Zmywarka Amica ZIM428E

Klasa energetyczna: A++, Pojemność: 10 kompletów, Hałas: 45 dB, Wysokość: 80 cm, Panel: Zintegrowany
4,3

Zobacz inne produkty z kategorii Zmywarki do zabudowy

efektywność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Amica ZIM428E i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Arel

Duży wybór programów, dobry czytelny wyświetlacz i przede wszystkim funkcja do zmywania strefowego, gdzie można zapakować tylko np. dolny kosz i tylko tam myć, dla dwóch osób super bo jest ekonomicznie a jak trzeba to też w miarę pojemnie. Plus także za bardzo ładny wygląd i czytelny wyświetlacz.

Zalety
    • efektywność
    • głośność pracy
    • zużycie energii
  2. Kinga

Ciężko wypowiedzieć się na temat dopiero kupionego urządzenia, które jeszcze nie zostało przetestowane ale z pewnością spotkałam się z liczną, pozytywną oceną sprzedawców, którzy polecali ten produkt za jakość i funkcjonalność w atrakcyjnej cenie

Zalety
    • ilość programów
    • jakość wykonania
    • przystępna cena
    • szeroki zakres funkcji
  3. Suzi

Póki co zmywarka czeka grzecznie aż się przeprowadzę i zacznę ją używać. Jak tylko będzie to możliwe napiszę czy się sprawdza i jak myje :) Pozdrawiam

4. Milania

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZIM628E

Produkt zakupiony niedawno. Łatwa w obsłudze i bardzo cicho pracuje. Program 60 minutowy dobry w przypadku braku czasu

5. damian

Bardzo pojemna i ładna zmywarka.

ładny, funkcjonalny produkt

7. Yenia

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZIM628E

Duża pojemna zmywarka na 14 kompletów, a faktycznie więcej daje radę wcisnąć :) bardzo pojemna i ustawna w środku! Wygodny program expresowy na 65 stopni który bardzo dokładnie myje + naprawdę fajne oświetlenie wnętrza

Zalety
    • efektywność
    • głośność pracy
    • zużycie energii
  8. lukas

Towar oceniam bardzo dobrze . Dobra relacja cena a jakość dotarł w terminie i w jednym kawałku:) Sprzedającego ogólnie polecam. Nie mam zastrzeżeń!

9. goch

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZIM628E

Zakupiłam tą zmywarkę również niedawno.To fakt, że jest pojemna ,oświetla świetnie wnętrze zmywarki,grzeje ,dosusza naczynia są gorące, super.Aleco mi przeszkadza ;nie domywa naczyń ,są resztki jedzenia, są ślady na talerzach ,nie domyte są wnętrza kubków jakby nie dopłukuje. Na przykład wyschnięte kubki przy ponownym użytku, czuję na obrzerzach kubka płyn ,i denerwuje mnie to układanie brudnych sztućców [ w poprzednie jdo koszyka wrzuciłam, a tutaj każdy z osobna trzeba układac,] nie jest to higieniczne jest to niewygodne.

Zalety
    • głośność pracy
    • zużycie energii
    Wady
    • efektywność
  10. gregor

Zmywarka może pozytywnie zaskoczyć, ale ... zdarzyło się, że kilka razy nie otworzyła pojemnika z tabletką.
    Istotnym jej minusem jest suszenie, które nie działa (porównując do poprzedniej ARDO). Może okazać się, że wymaga wizyty serwisu

Zalety
    • jakość wykonania
    Wady
    • efektywność