Zmywarka Amica ZIM428E

Klasa energetyczna: A++, Pojemność: 10 kompletów, Hałas: 45 dB, Wysokość: 80 cm, Panel: Zintegrowany
4,3

Zobacz inne produkty z kategorii Zmywarki do zabudowy

efektywność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Amica ZIM428E i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Adrian

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZIM628E

To jest moja druga zmywarka, wcześniej miałem Samsunga , który był odnowiony i działał bez problemu 5 lat (kosztował 640zł) . Amica jest u mnie rok i 3 miesiące , błąd E4 wywaliło drugi razy i jeszcze zaczęło się z niej lać . Wnioski wyciągnijcie sami. Jutro dzwonię do serwisu.

2. U...o

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZIM628E

Korzystam z tej zmywarki ponad dwa lata. Na początku nie mogłam narzekac. Pierwsza naprawa po roku. Druga zaraz po zakończeniu gwaracji. Teraz czeka nas kolejna naprawa. Mamy dosyc. Nie polecam.

Zalety
    • dodatkowe miejsce na sztućce
    • ilość programów
    • kosz na sztućce
    • oświetlenie led
    • pojemność
    • polska firma
    • programy
    • proste układanie
    • przystępna cena
    • szeroki zakres funkcji
    • tania
    • zużycie wody
    Wady
    • dokładność mycia
    • głośna
    • głośność pracy
    • jakość wykonania
    • komfort obsługi
    • naczynia dobrze umyte
    • niedosusza
    • raz chodzi
    • raz nie
    • wada konstrukcyjna powoduje niedomywanie
  3. Karolina

Zdecydowałam się na zakup zmywarki Amica ze względu na wiele pozytywnych opinii ok. 2 lat temu. Zmywarka była bardzo głośna, więc zgłosiliśmy to do serwisu, który uznał, że nie czyścimy filtra (co było kłamstwem, ponieważ czyściliśmy filtr i płukaliśmy naczynia). Po ok. 1,5 roku od zakupu pierwszy raz wyskoczył nam błąd E3 lub E4, wyglądało to tak, że zmywarka zaczęła pikać, otworzyliśmy zmywarkę i wtedy wylała się woda na całą kuchnie. Następnym razem jakimś cudem zmywarka się samonaprawiła. Po dokładnie dwóch latach zmywarka przestała wypompowywać wodę. Wzywanie serwisu nie ma sensu, bo z tego co czytałam po naprawie jednego elementu psuje się drugi.

Ten produkt to kompletna porażka. Nie jest wart połowy swojej ceny. Dbaliśmy o zmywarkę, przynajmniej raz w miesiącu czyściliśmy ją specjalnymi środkami do zmywarek, filtr był zawsze czysty, a naczynia opłukane.

Zalety
    • zużycie energii
    • zużycie wody
    Wady
    • efektywność
    • głośność pracy
    • kosz na sztućce
    • wyświetlacz
  4. mila1599

Zmywarka jak narazie jest mało używana wiec nie mogę za dużo się wypowiedzieć . Jak narazie spełni oczekiwania praktyczna szuflada na sztućce nie jest głośna i domywa naczynia :)

Zalety
    • dodatkowe miejsce na sztućce
    • dokładność mycia
    • efektywność
    • głośna
    • głośność pracy
    • ilość programów
    • jakość wykonania
    • szeroki zakres funkcji
    • wada konstrukcyjna powoduje niedomywanie
  5. Mario

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZIM628E

Zmywarka OK! Jedyny minus to brak kontrolki która informowała by o tym w jakiej fazie jest zmywarka. Sygnał dźwiękowy nie zawsze jest słyszalny

6. Hary

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZIM628E

4 lata i zepsuta. Tak samo jak kupiona w tamtym okresie lodówka i indukcja. Pierkanik pali jedzenie tylko czekam aż całkiem przestanie działać. Cud że okap tej cudniej marki jeszcze chodzi chociaż bardziej nadaje się jako szumiś niż wyciągać zapachów. Marka Amica to kompletny totalny szajs. Proszę rozposzechnienie tej opinii bo jest to chore że cały sprzęt tej marki psuje się w zasadzie równo po 4 latach.

7. Piotr

Zalety
    • efektywność
    • głośność pracy
    • zużycie energii
    • zużycie wody
  8. Kacper

super prosta zmywarka

Zalety
    • dodatkowe miejsce na sztućce
    • efektywność
    • głośność pracy
    • ilość programów
    • kosz na sztućce
    • zużycie energii
  9. Kuba

produkt godny polecenia.

Zalety
    • efektywność
  10. Sylorek

Moja zmywarka ma 2,5 roku, więc gwarancji już brak.
    Mokre i niedomyte naczynia, głośna praca (co zdziwiło również serwisanta) to standard.
    Wyskakujący błąd na panelu i interwencja serwisu zakończona sukcesem w czasie trwania gwarancji - uffff
    Niestety teraz padła pompa, już czwarty tydzień czekam i wczoraj po interwencji do serwisu okazało się, że muszę kupić nową, której koszt to około 500 zł.
    Żenada!
    Z całym przekonaniem i pełną świadomością - ODRADZAM zakup