Zmywarka Amica ZIM428E

Klasa energetyczna: A++, Pojemność: 10 kompletów, Hałas: 45 dB, Wysokość: 80 cm, Panel: Zintegrowany
4,3 5 0 67 opinii / 2 pytania
4,3
67 opinii
Ostatnia cena: 1379,00 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Zmywarki do zabudowy

?

efektywność
głośność pracy
Liczba głosów: 126 Liczba opinii: 67
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Amica ZIM428E i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

 1. Hary
  Nie polecam

  Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZIM628E

  Ocena:
  0,5/5 Wystawiono

  4 lata i zepsuta. Tak samo jak kupiona w tamtym okresie lodówka i indukcja. Pierkanik pali jedzenie tylko czekam aż całkiem przestanie działać. Cud że okap tej cudniej marki jeszcze chodzi chociaż bardziej nadaje się jako szumiś niż wyciągać zapachów. Marka Amica to kompletny totalny szajs. Proszę rozposzechnienie tej opinii bo jest to chore że cały sprzęt tej marki psuje się w zasadzie równo po 4 latach.

 2. Karolina
  Nie polecam
  Ocena:
  0,5/5 Wystawiono

  Zdecydowałam się na zakup zmywarki Amica ze względu na wiele pozytywnych opinii ok. 2 lat temu. Zmywarka była bardzo głośna, więc zgłosiliśmy to do serwisu, który uznał, że nie czyścimy filtra (co było kłamstwem, ponieważ czyściliśmy filtr i płukaliśmy naczynia). Po ok. 1,5 roku od zakupu pierwszy raz wyskoczył nam błąd E3 lub E4, wyglądało to tak, że zmywarka zaczęła pikać, otworzyliśmy zmywarkę i wtedy wylała się woda na całą kuchnie. Następnym razem jakimś cudem zmywarka się samonaprawiła. Po dokładnie dwóch latach zmywarka przestała wypompowywać wodę. Wzywanie serwisu nie ma sensu, bo z tego co czytałam po naprawie jednego elementu psuje się drugi.

  Ten produkt to kompletna porażka. Nie jest wart połowy swojej ceny. Dbaliśmy o zmywarkę, przynajmniej raz w miesiącu czyściliśmy ją specjalnymi środkami do zmywarek, filtr był zawsze czysty, a naczynia opłukane.

  Zalety
  • zużycie energii
  • zużycie wody
  Wady
  • efektywność
  • głośność pracy
  • kosz na sztućce
  • wyświetlacz
 3. Nawrocki_Paweł
  Nie polecam

  Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZIM628E

  Ocena:
  0,5/5 Wystawiono

  Do samego użytkowania brak zastrzeżeń - kupując wiedziałem że jest głośna i że nie zawsze domywa (opinie ceneo)
  Po 4 miesiącach niespodziewanie odmówiła posłuszeństwa. Serwis nie przyjechał do dnia dzisiejszego (17 dni roboczych od dnia zgłoszenia), infolinia płatna - żenada. Nigdy więcej napisu AMICA na sprzęcie AGD.
  NIE POLECAM

 4. Bogdan
  Nie polecam
  Ocena:
  0,5/5 Wystawiono

  Zmywarkę kupiłem w lipcu 2017r . W tej chwili po trzech miesiacach użytkowania stwierdzam że jedyną zaletą tej zmywarki jest cicha praca. Czekam na kolejną naprawę gwarancyjna. Zmywarka wyplukuje spod korka zasypowego soli roztwór soli co powoduje iż wszystkie naczynia są pokryte białym nalotem. Po każdym myciu musze wszystko opłukać pod bieżącą wodą. Nie pomagają zmiany ustawień ilości soli czy też środka nablyszczajacego. Niestety w zmywarce pojawiła się też rdza. Biorąc pod uwagę ile kosztowało mnie to nerwów to nie polecam tej zmywarki.

