Zmywarka Amica ZIM428E

Klasa energetyczna: A++, Pojemność: 10 kompletów, Hałas: 45 dB, Wysokość: 80 cm, Panel: Zintegrowany
4,3

Zobacz inne produkty z kategorii Zmywarki do zabudowy

efektywność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Amica ZIM428E i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. An...

Wybraliśmy tą zmywarkę z uwagi na szufladę na sztuczce i cenę. wszystko zależy od wyboru programu pod swoje wymagania. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni.

2. Marcin

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZIM628E

Szybki montaż. Póki co nie mam z nią żadnych problemów dobrze zmywa dobrze suszy cicho chodzi lecz to dopiero początek zobaczymy jak będzie się sprawować po roku.

3. ryszard

jest super za rozsadną cenę

Zalety
  4. Piotr

Świetna zmywarka. Fantastycznie sprawdza się górna przegródka na sztućce, dzięki niej jest więcej miejsca na naczynia w dwóch pozostałych. Dobry sprzęt za przyzwoitą cenę.

5. Greegw

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZIM628E

Super zmywarka. Dobrze zmywa, nawet program szybki 60` jesli zabrudzenia są świeże. Może rzeczywiście nie dosusza, ale wystarczy włączyć dodatkowe suszenie. No i szuflada na sztućce zamiast koszyka super rozwiązanie. Polecam!

6. Anita

Świetna zmywarka. Bez problemu domywa wszystko i dośc cicho pracuje.

7. Tomasz

Uzywam od kilku tygodni. Jak na razie żadnych problemow, swietna 3 szuflada na sztucce, regulowany kosz srodkowy, nie ma problemow z niedomywaniem i wypadaniem tabletki, bardzo funkcjonalne podswietlenie wnetrza. Ogólnie dopracowany produkt. Polecam

8. arekgerello1

Super :-)

9. Radek

mam nadzieje,że będzie na 5,bo dopiero odebrałem od kuriera

10. Agnieszka

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZIM628E

Jeszcze nie sprawdzona, ale bardzo mi się podoba.Mam nadzieję ze będzie służyła.