EU lub GER...Znam masę takich przypadków.

Radzę się zastanowić nad zakupem, a nie bazować na jakości wypromowanej w latach 90, kiedy u Nas nic nie było i wszystko z zachodu było WOW!

Zalety
    • kosz na sztućce
    • zużycie energii
    • zużycie wody
  5. ANDRZEJ

Zastanawiam się po zakupie zmywarki jak można było żyć bez tego urządzenia tyle lat. Bardzo funkcjonalna zmywarka. Dodatkowa półka na sztućce rewelacyjna.
    Używamy ją od ponad miesiąca i jest super.

6. mila1599

Zmywarka jak narazie jest mało używana wiec nie mogę za dużo się wypowiedzieć . Jak narazie spełni oczekiwania praktyczna szuflada na sztućce nie jest głośna i domywa naczynia :)

Zalety
    • dodatkowe miejsce na sztućce
    • dokładność mycia
    • efektywność
    • głośna
    • głośność pracy
    • ilość programów
    • komfort obsługi
    • programy
    • proste układanie
    • przystępna cena
    • szeroki zakres funkcji
    • wada konstrukcyjna powoduje niedomywanie
    • wyświetlacz
    • zużycie energii
    • zużycie wody
  7. loboalien

Zakupiłem zmywarkę i jestem zadowolony, w tej cenie lepszej nie ma. Dodatkowy kosz na górze to plus, do tego można ustawić zmywanie strefowe i zdemontować kosze. Do małej kuchni idealne, ja z jednej strony mam zlew a pod ociekaczem zmywarkę. Polecam

Zalety
    • efektywność
    • głośność pracy
    • jakość wykonania
  8. Piotr

Świetna zmywarka. Fantastycznie sprawdza się górna przegródka na sztućce, dzięki niej jest więcej miejsca na naczynia w dwóch pozostałych. Dobry sprzęt za przyzwoitą cenę.

9. gregor

Zmywarka może pozytywnie zaskoczyć, ale ... zdarzyło się, że kilka razy nie otworzyła pojemnika z tabletką.
    Istotnym jej minusem jest suszenie, które nie działa (porównując do poprzedniej ARDO). Może okazać się, że wymaga wizyty serwisu

Zalety
    • jakość wykonania
    Wady
    • efektywność
  10. luka

Zmywarka ma wiele przydatnych funkcji doskonale wkomponowała się w moja kuchnię . Energooszczędna. Praktyczna . Dobrej jakości . Dobrze zaprojektowane kosze

Opinia potwierdzona użyciem