  Zalety
  • głośność pracy
  • zużycie energii
  Wady
  • efektywność
 5. Iwett
  Nie polecam
  Ocena:
  0,5/5 Wystawiono

  Produkt od razu po zakupie popsuty to jest wWłaśnie Amika tylko skąd tyle pozytywnych opinie skoro to taki badziew przestrzegam. !

  Wady
  • efektywność
  • jakość wykonania
 6. Sylorek
  Nie polecam
  Ocena:
  0,5/5 Wystawiono

  Moja zmywarka ma 2,5 roku, więc gwarancji już brak.
  Mokre i niedomyte naczynia, głośna praca (co zdziwiło również serwisanta) to standard.
  Wyskakujący błąd na panelu i interwencja serwisu zakończona sukcesem w czasie trwania gwarancji - uffff
  Niestety teraz padła pompa, już czwarty tydzień czekam i wczoraj po interwencji do serwisu okazało się, że muszę kupić nową, której koszt to około 500 zł.
  Żenada!
  Z całym przekonaniem i pełną świadomością - ODRADZAM zakup

 7. nug
  Nie polecam

  Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZIM628E

  Ocena:
  1/5 Wystawiono

  Nie polecam tej zmywarki po 10 miesiącach zepsuł się zawór auqastopo oraz blokada drzwi (jest wykonana z plastiku niskiej jakości).

 8. Emil
  Nie polecam

  Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZIM628E

  Ocena:
  1/5 Wystawiono

  No mili państwo produkt dno i metr mułu. Zmywarka zakupiona w sierpniu 2016 roku. Przez pierwszy rok działała nawet nieźle i mógłbym dać wtedy ocenę 5/5 ale niestety po roku zaczęło się psuć.
  Najpierw wyskoczył błąd E3 czy tam E4. Na szczęście gwarancja na dwa lata więc serwis przyjechał. Przyjechał, naprawił, pojechał a błąd wciąż wyskakiwał. Tak więc serwis stwierdził, że wina pompy, pompy na stanie nie ma więc trzeba zamówić. Czekałem tydzień. Tydzień minął pompa przyjechała, zamontowana i dla odmiany ze zmywarki cieknie. Na serwis trzeba poczekać tydzień. Przyjechali, stwierdzili, że natrysk dolny do wymiany i nie ma mają na stanie i trzeba czekać. Pewnie znowu z tydzień. Tak więc usterki w produktach Amica występują nie tyle pojedynczo co stadnie. Minął miesiąc - zmywarki wciąż nie mam i czekam na części. Czyli kupując produkty Amica nie tylko kupujemy wadliwy sprzęt ale i słabo działający serwis.

 9. Radek
  Nie polecam

  Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZIM628E

  Ocena:
  1/5 Wystawiono

  NIE DOMYWA NACZYŃ. ZAPACH TALERZY TAKI, ŻE TRZEBA UMYĆ NACZYNIA W ZLEWIE. :////

 10. Justyna
  Nie polecam

  Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZIM628E

  Ocena:
  1/5 Wystawiono

  SZCZERZE ODRADZAM!! Jak dla mnie tragedia, naczynia wyciąga się mokre, po zakończonym zmywaniu sama zmywarka jest mokra , suszenie nie działa w ogóle bez względu jaki program wybiorę, wszystko trzeba wycierać, jak jakieś jedzenie zaschnie to jest niedomyte. Było zgłoszenie do serwisu, Pan przyjechał i stwierdził że to taki model 'energooszczędny' i najlepiej uchylać drzwi po zakończonym zmywaniu bo naczynia suszą się przez parowanie.... Jeśli tak to powinien być program który sam uchyla drzwi po zakończeniu zmywania, bo nikt nie siedzi i nie czeka aż się skończy zmywać żeby uchylić drzwi... toż to jakieś jaja, nie wspomnę że ich nawet nie da się uchylić, otwierają się na całą szerokość. Jak gdzieś zostaną resztki zaschnieętego jedzenie to ich nie domywa. Stracone pieniądze. NIE POLECAM! Nigdy więcej zmywarki firmy AMICA.